Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ednet

[down 21.10.2008 11:36] Superhost.pl

Polecane posty

od 15 minut nie działa superhost.pl

Oczywiście tak jak to w takich wypadkach jest to nikt nie odbiera telefonów.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uszkodzony zostal sawiatlowód wiec awari pewno w ciagu godziny nie usuną.

 

nie pamietam dokladnie ale chyba na ich stronie coś pisało o BGP, więc awaria 1 kabla nie powinna zatrzymac calej serwerowni!

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BGP jest - NASK, PL-IX, Level3 . Inna sprawa, że wszyscy wymienieni operatorzy idą tymi samymi kabelkami Warszawa--> Gdańsk. Dlatego pada wszystko... Jedynym wyjściem na przyszłość jest wpięcie operatora, który nie korzysta z tego samego światła w relacji Waw--> Gdańsk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem przez to wymuszona przerwe w pracy (nie pierwszy raz i nie ostatni do momentu gdy nie uciekne z superhost) :| :| :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruch idzie przez PL-IX, więc nie do konca jest super.

 

Alek, już nie przesadzaj tak - płacisz grosze, a przecież nikt nie daje Ci 100% gwarantowanego uptime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem przez to wymuszona przerwe w pracy (nie pierwszy raz i nie ostatni do momentu gdy nie uciekne z superhost) :| :| :|

 

Nie wiem czy takie bezsensowne posty piszę się aby nabić sobie ich liczbę czy może ot tak żeby coś było? Awaria całkowicie niezależna od superhostu, zdarzyć się mogła dosłownie w każdej innej firmie, więc człowieku gdzie ty chcesz uciekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy takie bezsensowne posty piszę się aby nabić sobie ich liczbę czy może ot tak żeby coś było? Awaria całkowicie niezależna od superhostu, zdarzyć się mogła dosłownie w każdej innej firmie, więc człowieku gdzie ty chcesz uciekać...

 

może do enno :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy takie bezsensowne posty piszę się aby nabić sobie ich liczbę czy może ot tak żeby coś było? Awaria całkowicie niezależna od superhostu, zdarzyć się mogła dosłownie w każdej innej firmie, więc człowieku gdzie ty chcesz uciekać...

Sensowne czy nie, tej firmie awarie zdarzają się nader często i zwykle mało kogo to obchodzi, serwer na którym jest konto mojego Klienta leżał od wczoraj... Teraz dopiero ktoś dupę raczył ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch idzie przez PL-IX, więc nie do konca jest super.

 

Alek, już nie przesadzaj tak - płacisz grosze, a przecież nikt nie daje Ci 100% gwarantowanego uptime...

A co złego widzisz w plix'ie ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@vServ.pl: gdybys mial tam konto i przeszedl tyle ticketow co ja przez ostatnie pol roku to marudzilbys po 15 minutach niedostepnosci... widze ze nie jestes zbyt zorientowany w realiach jakie panuja na superhost, a realia sa takie, ze nie znam bardziej awaryjnego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alek, w takim razie co trzyma Cię w superhost.pl? Mam kilkadziesiąt innych sensownych opcji.

 

Prawodpodobnie kilkadziesiat godzin czasu ktorych potrzebuje aby wszystko przeniesc na nowy hosting. I szczerze to juz mnie nic nie trzyma - sprawdzam od weekendy wszelkie mozliwe oferty.

 

A to ze masz kilkadziesiat sensownych opini? Nie bede z tym dyskutowal. Tak jak Ty nie mozesz dyskutowac z kilkudziesiecioma negatywnymi ktore mozna znalezc tu na forum :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie jeden z tych co tylko krzyczeć potrafią :wacko:

 

jasne. za kazdym razem grzecznie wypelniam ticketa i czekam cierpliwie w kolejce. a gdy dzwonie po godzinie to zawsze spokojnie z pani z supportu bo wiem ze to nie ona jest winna.

 

daruj sobie osobiste wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast "Mam" chciałem napisać "Masz".

Chyba nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to, że mam kilkadziesiąt innych sensownych firm hostingowych do wyboru (napisałem "opcji", a nie jak przeczytałeś "opinii")

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast "Mam" chciałem napisać "Masz".

Chyba nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to, że mam kilkadziesiąt innych sensownych firm hostingowych do wyboru (napisałem "opcji", a nie jak przeczytałeś "opinii")

 

Pozdrawiam

 

zle przeczytalem 'opinii' -> 'opcji' :wacko:

tak szukam. tym razem (serio nie jestem malkontentem) wiem, ze strata czasu na przenosiny odbije sie w czasie na plus na nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie jest tak źle z SH.

Fakt, ze została mi tam tylko jedna maszyna, ale 1 pad na dwa miesiące to super w porównaniu z 1-2 lata do tyłu :wacko:

 

Pozdro,

Jkopacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie jest tak źle z SH.

Fakt, ze została mi tam tylko jedna maszyna, ale 1 pad na dwa miesiące to super w porównaniu z 1-2 lata do tyłu :wacko:

 

potwierdzam, kilka lat temu było wiele awarii, ale teraz jest w miarę OK.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy meczyl sie u nich dosc dlugo z dedykiem ktory wymagal mocnego procka i malej ilosci transferu no i duzego uptime.. niestety nie podolali. przeniosl sie do IQ.pl na Della i problemow w ogole nie ma, a w SH to roznie bywalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×