Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

[Oddam] RPS z OVH

Polecane posty

Najpierw chciałem sprzedać, nikt nie chciał kupić - trudno.

 

Więc kto chcę go za darmo? Tylko najlepiej oddam osobie która chce się po uczyć czy coś, a nie ma funduszy żeby zakupić ;)

Data przydatności do spożycia - 21 września Pakiet 1

 

W sumie żeby nie było że nie ma nic za darmo to będę wdzięczny za umieszczenie linka do mojej strony :P

 

Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie brał . Aktualnie zaczynam się uczyć administracji wiec bardzo by mi pomógł w tym jakiś prawdziwy serwer .

 

Jakby coś pisz gg: 6876345

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw chciałem sprzedać, nikt nie chciał kupić - trudno.

A teraz się rzucili chwilę po kwadransie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze taka możliwość to też się zgłaszam. Zawsze chciałem zobaczyć jak te RPSy chodzą :)

 

Co do linku? to mogę go dodać na swoim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem na pw ale skoro trzeba :) ja jako uczen technikum informatycznego tez bym go chetnie przygarnął bo vps/rps poza moimi zasiegami na chwilę obecną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że oddany, bo chciałem wziąć dla babci :/ Może innym razem babciu...

 

A tak na poważnie, to dobrze, że go oddałeś, bo może akurat ktoś z niego zrobi użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałem na pw ale skoro trzeba :) ja jako uczen technikum informatycznego tez bym go chetnie przygarnął bo vps/rps poza moimi zasiegami na chwilę obecną

 

Ten rps mial waznosc tylko nieco ponad 2 tyg wiec bys zbytnio sie na nim nie podszkolil , pozatym to jest zabawka , a lagi takie podczas kopiowania plikow ze moglbys spokojnie isc zrobic sobie kawe zanim ci to przekopiuje :)

 

Mozesz kupic przeciez do nauki VPS-a za 8zł/mc :) 2 piwa mniej i masz www.vpsrepublic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos by chcial mam wlasnie VPS o ile sie nie myle z http://www.vpsrepublic.com/ lezy nie uzywany ... Kupilem go tylko do testow jak to dziala tam u nich :D Oplacony jest jeszcze na 3tyg. moze komus sie przyda :) Jak cos to PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×