Skocz do zawartości
stanydozwolone

Konto z SSH

Polecane posty

Z tego co udało mi się przeglądnąć mało firm oferuje konto shared-hosting z SSH. A ja takiego potrzebuję. Konkretnie to nie potrzebuję dużo transferu (kilka GB na miesiąc), kilka baz mysql i tyle. Większość ofert z SSH to oferty lepiej wyposażonych serwerów z UNLIMITED wszystkiego. A ja tego nie potrzebuję. Ale skoro muszę mieć SSH to mogę kupić coś na wyrost. Warunek - to musi być wiarygodna firma, bo zamierzam się zagościć na dłużej. Czy ktoś może powiedzieć gdzie/kto w Polsce i ZA GRANICĄ oferuje SSH, mysql do 300-350 zł za rok? Widziałem różne dreamhost, bluehost, hostnine (czy jakoś tak) i ich ceny są porównywalne z polskimi serwerami, z tym że polska oferta wydaje się dużo uboższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ofertę. A czy ktoś może polecić coś ciekawego zagranicą?

Jak masz stałe IP to mogę Ci polecić H9.

 

Oni ssh dają ale na konkretne IP (taka ich polityka bezpieczeństwa), więc dostęp w Polsce z Neo itd. odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz stałe IP to mogę Ci polecić H9.

 

Oni ssh dają ale na konkretne IP (taka ich polityka bezpieczeństwa), więc dostęp w Polsce z Neo itd. odpada.

Niby mam adres dynamiczny ale taki dynamiczny, że mi się od roku nie zmienił więc to chyba nie problem. Właśnie zastanawiałem się nad H9 i hostgator :). A może znasz jakieś kupony do H9 albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mam adres dynamiczny ale taki dynamiczny, że mi się od roku nie zmienił więc to chyba nie problem.

Aaa no to nie problem :) Zawsze można także zmienić na ticket.

 

Właśnie zastanawiałem się nad H9 i hostgator :). A może znasz jakieś kupony do H9 albo coś w tym stylu?

W H9 jest jedyny kupon "H9", który daje Ci 25% zniżki na pierwszą płatność (czyli do wyboru miesiąc/rok). Hostgator raczej wszyscy odradzają no i masz pingi >200ms a do H9 w UK max 50ms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W H9 jest jedyny kupon "H9", który daje Ci 25% zniżki na pierwszą płatność (czyli do wyboru miesiąc/rok). Hostgator raczej wszyscy odradzają no i masz pingi >200ms a do H9 w UK max 50ms :)

 

Oj, czytałem na webhostingtalk.com i aż takie złe opinie o hostgator to raczej nie były :) . Na H9 działa  kod escape- 25%. H9 już nie działa - The promotion code entered has expired.

 

Swoją drogą to dziwne, że za tą samą cenę a nawet niższą otrzymuje dużo wyższe parametry w porównaniu do polskich dostawców. Znaczy zdaję sobie sprawę, że te wszystkie limity należy podzielić przez cztery i w razie dużego obciążenia wypadałoby spadać ale i tak różnica spora jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, czytałem na webhostingtalk.com i aż takie złe opinie o hostgator to raczej nie były :) . Na H9 działa  kod escape- 25%. H9 już nie działa - The promotion code entered has expired.

Ten H9 to racja już wyłączony ale escape nadal jest promowany http://www.hostnine.com/move-your-website-today/.

 

Swoją drogą to dziwne, że za tą samą cenę a nawet niższą otrzymuje dużo wyższe parametry w porównaniu do polskich dostawców. Znaczy zdaję sobie sprawę, że te wszystkie limity należy podzielić przez cztery i w razie dużego obciążenia wypadałoby spadać ale i tak różnica spora jest.

W PL wszystko drogie to i hostingi również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten H9 to racja już wyłączony ale escape nadal jest promowany http://www.hostnine.com/move-your-website-today/.

 

 

 

Myślałem, że trzeba przetransferować domenę do H9 ale jakiś Greg. napisał, że: you can transfer your domains to us, or you can change the nameservers to us (co oznacza termin escape)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BOSS - jak to SSH na konkretny IP??

Mówisz o ofercie shared??

 

A jak mi się zmieni IP to muszę do nich z tym lecieć? Ciężko zmienić potem zapisany przez nich mój IP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni ssh dają ale na konkretne IP (taka ich polityka bezpieczeństwa), więc dostęp w Polsce z Neo itd. odpada.
Tylko przez ten czas czekania i niezawodność neo IP zmieni mi sie 2razy xD
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie dreamhost, bo roczny koszt po obniżce (jakiś kupon) to niecałe 60 dolarów a to naprawdę niewiele. W porównaniu do krajowej oferty to naprawdę rewelacja. Oczywiście zdaję sobie sprawę z problemów jakie mogą wynikać z posiadania serwera w USA ale kompromis musi być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×