Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mnich

firehost.pl - rozmowy

Polecane posty

Hmm, dziwna sprawa :)

Nachwaliłem się wczoraj na temat firehost.pl

 

Ale od 12 w południe ( jest 16.38) serwer nie działa. Nie otwiera się nawet strona główna firehost.pl

 

Macie jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie irytujcie się wiecie jak się wtedy wam w główkach lasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że go będziesz bronił :)

 

Ja swoje wiem o firehost i dziękuję pięknie, a moje posty niech są dla potomnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie bronie :) ale on 10 razy zmieniał regulamin który ja dla niego napisałem :)

 

Ja też o firehost wiem już swoje ale nie będę tutaj się wypowiadać na jego temat bo nvu by miał do mnie pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o firehost wiem już swoje ale nie będę tutaj się wypowiadać na jego temat bo nvu by miał do mnie pretensje

 

Oj zalatuje mi tu pewnym politykiem i "wiem ale nie powiem bo to porazajace" ale chyba to forum i ten watek po to powstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ninruta, kurcze w czym ty masz problem na 400 klientów 3 wyleciało z serwera więc chyba nie ma aż tak rygorystycznych limitów. Pozdrawiam. Pozatym jest to pierwsza negatywna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam że dopóki nie pojawił się problem z HE nikt nie napisałby złego słowa.
Widać, że dopiero od niedawna jesteś na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętajcie ich nowe hasło marketingowe to 0 KŁAMSTW ! :)

To już nie Piekielnie szybki hosting? :P Na stronie nadal obowiązuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

war. war never changes :P

 

dajmy spokój panowie, wypływu na niektóre sprawy niemamy i niema po co więcej maglować tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja byłem wyłącznie odpowiedzialny za przenosiny firehost do Polski, które nie obyły się bez problemów. Spekulacje dotyczące mojej osoby i zarządzania serwerem firehost.pl to nie prawda. Nie przeczę, że miała tak być jednak z pewnych powodów się wycofałem z tej funkcji. Może nie którzy się domyślą z jakich, ja nie będę nic ponad to dodawał. Jeszcze poprawię to co zostało do poprawienia, a potem leży to w gestii NVU lub jego starego administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie zadziwiło w Firehoście? :D

To, że po okresie testowym, który był w okolicach mojego pojawienia się na forum (lipiec br.) do dziś moje konto nie zostało skasowane. :) Co prawda parametry znacząco spadły (100/1), ale liczy się sam fakt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
Firehost ma przecież panel DA, więc tam bez problemu rekordy MX można zmieniać ;)

Można, jeśli jest włączone zarządzanie DNS przez klienta. Jeśli dobrze pamietam z testów kilka miesięcy temu, to firehost.pl miał to domyślnie wyłączone i dostępne za dodatkową opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×