Skocz do zawartości

Polecane posty

Jedno odpalenie php może ci zjeść nawet 50mb więc te mb szybko ci padną pewnie jeśli będą ludzie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i tak nie jest źle, skoro można do 256

 

Właśnie, do.. będzie to można wyciągnąć tylko wtedy kiedy serwer matka będzie miał wystarczająco dużą ilość wolnej pamięci. To bardzo tanie vpsy więc nie wiem jak to tam wygląda ale moim zdaniem powinno dać bez problemów radę - to tylko 128MB.

 

Ma ktoś działające forum na VPS4LESS?

 

Po Co Ci? :) Będzie działało tak samo jak inne w niemczech. Kwestia konfiguracji serwera/planu który ma jego właściciel wykupiony.

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, do.. będzie to można wyciągnąć tylko wtedy kiedy serwer matka będzie miał wystarczająco dużą ilość wolnej pamięci. To bardzo tanie vpsy więc nie wiem jak to tam wygląda ale moim zdaniem powinno dać bez problemów radę - to tylko 128MB.

Mam 64mb gwarantowanego ramu, wykorzystuję ciągle 200-230mb i wszystko ładnie działa - serwery nie są więc przeładowane zbytnio.

nfq: Jesli to ma być tylko do nauki to spokojnie postawisz na tym serwer www, mysql, dns, proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS myślałem o tym, jednak znajduje się w Illnois, US więc ping jest na poziomie 140, a mi najbardziej chodzi o szybkość.

 

Może ktoś ma tam konto i forum? Chce po prostu sprawdzić gdzie najlepiej wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSS myślałem o tym, jednak znajduje się w Illnois, US więc ping jest na poziomie 140, a mi najbardziej chodzi o szybkość.

 

Może ktoś ma tam konto i forum? Chce po prostu sprawdzić gdzie najlepiej wziąć.

 

Z domu też się da tak zrobić żeby "był widziany w internecie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na pewno nie w taki sposób jak są przystosowane serwery :) Na pewno komputer by nie działał 24h/7, więc to rozwiązanie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą korzysta ktoś z norted.com ?

kriss83 kupił tam konto i w tym samym czasie chyba pół WHT się nań rzuciło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 6 dniach (27 wrzesnia) od zamówienia napisali mi, że powód odmówienia aktywacji VPS to 'fraud' to znaczy, że jest to oszustwo.

 

ta, pewnie. zapłaciłem paypalem i poprzez kartę VISA (ekarta z mbanku, doładowywałem konto RS nieraz i wszystko jest OK) dostałem potwierdzenie na maila od paypal i vps4less.de, że został rachunek zapłacony, a oni po 6 dniach piszą, że to jest oszustwo.

 

więc dałem im screen z potwierdzeniem wpłaty PayPal i PDF z ich zapłaceniem poprzez co zostało i czekam...

 

jak bym wiedział, że tak długo to będzie trwać bo już 8 dni to bym nie babrał się w tym. jestem ciekaw, jeśli mi aktywują to, czy będą liczyć mi okres ważności od daty aktywacji, nie od zamówienia... śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tani VPS w europie a dokladniej w UK mozna kupic na http://usrhosting.co.uk/

 

Przy podaniu kodu "FIFAARENA" 25% rabatu na kazdym planie. Najtanszy VPS z rabatem kosztuje 11.21 euro

 

10 GB HDD

256 Ramu Gwarantowanego

100 GB transferu na miesiac.

1 IP

 

Pingi w miare odemnie 43-49

 

PS. Na shared hosting tez dziala ten kod rabatowy i chyba tez na reseller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×