Skocz do zawartości
shive

Dedyk pod pliki statyczne, 40mbit

Polecane posty

Witam,

 

 

Nie wiem jak ma się obecnie sprawa w europejskich serwerowniach, a potrzebny mi dedyk zdolny wypchać stabilnie ok. 40mbit ruchu.

 

Słyszałem, że w OVH są teraz problemy z osiąganiem wysokich transferów natomiast z leaseweb nie miałem doświadczeń i nie chcę kupować w ciemno. Chciałbym uniknąć rozbijania ruchu na wiele maszyn.

 

 

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat możliwości puszczenia takiego ruchu w znanych serwerowniach (leaseweb, ovh, hosteurope)?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie zauwazylem problemow z transferem z OVH - z kimsufi xxl wyciagam ok. 50mbit w ciagu dnia i nie widze problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do dyspozycji jeden serwer z serii Super Plan, może zapuszczę ruch na jeden dzień testowo.

 

Kobieta na infolinii OVH zarzeka się, że jest 100mbit na serwer, ale i tak wiadomo, że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta na infolinii OVH zarzeka się, że jest 100mbit na serwer, ale i tak wiadomo, że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Ja słyszałem, że 100mbit na konto (czyli jak masz 4 dedyki to 100/4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzwoniłem na infolinię i chodzi oczywiście o setkę na wszystkie maszyny.

 

Dzięki za opinie - w takim razie spokojnie sprawdzę ruch na OVH skoro jednak mogę się spodziewać pozytywnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi, all serwery z oferty kimsufi przycinają powoli do 10 mbit (te które dużo transferu generują)

jedynie to sprawdź z ovh.pl

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem, że 100mbit na konto (czyli jak masz 4 dedyki to 100/4).

 

To nie prawda mam 3 dedyki w ovh. Czasami na kazdym jest ~95mbit/s i nikt nie robi z tego problemów. Tylko dyski juz przestaja wyrabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×