Skocz do zawartości

Polecane posty

Co raz gorzej z webh.pl, nie polecam! - własnie padł serwer?!!...

 

Ostatnie 2 miechy to ciągłe pady serwera... heh ;p

(w dzień nawet po kilkanaście razy - różna długości ich trwania).

 

Piszę bo admin nie odpowiada na priv, a i mi się znudziło pisać. W ciągu 2 miesięcy napisałem 2 razy, wiem to bardzo dużo... ale brak odpowiedzi do dziś.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja usługi (seria mini) jasno określa warunki współpracy. Dodatkowo nie ma od Pana żadnego zgłoszenia via bok. Nie jesteśmy wstanie odpowiadać na wszystkie zapytania via pw na tym czy innym forum. Zapraszam do wysłania zgłoszenia na poczta@webh.pl czy też o kontakt telefoniczny.

 

 

Edit:

Serwer cały czas działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja usługi (seria mini) jasno określa warunki współpracy. Dodatkowo nie ma od Pana żadnego zgłoszenia via bok. Nie jesteśmy wstanie odpowiadać na wszystkie zapytania via pw na tym czy innym forum. Zapraszam do wysłania zgłoszenia na poczta@webh.pl czy też o kontakt telefoniczny.

 

 

Edit:

Serwer cały czas działa

 

i znowu lipton

bad 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu? Vps nie chce wstac.

Nie minelo jeszcze 5 dni jak mam vpsa i juz padl 2 raz.

 

Ok mi już ruszył VPS, najważniejsze, że mam pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie minelo jeszcze 5 dni jak mam vpsa i juz padl 2 raz.

 

Witam,

 

proszę następnym razem gdy Panu padnie serwer zgłaszać do nas problem. O ile dzisiejszy problem leżał po naszej stronie o tyle ten drugi pad o którym Pan mówi nie jest naszą zasługą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od wczoraj od ok. godziny 19,20 nie działa s2. Nie mogę się zalogować do phpmyadmina, połączyć przez FTP, nie działa mi serwis, nic nie działa. S1 i s3 działają normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na s2 mamy problem sprzętowy. Mimo świąt cały czas pracujemy nad przywróceniem serwera do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od około 2 w nocy pojawia się komunikat: This IP is being shared among many domains.

To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser.

 

Przy logowaniu do da i ftp pojawia się komunikat o złym loginie lub haśle.

 

We wszystkich serwerach s2 jest tak samo?

Kiedy to wreszcie zostanie naprawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy to wreszcie zostanie naprawione?

 

Chopaki pracują w święta aby to naprawić, a Wy nadal nie zadowoleni.

Czasami zdiagnozowanie problemu trochę zajmuje, dajcie Im szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z rana było coś nie tak. Później chodziło normalnie a teraz znowu strona się nie wczytuje..Nie wiem co jest nie tak. Żebym coś grzebał w kodzie to bym miał podejrzenia, a tak to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dodac tylko usera do bazy danych i to wystarczy.

Przepraszam, ale ja nic nigdzie nie grzebałem, więc z jakiej racji mam coś teraz zmieniać żeby działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój katalog stron na domenie DirSpot.pl nie działa od 4 dni. Wina ewidentnie po stronie hostingu bo w czasie jak witryna padła nie dotykałem nawet tego, nie wchodziłem na ftp ani nawet nie logowałem się do panelu administracyjnego. Dopiero teraz widzę, że problem mają też inne osoby. Brak połączenia z bazą danych generalnie, jak to się stało, że został skasowany użytkownik bazy? Gdzieś tam czytałem, że trzeba tylko dodać kolejny raz użytkownika ale jaką mam pewność, że to będzie działać i jak coś ruszę to baza nie zostanie wykasowana na dobre? Nie mam aktualnego backupu.

 

Dlaczego jak jest awaria to nie ma nawet żadnej informacji poprzez maila? Przecież to są jaja żebym musiał szukać na internecie po jakiś forach czemu mi strona nie działa. To nie jest pierwszy raz jak coś się takiego dzieje, z rok temu albo trochę więcej musiałem zlikwidować stronę bo też coś namieszali i sypały się błędy, z którymi nie byłem sobie w stanie poradzić. Też coś z bazą było.

 

I ku** nie mówcie mi o zgłaszaniu czegoś przez BOK bo to nie działa. Ostatnie zgłoszenie wysłałem z pół roku temu, później wysłałem maila czemu nie mam odpowiedzi żadnej i też cisza. Nie pierwszy, nie ostatni raz jest zero kontaktu, już mam dość, ile można sobie robić jaja z klientów. Powiecie jak zawsze, że można jeszcze zadzwonić, ja akurat nie mogę bo jestem daleko za granicą i za koszt tylko jednej takiej rozmowy mógłbym sobie kupić u nich kilka takich kont na rok. Żeby nie było jestem u nich już kilka lat ale nic się nie zmienia w kwestii całkowitego braku kontaktu i zlewania klienta.

 

Już sobie kupiłem inny hosting, testuję teraz jak to działa i przenoszę się gdzie indziej. Powinienem to zrobić już dawno. Tym, którzy zastanawiają się nad webh szczerze odradzam. Funkcjonuje to całkiem dobrze ale macie jak w banku, że jak coś się będzie działo i potrzeba będzie wyjaśnić co jest nie tak to macie prze******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie już na pewno 3h nie działa od kiedy sprawdziłem rano. Z supportu odpowiedź automatyczna, że ciężko pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po naszej stronie na chwile obecną nie ma żadnego problemu.

 

 

Edit:

 

 

Widzę brak wpisów DNS dla Pana domen. Za chwilkę będzie poprawione :)

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×