Skocz do zawartości
Gość nrm

[barcamp] Spodek 2.0 v6, Cogitatur, Katowice

Polecane posty

Po jakiego grzyba potrzebny Wam net?

Gdy idziecie na imprezę to siedzicie na necie czy się bawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian tam są poważne rozmowy o życiu i czasami trzeba google zapytać o szczegóły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Nie będzie, przecież mówiłem, że lokal z premedytacją nie udostępnia takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Witam!

 

Zapraszam wszystkich na szósty już śląski barcamp, 14 października 2008 r. na godzinę 18:00 do Klubu Muzycznego

COGITATUR (Katowice, ul.Gliwicka 9a).

 

Zapisy na spotkaniach Goldenline:

http://www.goldenline.pl/spotkanie/barcamp...owice-cogitatur

 

Agenda prezentuje się niezmiernie interesująco:

 

1.

"Między spamem, a ewangelizacją. Kontrowersje wokół

marketingu szeptanego" - Bartłomiej Juszczyk, Agencja Interaktywna Grupa Adweb, Kraków

 

Rzecz o tym - dlaczego warto korzystać z dobrodziejstw

nowoczesnych narzędzi Public Relations w Internecie, jak nie

zostać wizerunkowym samobójcą oraz jak prowadzić kampanie tak, by liczyć na konkretne, wymierne efekty. Dużo praktyki, mało teorii, słowem - o szeptach, bynajmniej nie szeptem.

 

2.

"Blogvertising.pl przed i zaraz po inwestycji" - Maciej Zawadziński, Blogvertising.pl, Wrocław

 

Co się zmieniło w rok od wystartowania serwisu Krytycy.pl - jak pozyskaliśmy inwestora branżowego, jak wpłynęło to na rozwój serwisu, spółki i zespołu. Prezentacja i dyskusja o rozwoju startup'ów i korzyściach oraz możliwościach jakie otwiera inwestycja.

 

3.

"Strategia blue ocean - czyli jak to robi Apple" - Dominik Kaznowski, http://kaznowski.blox.pl, Warszawa

 

1. Innowacja wartości zamiast innowacji technicznych

2. Jak szukać nieodkrytych rynków, nie tylko w sieci

3. Blue ocean na rynku mediów - czy Google, Microsoft Apple, Sony to firmy mediowe?

 

4.

"Projekt U.Z.A. Studium przypadku" - Bartek Gołębiowski, Click5, Gliwice

 

W Click5 mamy jasne podejście do marketingu interaktywnego. Aby był skuteczny musi ciekawić, bawić, zaskakiwać i oferować coś odbiorcom. Opowiemy o tym jak i po co powstają nasze projekty.

 

==================================================

 

5. Dodatkowo tzw. Elevator Speech - na waszą prośbę i korzystając z doświadczeń kolegów z innych barcampów wprowadzamy tą formę i u nas. Udostępniamy mikrofon dla każdego chętnego, masz maksymalnie 5 minut (z licznikiem w tle :) ) na porwanie publiki. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy przygotujesz prezentację w formacie pecha-kucha - wtedy masz "ustawowe" 6 minut 40 sekund :)

 

Na obecną chwilę po swoje 5 minut zgłosili się:

 

5a. gkw24.pl - Śląski portal regionalny

 

5b. PolishPlanet.com - Polish community in the UK

 

=================================================

 

Koniec części oficjalnej. Nie mniej nic nie kończymy, a tak na prawdę dopiero wtedy zaczynamy :)Będziemy w lokalu przynajmniej do 23:59 :) więc spóźnialscy mogą dotrzeć w każdej chwili :)

 

6. Spodek Wii Session - jeżeli nie będzie problemów technicznych (to nasz pierwszy raz w tym lokalu, musimy się poznać :) ) odbędzie się turniej na konsoli Wii o tytuł "Spodek 2.0 v6 Wii Master" :P Co i jak - ustalimy na miejscu. Będzie ubaw po pachy i do tego za darmola :)

 

Informacje o klubie: www.cogitatur.pl - po wejściu, na lewo, do końca sali i po schodach na górę.

 

Przekażcie tę informacje swoim znajomym, dopisujcie się do listy, widzimy się 14 października. Do zobaczenia!

 

"I've dreamed about this day, boys and girls, and it is going to be legendary! Together, we will own this city" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu mnie na wii zapisz tam :) wiesz co szkoda że to tak późno bo przed 23 trzeba będzie sie zebrać bo potem nie ma jak wrócić poza katowice ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrazu mnie na wii zapisz tam :) wiesz co szkoda że to tak późno bo przed 23 trzeba będzie sie zebrać bo potem nie ma jak wrócić poza katowice ;(

 

Chyba po 23 nie wpuszczają do skażonej strefy... :-))

Przepraszam. (Musiałem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi wam z tą skażoną strefą ? Bo domyślam się że chodzi o Śląsk i Zagłębie i że obie te nacje sie nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

raczej nie lubiły, kłania się historia śląska i zagłębia. myślę, że dzisiejsze pokolenie albo o tym nie wie, albo nie pamięta, reszta znormalniała bo i czasy inne :) Nie mniej żarty jeszcze się zachowały, i to rzeczywiście dziwne, że Kisiek chce na paszport Polsatu granicę przekroczyć ;P

 

@kisiek: ja mam ten sam problem, ostatni bus na Tychy 00:01 :) Niestety komunikacja nocna jest na śląsku fatalna, a oni się potem dziwią, że nie ma życia nocnego i miasto śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Znam historie dość dobrze, w końcu miało się kilka tytułów w szkole jak historyk czy polityk... Wiem że chodzi o Polskie Zagłębie i Niemiecki Śląsk. Ale z tego co wiem bo mam tam rodzine to do dziś obie nacje się nie bardzo lubią gdyż Ślązacy to Ślązacy a Zagłębiacy to Zagłębiacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziecie się ładnie zachowywać, to wujek Krzysiu podrzuci ; ).

Agenda ciekawa, więc chyba się pojawię.

 

// Niech mi który wyjedzie, że potrzebuje paszportu to nici z transportu ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się piszę od razu na ten transport ;) ja mam chwile po 23 ostatni autubus :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze btw. z Katowic do Sc na 100% coś nocnego śmiga koło drugiej z pod novotelu, kiedyś miałem Pannę z która spotykałem się w Katowicach i pamiętam, że w nocy nie było problemu z powrotem.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ma się na 8 na uczelnie to jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

watpie to jest środek tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mamy kubków WHT ? Gdańsk jakoś miał i dostali po kubku :D a my co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kisiek, jeżeli chcesz się zabrać to daj znać, bo najprawdopodobniej będę jechał, więc mogę Cię zabrać :).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat następnej edycji spodka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

nie wyrobimy się w czasie, jak wiesz robimy kolejną społecznościówkę dla klienta i musimy działającą betę postawić w 2 m-ce :), do tego w grudniu ludzie jakiejś gorączki dostają :) więc zgodnie stwierdziliśmy, że lepiej to na spokojnie zrobić w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×