Skocz do zawartości
klaas

Tani ale dobry hosting pod kilka stron www

Polecane posty

Witam. Potrzebuję jakiś dobry hosting pod kilka stron: forum dyskusyjne, cms i kilka htmlek. Jego wymagania powinny być następujące:

Przestrzeń dyskowa 500mb

Limit 10 GB na miesiąc

Baza Mysql oraz Php

Nielimitowana ilość kont pocztowych

Parkowanie minimum 5 domen

 

Oczywiście mogą i być lepsze, aby były tanie i sprawdzone.

 

Zastanawiam się na firehost.pl. Wcześniej myślałem o Hekko ale słyszałem że usuwają konta za obciążenie.

 

A i dodam jeszcze jedno:

 

Żeby była możliwość płacenia miesięcznie lub chociaż kwartalnie :P

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy serwer współdzielony ma limity zasobów. Jeżeli ktoś został usunięty z hekko to na pewno jego strona generowała obciążenie przekraczające ustalone limity. Właściciel takiej strony pewnie na każdym współdzielonym hostingu dostałby informację, że powinien się przenieść na serwer VPS lub dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale widzisz nie dali informacji. W sumie to mógłbym tylko posiadać konto na 1 forum dyskusyjne phpbb2 modifited by przemo oraz php fusion, a stronki zwykłe html to praktycznie nic nie obciążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd te bzdurne ploty ? Szczerze ? Jeszcze nikomu nie usunęliśmy konta za obciążenie. Fakt, były bloki ale dla recydywistów - obciążenie jest widoczne dla każdego w panelu + powiadomienie na e-mail w przypadku każdorazowego przekroczenia (co 24h) i jest to automat więc nie ma mowy o przeoczeniu bo adminowi się nie chciało wysłać czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy piszecie? ArubaCloud ma bardzo fajną promocje obecnie, a moim skromnym zdaniem jest to najlepszy hosting jeśli chodzi o testowanie czy też malutkie stronki, które nie koniecznie potrzebują jakiś wielkich powierzchni. Chociaż mam u nich kilka stron i nie mogę powiedzieć, żeby były problemy ze stabilnością. Bardzo fajny jest ten palkiet S - 4 zł miesięcznie za chyba 20 GB miejsca i 2 TB transferu, to w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×