Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BQB

Jaką firmę wybrać?

Polecane posty

Obecnie jestem w progreso i jestem niezadowolony, wcześniej była interia i też nie to.

Potrzebne mi miejsce na stronę, dobrze chronione mejle przed spamem oraz możliwość zakładania wielu użytkowników FTP do różnych katalogów (aby mógł zaglądać do jednego), tylko aby nie było jakichś udziwnień w stylu użytkownik a wstawił plik na serwer, to użytkownik b nie powinien go kasować, bo quota się nie czyści tylko powinien użytkownik a. Miejsca w sumie to 10GB wystarczy w zupełności, pewnie nawet i 5GB by starczyło (starczało do tej pory). Transfer wykorzystywany przez stronę to max 1GB/rok. Przez FTP i mejle to max 200GB/rok. Chciałem przejść do home, ale jak ktoś wcześniej na forum wspomniał, mają ofertę nieelastyczną i aby korzystać z FTP na poszczególne katalogi musiałbym wykupić najdroższy pakiet.

 

Co mi polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprobuj IQ, nie ma problemu z ftp, stabilnosc doskonala, support tez bdb - http://iq.pl/oferta/serwery/standard/

 

I co najwazniejsze, uzywajac tam konta i piszac np. do supportu nie czuje sie jak piate kolo u wozu i jestem obslugiwany nalezycie a nie na "odczep sie" jak to u niektorych bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz IQ jeżeli prohost spełnia twoje wymagania to wybierz ich - support 24/7 to dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×