Skocz do zawartości
crazyluki

VPS, konto pod rsync

Polecane posty

witam!

jakiś czas temu szukałem konta ftp pod backup, rozwiązanie to wyewoluowało, zmieniłem trochę plan i aktualnie poszukuję konta pod rsync.

może być to rps, vps lub cokolwiek innego byleby:

oferowało 5-10GB przestrzeni

transfer - do 10GB miesiecznie.

zuzycie cpu - max 2-3 H w godzinach nocnych.

ram - myślę ze 128 lekko mi starczy

cpu - bez znaczenia.

 

ważnym kryterium dla mnie jest cena oraz to czy usługę oferuje mi firma czy też ktoś inny. Osoby z dużą reputacją na forum są w moim mniemaniu traktowani na równi z firmami.

 

Generalnie mam nadzieję dostać jakąś ofertę skrojoną na miarę od firm które udzielają się na wht. Sam z siebie przejrzałem większość stron z vps, do których linki znalazłem na wht.

 

Szukałem sam w internecie i widziałem że pewna firma oferuje vps taniej jeśli używa się go tylko kilka godzin dziennie.

 

Widziałem strony które specjalizują się tylko w hostingach pod rsync, np bqbackup, rsyncpalace (tak, wiem wiem to jedno i to samo:P), ale prawdę powiedziawszy - chciałbym mieć coś co w razie potrzeby mógłby do innych celów wykorzystać (chociaż zakładam że nie będzie takiej potrzeby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz do webh po vps, no i mozesz sprobowac z hitme.net.pl (ich nie mialem okazji testowac) wiec nie powiem za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kontakt z webh.pl bardzo dobry, jak narazie wyjaśniają wszelkie moje watpliwości.

napisałem do paru serwerowni i muszę przyznać że tylko oferta cheapvps i vpsrepublic były tańsze przy zachowaniu tych samych parametrów dyskowych od webh.pl:-)

 

dzisiaj niedziela, więc poczekam jeszcze z podjęciem decyzji 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok skorzystałem z oferty VPS w webh.pl.

przedstawili dość fajną ofertę, dopłaciłem za dodatkowe miejsce w najtańszej ofercie i mam dokładnie to co chciałem za mniej więcej tyle ile chciałem wydać;-)

 

taniej byłoby gdzieś w usa, ale w związku z tym że w moim banku musze placic sporo za przewalutowanie i tak dalej, dolar drogi to zdecydowałem się na jakąś polską ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś kupił vpsa w usa to musiał byś się zastanowić nad sensownością tego;

 

zuzycie cpu - max 2-3 H w godzinach nocnych.

 

Noc według której strefy czasowej <_<.

 

Aczkolwiek uważam wybór za słuszny, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://cheapvps.co.uk/plans/part-time-servers

to jest fajna oferta i w sumie gdy coś będzie nie tak z webh.pl ( a na razie jest wszystko ok) to chyba tam przejdę...;-)

 

napisałem do nich maila czy można połączyć to part-time server z http://cheapvps.co.uk/specials OFFER 1, ale niestety napisali że jest to niemożliwe;-)

gdyby nie to, to to byłaby najatrakcyjniejsza oferta (dolary zamieniałbym wtedy u pewnego użytkownika forum;p), ale jak na teraz jestem zadowolony z webh i nie sądzę bym miał coś zmieniać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmiało to jakbym co chwilę na forum proponował :)

Po prostu od 2 dni miałem stronę włączoną w zakładkach i zawartość nie została odświeżona.

Trudno, przynajmniej kolega będzie miał alternatywę na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy będe jeszcze raz szukał, na pewno przejrzę wszystkie oferty.

 

 

dziękuję za odpisanie;-)

 

ale jak już mówiłem - fajnie by był gdyby niektórzy z tych co oferowali tutaj coś zauważyli wpis - potrzeba 10GBhdd;-)

 

webh.pl jak juz pisałem zaproponował za rozsądną kwotę powiększenie dysku w najtańszym VPSie i dlatego ich usługi wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×