Skocz do zawartości

Polecane posty

Opinie Netial.pl

 

Dziwne, niby osobna firma, a jednak dane ma od edarta, szybki-serwer.pl i innych. Ciekaw jestem czy sprzedają to będą na dedyku czy to zwykły reseller :] Po za tym dziwie się, że Edart "użycza" swoich danych, dla nowych pseudo firm. I zapewne Edart płaci też podatki za netial i inne pseudo firmy z danymi edarta.

 

Oferta pseudo firmy:

Pojemność: 200 MB

Transfer miesięczny: 3 GB

Bezpłatna całodobowa pomoc techniczna: tak

Statystyki: tak

Ilość subdomen: bez limitu

Ilość domen: bez limitu

Ilość kont pocztowych: bez limitu

Konta FTP: bez limitu

Ilość baz MySQL: bez limitu

Przekierowania e-mail: bez limitu

Blokada wirusów i spamu

Darmowa domena x2t.pl !!

7-dniowy okres testowy Cena:

13.99 zł/pół roku 26.99 zł/rok

 

Pojemność: 4 GB

Transfer miesięczny: 30 GB

Bezpłatna całodobowa pomoc techniczna: tak

Statystyki: tak

Ilość subdomen: bez limitu

Ilość domen: bez limitu

Ilość kont pocztowych: bez limitu

Konta FTP: bez limitu

Ilość baz MySQL: bez limitu

Przekierowania e-mail: bez limitu

Blokada wirusów i spamu

Darmowa domena x2t.pl !!

7-dniowy okres testowy Cena:

94.99 zł/pół roku 169.99 zł/rok

 

Na szczęście nie korzystałem z ich usług, ale ktoś z was już mógł tą "firmę" przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po prostu jedna firma mająca wiele hostingów.

Wiele razy była już o tym mowa więc jak coś to użyj szukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, niby osobna firma, a jednak dane ma od edarta, szybki-serwer.pl i innych. Ciekaw jestem czy sprzedają to będą na dedyku czy to zwykły reseller :] Po za tym dziwie się, że Edart "użycza" swoich danych, dla nowych pseudo firm. I zapewne Edart płaci też podatki za netial i inne pseudo firmy z danymi edarta.

 

Oferta pseudo firmy:

 

 

 

Na szczęście nie korzystałem z ich usług, ale ktoś z was już mógł tą "firmę" przetestować.

 

Odświeżę temat bo jakoś wcześniej nie zauważyłem i nie odpowiedziałem ( a wszyscy na forum wiedza że nie zostawiam tematów bez odpowiedzi).

Wyjaśnię po raz kolejny: nie osobna firma, firma jest JEDNA,

po raz kolejny ktoś myli pojęcia: FIRMA to nie STRONA WWW, firma może mieć wiele stron www,

tak samo jak firma w realu może mieć np. wiele ADRESÓW sklepów, wiele ADRESÓW magazynów,

wiele marek itd.

To nie jest oferta pseudo firmy, tylko OFERTA firmy.

 

Nie wypowiem się na temat Twojego "szczęścia" że nie korzystasz z usług (może masz lepszego hostingodawce - nie wiem i Ty też nie wiesz bo niby skąd), ale akurat z oferty netial.pl (wcześniej coxhost.eu) korzysta już około 200 klientów i jak na razie nie słyszałem aby ktoś z nich wypowiedział się że "na nieszczęście korzysta z usług netial.pl."

 

Zapewniam że za żadną "pseudofirmę" która się posługuje moimi danymi firmowymi nie płacę podatków i wyobraź sobię że nie zamierzam. Takie pseudofirmy ścigam, odpowiadam tylko za własną firmę, jeżeli ktoś umieszcza moje dane na swojej stronie, po prostu zgłaszam to na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrezygnowałem z usług firmy Netial. Powód jeden zasadniczy. Mieć serwer, którego ciągle nie ma w sieci, to jakaś pomyłka. Administratorzy ciągle mają problemy, to z hakerami, to z DNS-em, to przenoszą klientów na nowy serwer; a wszystko w czasie największej oglądalności.

Wsparcie żadne. Dzwonisz, piszesz – na Berdyczów, GG – zawsze nas nie ma. Po co to komu. Mam pytanie, to się pytam. A ta firma ma to w nosie. Giną im nasze maile. Nic do nich nie dociera.

Może przyciągną nas ceną, ale to dużo za mało, by klient był zadowolony. To już darmowe serwery lepiej działają. Ostatnie pół roku, to pasmo klęski. Mój klient, mający u nich serwer, po prostu w pewnym momencie nie miał swojej strony w sieci. Skasowali mu wszystko, zamiast przypomnieć o należności za konto. No i tak stracili kolejnego klienta.

 

Osobiście uważam, że należy na nich bardzo uważać. Chyba że mammy za dużo kasy i nie szkoda nam jej. Bo jak zrezygnujesz z usługi, to o zwrocie pieniędzy nie ma mowy. Reklamacja? Jaka reklamacja. W regulaminie jest napisane, że administratorzy pracując – usuwając mankamenty usługi – mogą ograniczyć dostęp do serwera, poczty itp. itd. W ten sposób nigdy możemy nie skorzystać z nasego serwera w Netialu.

 

Zapomnieli o złotej zasadzie – Klient ma zawsze rację. A słowo przepraszam, to tak niewiele a bardzo wiele załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny problem jak kolega wyżej. Od wczoraj od około 12 serwery leżą, aż do teraz. Moje strony straciły jakiś 500 unikalnych użytkowników. Klienci, którym hostuje pliki wydzwaniają od rana. Jednym słowem masakra. Poprzednia taka sytuacja była 1~2 tygodnie temu + co chwila problemy z dostępem. Zawsze zostawiałem sobie 100 Mb wolnego miejsca nagle zaczeły mi przychodzić maile, że wykorzystuje 102% pojemności, może to nie ich wina ale nie mam jak sprawdzić bo NIC NIE DZIAŁA. Czekam na jakąś odpowiedź ze strony firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam że od jakieś pół roku netial.pl nie należy do szybki-serwer.pl (EDART),

klienci pozostali u nas na naszych serwerach,

sam netial.pl działa osobno, nie na naszych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padło?

"

Witryna utrzymywana na serwerach DataCent.pl

 

Jeśli widzisz ten ekran zamiast swojej witryny oznacza to, że

 

KONTO ZOSTAŁO ZAWIESZONE

 

Możliwe przyczyny zawieszenia to najczęściej:

- brak bieżącej opłaty za konto

- przekroczenie zasobów konta

 

W przypadku jeśli uważasz, że nastąpiła pomyłka lub

masz pytania / wątpliwości - chętnie pomożemy

 

 

PROSIMY O KONTAKT

 

Za pomocą LiveChata który znajduje się na naszej witrynie DataCent.pl

 

pomoc@datacent.pl

 

Gadu-Gadu: 36353235

 

DataCent.pl"

 

Gdy wejdziesz na strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pełna profeska, nowoczesny hosting...

 

av-11798.png

Obsługę techniczną domeny netial.pl zapewnia home.pl - największy w Polsce

rejestrator domen i dostawca profesjonalnych rozwiązań hostingowych.

Copyright © 1997-2011 home.pl. All Rights Reserved.

Kontakt: https://home.pl/kontakt, 0801 44 55 55

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaj mi na pw jaki miałeś login, jeżeli konto było w miarę "stare" to być może jeszcze jest u nas backup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×