Skocz do zawartości
neon103

Gdzie kupić IPki?

Polecane posty

Chętnie kupię dużą ilość IP (myślę, że 50-100 sztuk w zależności od ceny).

Najlepiej chciałbym, aby szło podłączyć te IP do jakiegoś serwera dedykowanego.

Ewentualnie mogę kupić wirtualki - każdy serwerek inne IP.

 

Proszę o oferty na PW lub w temacie.

 

Kupuję tylko powyżej 20 IP. Niektórzy pytają o powód dlaczego chcę mieć tyle IP.

Odpowiedź na to pytanie: jedni kolekcjonują znaczki pocztowe, a ja IPki.

 

Zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych serwerów VPS: http://hitme.net.pl/index.php?adminpanel=vps.

 

Może Pan do każdego pakietu dodać nielimitowaną liczbę adresów IP. Koszt każdego dodatkowego ponad pakiet to 3 zł / miesiąc.

 

W razie pytań bardzo proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisuję na wszystkie oferty, ponieważ jest ich za dużo i nie wybrałem jeszcze nic ponieważ wiadomo - przyjdą nowe. Myślę, że jutro rano wybiorę jakieś firmy / firmę. A jeszcze takie pytanie: czy IPki mogę podpiąć do serwerów dedykowanych innych firm? Np: kupię IP w firmie X, a serwer mam w firmie Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie. Jest to technicznie niemożliwe ;)

Technicznie możliwe, ale nikt mu raczej nie da całej klasy /24 PI,

 

a nawet jeśli to on nie chciał 256 sztuk, tylko max 100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bellerofont

Jak zauważyłeś mowa była o niepełnej klasie /24. Mniejszej klasy PI nie da się wydzielić... Zresztą jest dużo sieci, które klas mniejszych niż /24 po prostu nie routuje (np. Netia).

 

(...)

remarks: We are filter inbound prefixes longer than /24

(...)

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie. Jest to technicznie niemożliwe ;)

Możliwe. Może sobie wytunelować IP, nawet jedno jeśli zechce. Problem w tym, że routing będzie przechodził przez serwer źródłowy.

 

@neon103: Możesz pomyśleć nad serwerem/serwerami w jakimś DC, a później postarać się o własną podsieć IP - PA lub PI. Jeśli faktycznie tych adresów potrzebujesz (i nie mam na myśli 'kolekcjonowania') to dostaniesz je nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe. Może sobie wytunelować IP, nawet jedno jeśli zechce. Problem w tym, że routing będzie przechodził przez serwer źródłowy.

 

@neon103: Możesz pomyśleć nad serwerem/serwerami w jakimś DC, a później postarać się o własną podsieć IP - PA lub PI. Jeśli faktycznie tych adresów potrzebujesz (i nie mam na myśli 'kolekcjonowania') to dostaniesz je nawet za darmo.

 

I będzie trzeba zapłacić za transfer generowany przez te adresy podwójnie. Mówiąc nie ma technicznych możliwości miałem na myśli brak rozsądnych możliwości dla takiej ilości adresów IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się może pod temat - powiedzcie mi jak wyroutować klasę IP > 256? Powiedzmy RIPE pozytywnie rozpatrzyło moje pytanie o adresy IP (czysto hipotetycznie, bo jak wiadomo IP się kończą i teraz oszczędzają). Jak je wtedy podpiąć pod moje serwery postawione w jakiejś serwerowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adresy muszą zostać rozgłoszone przez Twojego operatora, lub możesz zestawić sesje BGP ze swoimi dostawcami internetu aby rozgłosić swoje prefixy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adresy muszą zostać rozgłoszone przez Twojego operatora, lub możesz zestawić sesje BGP ze swoimi dostawcami internetu aby rozgłosić swoje prefixy

Pod warunkiem, że ma ASN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze coś oferuje? Cena jaka mnie interesuje to 200-400 zł / miesiąc w zależności od IP. Jak coś to pisać oferty już tylko na neon103#gmail.com - skorzystam z kilku firm więc warto pisać. I w grę wchodzi tylko faktura vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×