Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
itman

VPS Reseller

Polecane posty

Witam,

 

Mam do Was pytanie - interesuje mnie sprzedaż serwerów VPS moim klientom, musi to być usługodawca zagraniczny (tylko Europa - ping do 40.ms) bowiem klienci są za granicą. Czy jakaś z renomowanych firm posiadających duże serwerownie (tylko własne) posiada program partnerski typu VPS Reseller. Nie musi to być pakiet typu VPS Node gdzie samemu zakładam serwery VPS (chociaż nie wykluczam). Na początek może być odsprzedaż VPS'ów (aby się przekonać jak będzie przebiegać współpraca) jednakże firma z którą będę współpracował musi być w miarę anonimowa wobec mojego klienta (oczywiście za wyjątkie Whois IP bo tego się nie obejdzie, no chyba że się wykupi własną pulę IP w RIPE).

 

ITMan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli był by Pan zainteresowany VPSami hostowanymi w Polsce (dobre połączenia międzynarodowe, łącze ATMAN) mogli byśmy porozmawiać o współpracy. Jeśli jest Pan chętny mogę udostępnić testowego VPSa na 24 godziny. Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania zapraszam na PW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH chyba coś takiego oferuje... nie wiem dokładnie, warto sprawdzić ich ofertę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PIKeR OVH na resellera ? Reseller to jakaś odpowiedzialność, a w przypadku OVH zawsze może się okazać że serwer od tak zostanie wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OVH chyba coś takiego oferuje... nie wiem dokładnie, warto sprawdzić ich ofertę...

 

OVH nie oferuje czegoś takiego, pytałem ich. Zaoferowali serwer dedykowany z wirtualizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×