Skocz do zawartości

Polecane posty

Opinie o eboss.pl

 

Witam,

 

Proszę o wszystkie opinie użytkowników firmy eboss.pl

Dziękuję i Pozdrawiam,

 

Nikt nie ma żadnych opinie? Czyżby nikt z ich usług nie korzystał?

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki "gigant" a top100.pl o nim nie słyszało :)

 

 

Kurna, dopiero co opłaciłem u nich usługę resellera. Jak tylko to zrobiłem (13.08.2009) straciłem z nimi kontakt. Na emaile nie odpisują (wczesniej na każde odpowiadali), telefony nie działają, gg też. Kurna ale firma. A już wszystko mam pokonfigurowane na ich serwerach. Jak się nie odezwą do jutra zgłaszam to na policję.

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, dopiero co opłaciłem u nich usługę resellera. Jak tylko to zrobiłem (13.08.2009) straciłem z nimi kontakt. Na emaile nie odpisują (wczesniej na każde odpowiadali), telefony nie działają, gg też. Kurna ale firma. A już wszystko mam pokonfigurowane na ich serwerach. Jak się nie odezwą do jutra zgłaszam to na policję.

Pozdrawiam

Paweł

 

 

Dopisze, że firma w ogóle nie istnieje w KRS. Właściciele tych domen również nie istniej (POLMED itp.). Kurna ale dałem się nabrać ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGON Wyszukiwanie (stan danych na dzień: 2009-07-31)

 

Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.:

 

Numer identyfikacyjny REGON 220538189

Numer NIP 9581450820

Nazwa KONRAD SIERACKI, I. eBOSS GROUP II. PART-MOTO.PL

Nazwisko SIERACKI

Imię / imiona KONRAD TADEUSZ

 

Adres siedziby:

 

Województwo POMORSKIE

Powiat M. GDYNIA

Gmina M. GDYNIA

Ulica, miejscowość UL. CHYLOŃSKA 235 lok.2 , GDYNIA

Poczta 81-007 GDYNIA

 

Pozostałe (udostępnione) dane:

 

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ

Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH

Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 6201Z - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM

Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2004 * 7222Z - DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPROGRAMOWANIA, POZOSTAŁA

Data powstania podmiotu ** 2008-01-09

Data rozpoczęcia działalności *** 2008-01-11

Organ rejestrowy / ewidencyjny PREZYDENT MIASTA GDYNIA

Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 72145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem serwisu jest:

Firma: eBOSS GROUP

ul. Chylońska 235/2

81 - 007 Gdynia

NIP: 958-145-08-20

NIP VAT UE: PL 9581450820

REGON: 220538189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REGON Wyszukiwanie (stan danych na dzień: 2009-07-31)

 

Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.:

 

Numer identyfikacyjny REGON 220538189

Numer NIP 9581450820

Nazwa KONRAD SIERACKI, I. eBOSS GROUP II. PART-MOTO.PL

Nazwisko SIERACKI

Imię / imiona KONRAD TADEUSZ

 

Adres siedziby:

 

Województwo POMORSKIE

Powiat M. GDYNIA

Gmina M. GDYNIA

Ulica, miejscowość UL. CHYLOŃSKA 235 lok.2 , GDYNIA

Poczta 81-007 GDYNIA

 

Pozostałe (udostępnione) dane:

 

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ

Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH

Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 6201Z - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM

Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2004 * 7222Z - DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPROGRAMOWANIA, POZOSTAŁA

Data powstania podmiotu ** 2008-01-09

Data rozpoczęcia działalności *** 2008-01-11

Organ rejestrowy / ewidencyjny PREZYDENT MIASTA GDYNIA

Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 72145

 

 

A skad to niby masz?

bo tutaj tego nie wiedze, http://krs.cors.gov.pl/Rejestr.aspx

dla porownania sprawdzilem wszystkie inne znane firmy i istnieja w tym wpisie.

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki, w takim razie faktycznie coś tam jest. Dowiem się jutro w Urzedzie.

Tak po za tym to nie odbieraj telefonów - dziwne prawda.

 

Dodatkowo przeczytałem, że te domeny były kiedyś zarzdzane przez firmę POLMED, która zniknała z rynku oszukujac klientów. Ciekawe robi się to wszystko.

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, w takim razie faktycznie coś tam jest. Dowiem się jutro w Urzedzie.

Tak po za tym to nie odbieraj telefonów - dziwne prawda.

 

Dodatkowo przeczytałem, że te domeny były kiedyś zarzdzane przez firmę POLMED, która zniknała z rynku oszukujac klientów. Ciekawe robi się to wszystko.

Paweł

 

Dzięki wszystkim. W urzędzie w Gdyni potwierdxzili działanie firmy. Nie jest w stanie zawieszonym - cały czas w stanie aktywnym. Nawet dziś miałem telefon od firmy eboss.pl z informacją, że telefony się rozładowały i nie było z nimi dostępu. Dobry gest, wytłumaczył mi, że to nie Polmed a wczesniejsza firma z ktorą współpracowali zabnkrutowała. Eboss powstała jako firma córka coby oddzielić ją od firmy POLMED.

Zaległa faktura została zaksięgowana.

 

Rozumiem trudne początki takich firm, dlatego cofam wersję z "policją" ;-). Liczę jednak, iż więcej takich problemów z dostępnością nie będzie. W końcu ze wszystkich testowanych usług (a testowałem naprawdę wiele) eboss ma je najlepsze.

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem trudne początki takich firm, dlatego cofam wersję z "policją" ;-).

Z ciekawości to co chciałeś zgłosić na policję ? To, że nie możesz się z nimi skontaktować czy coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości to co chciałeś zgłosić na policję ? To, że nie możesz się z nimi skontaktować czy coś innego ?

 

wyłudzenie pięniędzy.

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłudzenie pięniędzy.

Ale na czym ono polegało ? Na braku kontaktu czy nieuruchomieniu usługi w podanym w regulaminie czasie pomimo zapłaty za usługę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na czym ono polegało ? Na braku kontaktu czy nieuruchomieniu usługi w podanym w regulaminie czasie pomimo zapłaty za usługę ?

 

 

Na braku kontaktu i nie zaksięgowaniu wpłaty sprzed tygodnia.

Ale już nie opisujemy tego, najwazniejsze, że kontakt jest i do tego nie doszło.

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Paweł.P ale pan panike zasiał. Sam w tym czasie miałem tam konto testowe i szukalem opini na temat tej firmy. Po tym co przeczytalem az sam sie przerazilem i tez zaczalem sprawdzac i oto to co sie dowiedzialem.

 

( z portalu trojmiasto.pl i - byla glosna sprawa i z archiwum http://web.archive.org/web/20050831163641/...://www.nets.pl/# gdzie byl komunikat po przejeciu )

W 2005 roku firma Net-Service - Jeden z najwiekszych sprzedawcow sprzetu komputerowego w polnocnej polsce oglosila upadlosc ( kilka sklepow komputerowych ). Zajmowali sie tez uslugami hostingowymi. Firma oglosila upadlosc i oznajmila klientom posiadajacym serwery ze wiecej nie bedzie funkcjonowac i kazala sie przeniesc do innych bez zwrotu wplaconych pieniedzy. Firma polmed przejela wtedy czesc hostingowa tej firmy okolo 3000 serwisow i zagwarantowala klientom ze ich uslugi beda utrzymywane tak jak mieli oplacone w Net-Service z pozniejsza mozliwoscia przedluzenia. Wiekszosc serwisow byla oplacona na 2 , 3 lata w Net Service.

 

Z tego co udalo mi sie ustalic firma polmed zajmowala sie produkcja oprogramowania dla branzy medycznej - znalazlem zmianki w archiwach google jakis przetargow. Dysponowali wlasna infrastruktura serwerowa. W 2008 roku faktycznie serwery zostaly przeniesione na inna dzialalnosc.

 

Jesli chodzi o tego Pana Konrada Sierackiego to znalazlem go w KRS i w dz w kilku firmach na roznych stanowiskach np. kto-kogo.pl - to jesli chodzi o ta firme polmed jest prezesem ( wpisalem imie i nazwisko ). Na innych stronach bazy krs znalazlem go tez w innej firmie cos chyba IT czy internet - Group coś takiego.

 

jesli chodzi o dz to eBOSS group i PART-MOTO.pl oraz jakas organizacja czy firme finansujaca inwestycje.

 

W przypadku zagranicznych firm znalazlem ta sama osobe w szwecji w zarzadzie na firmie VISS technology "jakis tam skrot" oraz gdzies na niemieckich stronach jakiejs firmy - niestety nie znam niemieckiego.

( Wpisalem w zagranicznych google imie i nazwisko z drugim imieniem bo pierwsze imie i nazwisko moga miec dwie rozne osoby ale już 3 to naprawde rzadkosc by sie powtarzaly. )

 

Jesli chodzi o top100 to znalazlem ta firme w trzech miejscach sa pod wpisami chyba: nets.pl, eboss.pl i cos z Group - przegladalem w danych kontaktowych kazdego odnosnika. Maja rozne pozycje ale wszystkie w pierwszej setce.

 

I to tyle. Jesli chodzi o kontakt to faktycznie 13 byl problem. Ale na maila dostalem odpowiedz.

narazie nie oplacam serwera. Powiedzialem ze wyjezdzam na urlop i czy moga mi do tego czasu serwera nie wylaczac bo nie zdazylem przetestowac.

 

Jak przetestuje serwer to zamieszcze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej do tego samego doszedłem.

Te informacje z googl'a narobiły trochę.

Ale w sumie teraz wyjdzie to raczej na reklamę, aniżeli złą opinię ;-).

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

                  NIE POLECAM eBoss.pl

 

działam na ich serwerze od ponad 1,5 roku ale to co sie dzieje to przekracza zdrowe rozumowanie pojęcia hosting.

 

Awaria za awarią ,brak kontaktu z odpowiedzialna osoba i jakąkolwiek.Na tych serwerach powinno być napisane czynne od - do bo niema dnia bez jakiejś awarii ..pozdrawiam wszystkich oszukanych przez pana Kondrata Sierackiego z Gdyni. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam problemu z otrzymaniem odpowiedzi na e-mail.

Wszystko chodzi bez zarzutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta firma - eBoss Konrad Sieradzki, występująca pod nazwami eBoss, Nets - to czysta kpina. Facet jest resellerem w rejestracjadomen.pl Consulting Service (tą firmę polecam, nie ma nic wspólnego z całym zamieszniem). Komórek wogóle nie odbiera, emaili tym bardziej. Jeśli chcecie zaoszczędzić nerwy i pieniądze, darujcie sobie tego amatora. Inaczej tego nazwać nie mogę. Oto moje uzasadnienie:

 

Domenę opłacam przelewem online (03.05) kilka dni przed upływem terminu płatności (08.05). Na koncie wychodząca płatność zaksięgowana, na 99% doszła na drugi dzień. Od 08.05 domena jest nieaktywna. Daremnie piszę emaile z prośbą o sprawdzenie płatności, dzwonię, zostawiam wiadomości. Trwało to przez min. tydzień. 16.05, czyli 8 dni po upływie terminu płatności tracę cierpliwość i zwracam się do firmy Consulting Service o cesję domeny ponieważ lada moment zostanie skasowana. Transferuje domene w ciagu kilku godzin i ponownie płacę za domenę aby jej nie stracić. Pan "reseller" pofatygował się 19.05 bo albo wrócił z urlopu albo z działki i dostałem maila y informacją o zaksięgowaniu płatności!!! Zgroza. Dzwonie kolejnych kilka dni aż w końcu zastaje mnie ten zaszczyt rozmawiania z Panem eBossem któremu wyjaśniam sprawę i domagam się zwrotu pieniędzy za niewykonaną usługę. Słyszę zapewnienia "tak, nie ma problemu, najpóźniej jutro będzie miał Pan pieniądze na koncie". Dzisiaj jest 27.05 i zwrotu nie ma. Komórki wyłączone.

 

Wspomnę jeszcze że pisałem na wszystkie możliwe emaile zamieszczone na stronie nets.pl, eboss.pl.

 

Zwracałem się również o AuthCode do pozostałych domen ponieważ nie interesują mnie tego typu przygody w przyszłośći. Tutaj również zero odzewu od 2 tygodni.

 

Także serdecznie was uprzedzam przed tą "firmą"!

Edytowano przez Wojtek.M (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, to kpina z klienta. Awaria potrafi trwać długo brak dostępu do strony i wejścia na serwer, zero odpowiedzi na email, zero kontaktu telefonicznego. Dziś jest kilka firm ktore świadczą usługi w tej cenie, o wyższej jakosci i szacunku dla klienta. Infolinia, nawet w póxnych godzinach, pomoc techniczna... żegnam pana amatora, dziś robię wypad z tego bałaganu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami - niezwykle niefachowy gość - moja domena mimo opłacenia rachunku od miesiąca nie działa, telefonu nikt nie odebrał, maile wracają - może już zbankrutował, na co z całą pewnością zasługuje, tylko szkoda, że nadal pobieraja od klientów pieniądze.

GORĄCO NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×