Skocz do zawartości
fuqet

[Pytanie] Serwer/serwery Ventrilo

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników forum WHT.

 

Mam pytanie do osób posiadających serwery ventrilo lub mających wiedzę na ten temat.

 

Od dłuższego czasu myślę, czy serwer VT np. 200 slotów zużywa takie same zasoby serwera co np. 10 serwerów po 20 slotów.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

 

Mam nadzieję że temat napisałem w odpowiednim dziale, jeżeli jednak nie to przepraszam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze wypowie się na ten temat?

 

Czy o dużo więcej zasobów zużyją te kilka serwerów od tego 1 dużego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy o dużo więcej zasobów zużyją te kilka serwerów od tego 1 dużego?
Liczysz na to że będzie Ci ktoś testować :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób posiadających serwery ventrilo lub mających wiedzę na ten temat.

 

Przeczytaj pierwszy post :( Liczę na wypowiedź osób mających z tym styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden większy lepiej sie sprawdza niż 10 mniejszych. Mniejsze obciążenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj pierwszy post wink.gif Liczę na wypowiedź osób mających z tym styczności.
No, bo ja nie mam, i nawet nie wiem co to linux :x

 

Ba, wyobraź sobie ze mam nawet serwer VT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

chciałbym przedstawić moją sytuację z rzekomą firmą teamhost oczywiście na wstępie chciałbym wszystkim odradzić jakich kolwiek kontaktów z tą firmą ..

 

dnia 11.05.2009 zamówiłem serwer Ventrilo tego samego dnia przelałem pieniążki na ich konto niestety po około tygodniu czasu oczekiwania serwer nadal nie był aktywny postanowiłem skontaktować się z kimś z tej firmy i kolejne rozczarowanie nr telefonów które podane są na stronie www nie funkcjonują albo nie ma takiego numeru albo włącza się poczta głosowa .. na wysłane emaile poprzez stronę www (formularz kontaktowy) nikt nie raczyl odpowiedzieć . po kolejnym tygodniu oczeiwnia na jaki kolwiek kontakt postanowiłem poszukać innego kontaktu od znajomego dostałem nr gg do administratora tego serwisu skontaktowałem się na podany nr 6365177 szanowny pan stwierdził że nie napisałem postu o aktywacje na ich forum (nigdzie przy zakupie nie ma takiej informacji) twierdził że tak już się nauczyli i nei jest to ich wina .. przy prosbie o zwrot pieniążków dostałem odmowną decyzję 9w regulaminie jest napisane że nie zwracają pieniędzy) dzisiaj ponownie skontaktowałem się z tą osobą oczywiście jak każdy stara się ratować i wymigiwać od odpowiedzialności ...

 

82918135.jpg

 

 

 

ODRADZAM KAŻDEMU KTO NIE CHCE SIĘ DENERWOWAĆ

http://www.teamhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@fajaone no tak, ale co to ma do rzeczy ? Załóż temat z opiniami o tej firmie, albo jeśli jest to się tam wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×