Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dreamcatch

XXL-WEB Padło

Polecane posty

Czy ktoś ma tam serwer? I czy też on nie działa?

 

---------

Szanowni Państwo,

 

W dniu dzisiejszym ok. godz. 16.00 doszło do poważnych problemów w części

serwerowni, obsługującej m.in. serwery dedykowane z procesorami Celeron.

W wyniku tego większość serwerów tam się znajdujących jest obecnie

nieosiągalna z powodu braku połączenia z siecią. O charakterze problemów

oraz czasu ich występowania nie potrafimy Państwa w tym momencie

poinformować, jednak robione jest wszystko, aby przywrócić ich normalny tryb

pracy.

Serwery klasy SR, MR, LR, oraz XPro (z procesorami Opteron) nie są

dotknięte tymi problemami.

Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.

 

Z wyrazami szacunku,

XXL-WEB Team

---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mi trochę przymula ale działa. Postawiłem koledze tam stronę i gdyby nie działało dłużej niż 5 minut to bym o tym się na pewno dowiedział :D Cóż, awarie zdarzają się najlepszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi trochę przymula ale działa. Postawiłem koledze tam stronę i gdyby nie działało dłużej niż 5 minut to bym o tym się na pewno dowiedział ;) Cóż, awarie zdarzają się najlepszym ;)

 

Ale działa Ci maszyna typu Celeron, która wg XXL nie powinna działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

Nie Polecam tej firmy firma Krzak ciągle problemy z serwerami, a admini techniczni nie maja za dużej wiedzy, miałem raz pewna awarie to opisałem co i jak to mi odpisali ze to moja wina a wina była po ich stornie bo cale mysql padło, awari było więcej nie tylko ta jedna ogólnie nie było tygodnia chyba żebym do nich nie pisał bo albo serwer muli albo cos nie dziala i tak w kolko a strona moja bardzo malutka przeszedłem na inny hosting i zero problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Polecam tej firmy firma Krzak ciągle problemy z serwerami, a admini techniczni nie maja za dużej wiedzy, miałem raz pewna awarie to opisałem co i jak to mi odpisali ze to moja wina a wina była po ich stornie bo cale mysql padło, awari było więcej nie tylko ta jedna ogólnie nie było tygodnia chyba żebym do nich nie pisał bo albo serwer muli albo cos nie dziala i tak w kolko a strona moja bardzo malutka przeszedłem na inny hosting i zero problemów

To żart jakiś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy mamy w 199% dobrze działające firmy oraz cenzurę? Ogarnij się.

 

Ty się ogarnij a nie stwierdzasz tak do innych osób, przeczytaj jeszcze raz może posta? Samo twierdzenie "firma krzak" na zarejestrowaną działalność od kilku lat jest conajmniej śmieszne, co decyduje zarazem o braniu tamtego posta z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może podaj rzetelną definicję 'firmy krzak'? Bo jakoś oficjalnej nie znam, a opinię każdy może mieć swoją - nie rozumiem, dlaczego to podważasz głupim tekstem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może podaj rzetelną definicję 'firmy krzak'? Bo jakoś oficjalnej nie znam, a opinię każdy może mieć swoją - nie rozumiem, dlaczego to podważasz głupim tekstem?

 

Wystarczy ruszyć głową i będziesz takową znał:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, jaki krzak ? Owszem czasem zdarzają się jakieś pady ale danych przez to klient nie stracił. miljonów rubli też nie. W dodatku za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już się nie wypowiadać w tej sprawie, ale... Gadacie jak potłuczeni. wesolak, ruszyłem w prawo i w lewo, ale chyba nie podziałało. Ja słyszałem rózne definicje i wniosek jest tylko jeden - to opinia względna. Jeden uważa hosting za krzaka, gdy ten się zwija po 2 dniach. Inny, gdy nie prowadzi działalności lub daje zmyślone dane. Jeszcze inny, gdy prowadzi dg, ale zwija interes po złapaniu 1000 frajerów na konto za 2 zł. Czwarty mówi, że firma to krzak gdy uptime < xx%. Piąty, gdy nie może się doczekać odpowiedzi od supportu przez 2 tygodnie. Dajcie spokój. Nie wiem na ile trafna jest wypowiedź thetox (nie mnie to osądzać), ale jeśli pisze prawdę (a z treści postu wynika, że mogą być ku temu podstawy), to ma prawo tak pisać i używać sformułowań: krzak, sadzonka, drzewo itd. Przecież nie używa słów typu: oszust, złodziej itd. które są obarczone konsekwencjami prawnymi. Szkoda, że powstał ot, ale to xorg go zapoczątkował, a inni się niepotrzebnie nakręcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To proponuje ustalić względną definicję tego co uważamy za krzaka a co uważamy za opierd.. się i olewanie (ew.) klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu pad, ale tym razem coś grubszego - łącznie pod ich skrzydłami mam 10 serwisów rozłożonych na 3 serwery. Jeden z serwerów leży i kwiczy od wczoraj od 18, zamiast 3 stron mam w efekcie padu żaślepki z kluczami i podpisem "Krótka przerwa techniczna, za chwile jestesmy ponownie online!" dodane przez XXL-WEB. Tyle, że ta krótka przerwa jest od wczoraj i trwa nadal, a co gorsze - trafiło mi akurat na jeden ważny serwis :/ Ktoś coś wie, czy pozostaje telefon? Po raz pierwszy nie wysłali żadnego info na maila - zwykle jak coś się sypało, to chociaż szybko informowali co, kiedy naprawią i przeprosiny jakieś, a teraz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś chyba krzaka nie widział .Dla dziecka Neo wszystko jest krzakiem oprócz jego neostrady która "uciągnie nawet serwery c.s".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, Wie ktoś może co się dzieje ? Ja mam dwa serwery w xxl i kilkanaście serwisów na nich rozłożonych, dziś jednak wszystko zdechło a telefon kontaktowy w Niemczech jest wyłączony :-( Siedzę tam od roku i jak dotąd wszystko było OK - parę razy faktycznie muliło ale większych problemów z nimi nie miałem. Czy ktoś z Was ma tam jakiś serwer i też obserwuje podobne problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety od 15 godzin leży i kwiczy, wygląda na to,że kompletnie posypała się infrastruktura/serwery DNS, a kontaktu lub informacji o rozwiązaniu problemu brak!

 

0 Odpowiedzi od supportu (wysyłane na różne adresy e-mail prośby o kontakt), zero informacji co się dzieje, 165 domen i ważnych stron pozostaje niefunkcjonalnych bez żadnej informacji zwrotnej! Telefony głuche. Niepoważne podejście do klienta.

 

Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0 Odpowiedzi od supportu (wysyłane na różne adresy e-mail prośby o kontakt), zero informacji co się dzieje, 165 domen i ważnych stron pozostaje niefunkcjonalnych bez żadnej informacji zwrotnej! Telefony głuche. Niepoważne podejście do klienta.
Podejście jest na poziomie ceny jaką płaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chyba się zwinęli bo cóś długo ich strona jest offline...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×