Skocz do zawartości
Enno

Warsztaty dla początkujących - Łódź

Polecane posty

Witam serdecznie, wpadliśmy na pomysł przeprowadzenia warsztatów w Łodzi.

Tematem przewodnim byłaby administracja oraz zarządzanie serwerem VPS opartym na panelu DirectAdmin / LxAdmin od podstaw.

Oczywiście temat byłby 'głębszy', czyli kontrola obciążenia, bezpieczeństwo, optymalizacja itp.

Warsztaty planujemy na połowę grudnia, jednak dokładna data jak i miejsce nie są dokładnie znane.

Prawdopodobnie wynajmiemy dwie sale komputerowe w którejś z Łódzkich szkół. Będzie to okazja dla osób początkujących, oraz nie tylko, na poznanie podstawowych oraz bardziej zaawansowanych 'sztuk' administracji, ciekawych porad oraz wiele, wiele więcej. Dla każdego uczestnika przewidujemy darmowy serwer VPS.

Wstępnie szacujemy że wejście na warsztat wyniosłoby maksymalnie 15zł (cena za dwa dni), choć wszystko jeszcze zależy ile osób będzie zainteresowanych. Szczegóły niebawem.

Szukamy osób chętnych do przeprowadzenia wykładów z dziedzin w których się specjalizują. Tak więc jeżeli znajdzie się osoba zainteresowana współpracą z nami w czasie tych warsztatów, mowa tu o administratorach / programistach, proszę się ze mną kontaktować bezpośrednio - m.kopstry@enno.pl.

Serdecznie pozdrawiam, Marcin Kopstry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

hmm moglbym pogadac z profesorami z ktorymi mam informatyke (SWSPIZ.PL) i moze zgodzili by sie na jakis wykladzik czy cus hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy. Sam bym mógł podesłać Ci 5 osób na tę chwilę (z Łodzi).

Dużo będzie zależeć od zaplecza (sale/sprzęt/wykładowcy). W Łodzi jest sporo miejsc w których znajdziesz wyposażone w sprzęt komputerowy sale, wszystko zależy tylko od środków na to przeznaczonych oraz ilości chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, sam myślę że sam bym jednak nie przyjechał. Ile by trwały dziennie te warsztaty, rozumiem że przez dwa dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszedzie tylko nie we wrocławiu nie mieszkam w nim ale latwiej mi dojechac do wro niz łdz 400km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super pomysł !

jeżeli będzie jak piszesz a wszystko przekazywane językiem dla początkujących to podnieś cene i startuj w listopadzie - ja się pisze

 

ps. to się nazywa chłyt marketingowy na sprzedaż swoich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. to się nazywa chłyt marketingowy na sprzedaż swoich produktów

 

 

Swietna inicjatywa, ale i faktycznie świetny chwyt marketingowy :P

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Może i chłyt ale inicjatywa bardzo pożyteczna. To ja proponuje zrobić liste chętnych/ zainteresowanych i może enno przedstawi głębsze propozycje ów warsztatów, znaczy co i jak punkt po punkcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda próba edukacji internautów czy innego środowiska powinna być chwalona, a już na pewno jak jest "świadczona" za free, zawsze jakieś firmy mają patronat nad spotkaniami/wykładami więc również wiązać się to będzie z jakimś sposobem reklamy. Enno gratuluję i życzę udanego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i chłyt ale inicjatywa bardzo pożyteczna.

ja pisząc , że jest to "chłyt marketingowy" miałem na mysli pozytywne znaczenie tego wyrażenia ... mam nadzieję , że ta inicjatywa zapoczątkuje jakiś cykl takich warsztatów

 

To ja proponuje zrobić liste chętnych/ zainteresowanych i może enno przedstawi głębsze propozycje ów warsztatów

 

jak najbardziej jestem "za" - przynajmniej kolega Marcin będzie wiedział na czym stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja proponuje zrobić liste chętnych/ zainteresowanych i może enno przedstawi głębsze propozycje ów warsztatów, znaczy co i jak punkt po punkcie :P
To chyba powinno iść w przeciwnym kierunku... Najpierw agenda, potem lista uczestników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja tam jade, chyba że coś losowego wypadnie.... Ino my to Gadu Gadu a kolega ENNO milczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ino my to Gadu Gadu a kolega ENNO milczy :P

 

zważywszy na fakt , że "kolega" ENNO się raczej nie odezwie w temacie tego projektu to może ktoś pociągnie temat ??

 

kit z tymi paroma złociszami ale tych warsztatów to naprawdę żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×