Skocz do zawartości
massa

Serwer z obsługą MSSQL MySQL i php

Polecane posty

Witam bardzo proszę o pomoc w wybraniu jakiegoś dobrego serwera z obsługa bazy MSSQL i MYSQL,php.

Cena do 450zł

Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi bo jutro kończy usługa hostingowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się cokolwiek doradzić nie znając mniej więcej wymaganych parametrów serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz pisze:

Baza mssql minimum 500mb(najlepiej jak by korzystala z miejsca ftp)

bazy mysql minimum 4 (po 100mb)

na www okolo 4GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliśmy okazji sprawdzić. Za chwilę uruchomię VM na Windowsie i spróbuję zainstalować. Proszę tylko o podanie konkretnej wersji serwera MSSQL, który miał by zostać uruchomiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam serwer w UK z Windowsem 2003, na pewno można na nim postawić MSSQL, gdyż sam z niego korzystam, więc jeśli potrzeba, to mogę taki załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach umowy SPLA z Microsoftem możemy udostępniać na VPSach SQL Server 2008 płatny miesięcznie. Jeśli kogoś z Państwa interesuje cena mogę sprawdzić. Mamy możliwość przetestowania tylko tej wersji - obecnie instalujemy go na testowym VPSie. Oczywiście jest również możliwość zainstalowania własnego serwera MS SQL ;)

 

Zaraz jak skończymy testy dam znać, myślę że do 23 będziemy już pewni czy ruszy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy bedzie dostepna mssql 2005 i w ktorych pakietach i potrzeba max 500zł rocznie a parametry moga byc mniejsze te co podalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×