Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kriss

connectswitch.com VPS

Polecane posty

-------------------------------------------------------------------------------------

 

UWAGA !!!

 

Firma nie przeszła procesu weryfikacji.

 

Pamiętaj, kupujesz tam usługi na własną odpowiedzialność !!!

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Witam,

 

Szukałem dzisaj vps-a pod zaplecze i trafilem na ciekawa oferte w UK.

 

Za 23 pln mozna juz dostac w UK:

 

20 GB Hdd

512 MB Ram

Bandwidth 200 GB

4,95 funta

 

Dość ciekawie to wyglada i chyba zamowie na próbe, zostawiam link jakby ktoś chcial przetestować.

 

http://connectswitch.com/index.php?go=linuxvps

 

Edit:

IP do testu 77.74.197.122

Edytowano przez BOSS
Dodanie informacji o weryfikacji. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się na tym postawić serwer CS, bo widzę że pingi są lepsze niż do OVH a i cena przy zakupie na 3 miechy z góry jest bardzo zachęcająca :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cynka.. mam zamiar wlasnie przeniesc vps z usa do europy. Potestuje tez i zobaczymy jak wyjdzie.. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich zapytanie czy mozna stawiać serwery gier ;) Nie mogłem się dobić do BOK a więc pogadałem sobie z Panem z supportu.

 

Chyba nie zabraniają z uwagi na to że Pan powiedział abym spróbował i w razie gdybym zbyt bardzo obciążał procesor to dostane o tym informacje i nakażą usunąć serwer ;) Jednakże chyba nie są zbyt przychylnie nastawieni do serwerów gier :)

 

 

Tak się zastanawiam jakie mogą być limity dla 1 VPSa na procesor. Serwer CS (20 slotów) generuje obciążenie rzędu 30%/200% core2duo 2.5GHz a więc myślę że serwer 12 slotów wygeneruje z 20% obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procek jest przydzielany dynamicznie , najwyżej spróbuj postawić serwer, mam nadzieje że nie jestem na tej samej maszynie co ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kriss83, dopiero będę zamawiał więc na razie nie masz się czego obawiać ;) Długo czekałeś na dane od serwera?

 

Nie no tylko nie mówcie mi że 20% procesora to jest dużo jak na 1 VPSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałem jeszcze zapytać ile te VPS'y pobieraja % z procka?

 

Trudno wejsc na strone i poczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A irc?

 

Dozwolony?

 

Public or private IRC (Internet Relay Chat) related applications. This includes but is not limited to; bots, bouncers, eggdrops and IRCD servers.

 

Mam mały problemw connectswitch.com :D Kupilem VPS'a CS512, jednak, gdy chce polaczyc sie przez putty - CONNECTION TIME OUT :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello Tho,

 

If you encounter any issues with your VPS, then simply submit a support ticket at the following URL: www.MyCS.co.uk. WebHostingTalk forums aren't the best place for us to give you support, furthermore support tickets are only answered if they are posted in English.

 

If you aren't confident in posting a ticket in English, hopefully one of your fellow board members can translate and I will be able to assist you further.

 

Regards,

Adam Hamilton

Technical Support Engineer

ConnectSwitch.com - Premium Hosting Solutions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello Tho,

 

I believe I have responded to your PM, I'm slightly unsure if I've clicked the correct buttons as everything is in Polish haha!.

 

Regards,

Adam Hamilton

Technical Support Engineer

ConnectSwitch.com - Premium Hosting Solutions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

OK, to jak wrażenia i inne takie ? Można mieć swoją licencję na DA i przenieść do nich czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to jak wrażenia i inne takie ? Można mieć swoją licencję na DA i przenieść do nich czy jak ?

 

 

jeżeli masz własną licencje to zawsze możesz przenieśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Firma w trakcie weryfikacji ...

 

Jeśli do poniedziałku wieczorem nie dostaniemy skanów dokumentów rejestrowych tej firmy wszystkie wątki, posty zostaną skasowane a konto użytkownika zablokowane.

 

Do tego czasu wątek zamykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×