Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
varez

VPS, bez limitu transferu, 128MB

Polecane posty

Panie noodly - właśnie, że z sensem. Trzeba się tylko zaznajomić ze sposobami ustawiania limitów w systemie wirtualizacji Xen.

 

Na stronie Internetowej ma Pan specyfikacje serwerów.

 

Dla przykładu posłużę się takim modelem procesora (żeby nie było - nie istnieje, jest fikcyjny i z pewnością nie jest w naszej sieci).

 

Procesor XYZ Quad Core 1000 MHz

 

Cały procesor to 400 % (wg. Xena) (bo 4 fizyczne procesory - rdzenie)

 

100 % - 1000 MHz

400 % - 4000 MHz

 

Mając dostęp do zegara procesora z maksymalną prędkością do 170 % w tym konkretnym modelowym przypadku uzyskujemy 1700 MHz max.

 

W taki sposób można wyjaśnić limitowanie czasu zegara procesora w Xenie :P

 

Gdyby ktoś z Państwa miał jakieś pytania w tej kwestii serdecznie zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bierz w VPS4LESS.de, wpłaciłem im poprzez paypal eKartą z mBanku za najtańszego VPS.

po tygodniu dopiero uznali to za oszustwo, wyslalem im potwierdzenie z ich stron jak i paypal i po tym już nic nie odpisali.

 

żenada, niestety.

 

chyba, że ktoś zamawiał konto i wszystko było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś korzystałem z ich usług i było wszystko ok - nie wiem jak to wygląda teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamówilem konto 17 września, kłóciłem się z nimi do 3 października, nie dostalem konta, więc zlałem ich ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przy okazji, fajny nick

 

do kogo to? <_<

 

@Active-Hosting - mj to nie pierwszy ktory oferowal cos ze swojej firmy tylko dlatego ze w moim poscie pisze VPS... :/ dostalem nawet na PM wiadomosci z ofertami

 

nad vps4less sie ciut zastanawialem, ale na szczescie zrezygnowalem jak widze :)

wlasnie ide do kumpla (nie mam konta w banku poki co xD), i kupuje na vpsrepublic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×