Skocz do zawartości
Troll

http://www.arturro.pl/ opinia

Polecane posty

witam czy ktos zna urzytkownika Arturro?

http://www.arturro.pl/

Jego strona.

Kilka dni temu sprzedał mi serwer. a teraz ten serwer jest wyłączony.

Telefon kom. od kilku dni milczy. strona nie dziala, gostka niema na Gadu-Gadu. i nagle po 10 dniach serwer off.

 

CO radzicie zrobic w takim wypadku?

 

Jezeli to złe miejsce na Teamt prosze Moderatora o PRzeniesienie , a nie usuwanie. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktos zna urzytkownika Arturro?

http://www.arturro.pl/

Jego strona.

Kilka dni temu sprzedał mi serwer. a teraz ten serwer jest wyłączony.

Telefon kom. od kilku dni milczy. strona nie dziala, gostka niema na Gadu-Gadu. i nagle po 10 dniach serwer off.

 

CO radzicie zrobic w takim wypadku?

W takim wypadku już nic. Następnym razem radzę pomyśleć.

 

$ whois arturro.pl
DOMAIN:				 arturro.pl
registrant's handle:	hmns412094 (INDIVIDUAL)
...
created:				2008.10.29 19:59:05
last modified:		  2008.11.05 18:49:32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet policja tu nie pomoze? jak mam jego dane? i cala rozmowe w archiwum gadu gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nawet policja tu nie pomoze? jak mam jego dane? i cala rozmowe w archiwum gadu gadu?

 

Zbierz te dane w całość i idź na komisariat - nikt tu na forum Ci lepiej nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet zapłata wynosiła 300 złotych, Policja sie tym nie zajmie. Poprosi o skierowanie sprawy do sądu, są wyznaczy zapłatę kosztów procesowych i pewnie na tym się skończy, za kilka lub kilkanaście miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa na GG może jak najbardziej posłużyć jako materiał dowodowy w sprawie. Zaistniała sytuacja nosi znamiona z Art. 286§ 1. Jest to ściganie z urzędu i w takim wypadku najlepiej skierować się na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wspominał, że to rusel jest :P

 

A nie mowilem ze to on ;) juz kogos oszukal i sie zmyl czekamy na jego nowe wcielenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ozyskam pieniadze. bo ja mam kolege tam gdzie on mieszka. wiesz moze tak szybciej pieniadze odzyskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, pójdź go bić, najlepsze rozwiązanie.

 

Nie pozyskasz jego adresu, ew. szukaj po numerze konta w google, może gdzieś publicznie na stronie podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź na policję. To jest kradzież tylko oszustwo i się tym zajmą nawet jeśli to nie przekroczyło jakiejś tam kwoty. Wszyscy zawsze mówią, że nie warto, nikt się nie zajmie itp. Ja poszedłem raz z taką akcją na policję. Raz byłem na policji zgłosić sprawę i raz w sondzie na ogłoszeniu wyroku. W sumie jakieś 4 miesiące, ale zawsze warto.

 

Jako dowód miałem wydruk aukcji allegro, wydruk e-maili i potwierdzenie przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

masz dane domowe ? Skoro wpłacałeś to masz... ;) zadzwoń na infolinię po nr domowy i porozmawiaj z rodzicami oszusta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli normalnie isc na policje. a jak mam jego numer konta rozmowe gadu gadu i Przelew to wystarczy czy nie ?

bo mam jego numer kom. tylko ze mogl to byc trefny numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archwium gg nie jest dowodem, nr mógłbyć pre-paid więc może też być gówno warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może też być gówno warte.

 

 

Jako przedstawiciel firmy firehost.pl nie powinieneś się tak wypowiadać. Trochę kultury w publicznym "miejscu"

 

Sorry za off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Archwium gg nie jest dowodem, nr mógłbyć pre-paid więc może też być gówno warte.

 

taaaaaaaaaaa czyli korespondencja e-mail i przelew tez nie? idąc dalej takim tokiem myślenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvu, gówno to Ty wiesz... Przepraszam WHT, ale trudno się powstrzymać od takiej riposty, dla kogoś, kto nie ma pojęcia o czym pisze i na dodatek robi to w takim tonie. Rozmowa gg jak najbardziej może być dowodem w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS_wam miałeś kiedyś rozprawe w sądzie ? Ja miałem e-mail jak najbardziej, gg rzadko kiedy. Chyba ze gadu-gadu potwierdzi autentyczność. webh.pl przepraszam Cię za słownictwo.

 

Mój błąd - zrozumiałem trochę inaczej sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zdziwisz się, jeśli powiem że miałem doświadczenia tego typu z policją/prokuraturą/sądem? Nie była to rozprawa jako taka, bo nikt mnie nie pozywał (za umawianie się na seks z 15-latkiem, czy inne cuda).

 

Jeżeli serwis gadu-gadu.pl udostępni logi IP (a ma do tego pełne prawo, zgodnie z ustawą o Policji z dn. 06.04.1990 r), to jest to jak najbardziej dowód - tak samo jak sms, e-mail, czy zwykły list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×