Skocz do zawartości
darekszc

Vps do 50zł

Polecane posty

Witam jestem tu nowy wiec się na początku przywitam.

 

Co do mohjego pytania pisałem na kilku forach niestety nie dostałem nigdzie konkretnej odpowiedzi.

Potrzebuję serwera vps na (przeniesienie kilku stron każda zjada okolo 15gb transferu) Nie jestem zbytnio w temacie vpsow wiec pytanie

 

czy na serwerach sa zainstalowane php mysql panel administarcyjny itp ?

 

Prosiłbym o jakieś sugestie gdzie mogę dostać taki serwera w wymienionej cenie +\- 50zł miesięcznie

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na serwerach sa zainstalowane php mysql panel administarcyjny itp ?

 

Nie, vpsem zajmujesz się Ty lub Twój administrator. To taki wirtualny serwer dedykowany.

 

Co do ceny to nikt Ci nie pomoże bo nie podałeś ile wymaganej pamięci, transferu, lokalizacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może małe uściślenie serwer potrzebny na 4 strony każda generuje transfer około 10-15gb miesięcznie. Wejść po około 2k dziennie na każdą. Nie mam pojęcia jaka konfiguracja byłaby dobra aby nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy na coś czego nie wykorzystam w pełni. A co do instalacji wszystkich potrzebnych aplikacji potrzebna jest zaawansowana znajomość linuxa lub innego systemu operacyjnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linux, ewentualnie windows ale nie widzę sensu stawiania vpsa na windowsie pod taki projekt.

 

Powiedz jeszcze na jakich skryptach działają te strony, czy używają mysql itp.

 

Ewentualnie zainteresuj się ofertą webh wraz z pomocą ich administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marexbx, kliknij czasem w jakis powyzszy link alboco, zanim walniesz zdublowany post :D

 

No tak... Oczywiście przepraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o oferty hitme.net.pl: jak często wykonywany jest backup ?

 

W panelu można ustawić backup całego dysku VPS co tydzień bądź co miesiąc. Istnieje również możliwość wykonywania backupu na żądanie (również w panelu).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×