Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
beliq

Pytania i problemy z inwestnet.com

Polecane posty

Gość

Inkubator przedsiębiorczości? W sumie.. co to jest? Idę pogooglować.. może to coś dla mnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja się czepiam :) ?

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca... dopiero 19:30...

uprzedzam fakty, które nastąpią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie skojarzenia:

 

inkubator => niemowle => dzieciak => coś niepoważnego => krzak ?

 

Strasznie mnie odpycha ta nazwa (moze dlatego, ze jestem wczesniakiem ;) ) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

też tak myślałem.. właśnie o dzieciaku w inkubatorze.. ale to porównanie właśnie jest dobre - malutka firma lepiej rośnie w takim właśnie inkubatorze heh.. że "pod ochroną i ze wspomaganiem"

 

w Słupsku widziałem inkubator na terenie zakładu jakiegoś popeerelowskiego heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc wracając do tematu - czy ktoś z szanownych forumowiczów skorzystał z oferty (niekoniecznie resellera) i może opisać swoje wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupił bym resellera od firmy która nie ma serwerowni pod własną kontrolą (kolokacja/własne DC) A ten jest w OVH. Uwierz mi że mam duże doświadczenie z resellerami i tu eksperymenty są nie wskazane bo klient zawsze będzie dzwonił do Ciebie. Jak koniecznie chcesz Cpanel/WHM to może hostings.pl (nie narzekam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na odkop. :)

 

Byłem (wciąż jestem :P) zainteresowany ich ofertą, bo nigdzie indziej nie znalazłem tak taniego resellera, a potrzebuję go do testów. :) Z ciekawości zapytałem się o overselling (cóż za nikczemna praktyka :)) - oczywiście pakiety resellera działają w trybie OS, ale co najciekawsze ich sprzedaż jest aktualnie wstrzymana. Inwestnet szykuje nową ofertę! Dostępna ma być ona we wrześniu i ciekaw jestem jak będzie wyglądać - może jeszcze spuszczą z ceny (w końcu teraz mają resellera 10/100 GB za 110 zł rocznie@!). :)

 

BTW Wcześniej ktoś wspominał o uptime'ie Inwestnetu. Nie wiem jak prezentował się wówczas, ale dziś mają ładny wynik - 99.89% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy to tylko przypadkowa zbieznosc nazwy firmy ze slynna serverownia.pl ?

 

DANE FIRMY:

InwestNet.COM

Piła 64-920 ul.Słowackiego 16/3

NIP: 764-209-65-83

REGON: 570872046

Kontakt: admin@serverownia.pl

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...stnet&st=40

 

niezbyt dobra reklama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie na odkop. :)

 

Byłem (wciąż jestem :) ) zainteresowany ich ofertą, bo nigdzie indziej nie znalazłem tak taniego resellera, a potrzebuję go do testów. :) Z ciekawości zapytałem się o overselling (cóż za nikczemna praktyka :) ) - oczywiście pakiety resellera działają w trybie OS, ale co najciekawsze ich sprzedaż jest aktualnie wstrzymana. Inwestnet szykuje nową ofertę! Dostępna ma być ona we wrześniu i ciekaw jestem jak będzie wyglądać - może jeszcze spuszczą z ceny (w końcu teraz mają resellera 10/100 GB za 110 zł rocznie@!). :)

 

BTW Wcześniej ktoś wspominał o uptime'ie Inwestnetu. Nie wiem jak prezentował się wówczas, ale dziś mają ładny wynik - 99.89% :)

Oferta 10/100 GB to pakiet hostingowy nie konta reseller, pakiety reseller uruchomiliśmy w poniedziałek 04.08.2008r.

 

a ja mam pytanie, czy to tylko przypadkowa zbieznosc nazwy firmy ze slynna serverownia.pl ?

 

 

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...stnet&st=40

 

niezbyt dobra reklama;)

 

Tak jak już kiedyś pisałem współpracowałem z serverownia.pl ale już dawno zakończylismy współprace i ten temat jest zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to Smek ('właściciel' serverownia.pl/serf.pl) miał dane Inwestnet na stronie (zeby była firma) natomiast wpłaty przyjmował na konto prywatne - tak przynajmniej było w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta 10/100 GB to pakiet hostingowy nie konta reseller, pakiety reseller uruchomiliśmy w poniedziałek 04.08.2008r.

Więc czemu info o nich było na zakładce reseller? :) Ale potwierdzam - z resellerem nic wspólnego to nie miało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc czemu info o nich było na zakładce reseller? :) Ale potwierdzam - z resellerem nic wspólnego to nie miało. :)

 

Była zmieniana oferta kont reseller i żeby nie było pustej podstrony było przekierowanie na konta hostingowe.

 

z tego co pamiętam to Smek ('właściciel' serverownia.pl/serf.pl) miał dane Inwestnet na stronie (zeby była firma) natomiast wpłaty przyjmował na konto prywatne - tak przynajmniej było w moim przypadku

 

Tak jak pisałem współpracowałem z w/w osobą czyli np. wystawiałem jej faktury przez co dane firmy były na stronie ale współprace dawno już zakończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam testowe. Bez klientów. :P

Jedyne co spostrzegłem póki co, to to, że CPanel dość wolno działa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam testowe. Bez klientów. :P

Jedyne co spostrzegłem póki co, to to, że CPanel dość wolno działa. :)

 

Proszę o szczegóły wolno działającego cPanela:

 

długie logowanie, długi czas reacji na funkcje czy inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o szczegóły wolno działającego cPanela:

 

długie logowanie, długi czas reacji na funkcje czy inne problemy.

 

Nie rób z forum swojego BOK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na stronce, ale nigdzie nie znalazłem. Ani przy shared kontach ani przy resellerach. Czy jakiś backup danych jest robiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak serwer jest w usa to normalne, że cpanel nie będzie szybko się wczytywał (jeszcze przy ssl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o szczegóły wolno działającego cPanela

Ogólnie jako całość. Logowanie może i szybko przebiega, ale dalej już muli. :)

 

Z drugiej strony CPanel może tu być dużą zaletą dla resellera, bo w przeciwieństwie do DA pozwala na overselling. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×