Skocz do zawartości
zajcev

Tani, maly, reseller :)

Polecane posty

Witam serdecznie:)

 

Potrzebuje jakiegos taniego malego resellera, wymagan nie mam zbyt duzych, mam kilku klientow, ktorym chcialbym sprawic dosc fajne warunki na ich male stronki.

Minimum to 2GB (jednak mile widziane troszke wiecej:)) Transfer hmm 10GB(hm20GB?:)) mysle ze powinno wystarczyc, hm panel? szczerze to nie mialem duzej stycznosci z cPanelem lub DA (korzystam z konta na Proste:) ) cos latwego w zarzadzaniu, tak abym mogl bez problemu tworzyc konta o dowolnych rozmiarach i ograniczeniach:)

 

Podsumowanie:

Pojemnosc: minimum 2GB

Transfer: 10GB /m ? (mile widziane 20GB)

Panel: brak szczegolnych wymagan ^-^

nielimitowana ilość subdomen

nielimitowana ilość kont FTP

nielimitowana ilość baz MySQL

 

 

Cena: Hmm no i tu mamy problem;) nie wiem jak wyglada obecna sytuacja z resellerami, hm na pewno platne za rok z gory (wiec moze zalapie sie na jakis rabacik:) ) 150-200 za rok?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź w inwestnet.com za 110 zł rocznie (10/100 GB). Jak ze stabilnością nie wiem, ale chyba jor.pl je wykupuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą resellerów w Hekko.pl - Pakiet EasyReseller+ spełnia idealnie Twoje wymagania - 2 GB pojemności oraz 10GB transferu miesięcznego w promocyjne cenie 122 zł BRUTTO za rok. Jeśli natomiast to nie wystarczy możesz zainteresować się pakietem MediumReseller z 20GB transferu.

Konta zakładane są w obecnie na profesjonalnym serwerze DELL POWEREDGE 2950 II - więcej informacji o serwerowni.

Od kilku dni oferujemy również php6 w wersji dev dla zgłaszających potrzebę skorzystania.

Zapraszam do 14 dniowego testu.

 

chyba jor.pl je wykupuje. :)

Skąd ta informacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200zł rocznie to kosztuje zwykły shared hosting, a nie reseller dobrej jakości :)

Hmm domyslam sie, zawsze prog mozna podniesc jesli znajdzie sie cos ciekawego;)

 

 

W tej cenie w pl ciężko.

 

a zagranica? :)

 

hoh ledwo napisalem post a juz kolejne odpowiedzi:)

 

 

Co do Inwestnet, hmm strasznie malo opinii:)

 

Jesli chodzi o Hekko, oferta wyglada bardzo ciekawie:) Chyba potestujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak znalazło się Hekko.pl

Ostatnio zmienili DataCenter co na pewno wpłynie pozytywnie na jakość ich usług.

Świadczą usługi na markowych serwerach DELL.

Znajdziesz tam wszystko co tylko potrzebujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ta informacja ?

Kupiłem jedno z kont w promocji na 3 urodziny i CPanel mam pod adresem https://inwestnet.com:2083/

 

Zresztą tu masz część wyciągu z maila:

+===================================+
| New Account Info				  |
+===================================+
| Domain: hostzone.inwestnet.com
| Ip: 91.121.9.104 (n)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga Inwestnet w chwili obecnej nie oferuje kont reseller:)

Ale najpóźniej do końca września będzie ponownie. :D

 

@sproject jakoś nie widzę by coś konkretnego z Twojego postu wynikało :D

Była to odpowiedź na pytanie hekko. :P A skoro CPanel mam w domenie inwestnetu, to chyba jest to sprawa oczywista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była to odpowiedź na pytanie hekko. :P A skoro CPanel mam w domenie inwestnetu, to chyba jest to sprawa oczywista...

No ale nawet ja nic z tego nie rozumiem.. To chyba oczywiste, że firma Inwestnet ma swoją domen. W tym wypadku jest to inwestnet.com i w niej zakładane są konta.. Więc jaki związek ma to z Jor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NVM. Szło mi o coś całkiem innego, ale okazuje się, że popełniłem całkiem spory (żeby nie powiedzieć ogromny) błąd.

 

Sorry za zamieszanie. Najlepiej niech ktoś usunie te moje posty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego wieloletniego doświadczenia z reselerami powiem ci że małe konto mogę polecić zdecydowanie w hostings.pl - wiele lat na rynku sprawdzona i naprawdę solidna firma. Najmniejszy pakiet cenowo i parametrami zbliżony do twoich oczekiwań.

 

I teraz najważniejsze: w reselerze liczy się od parametrów bardziej stabilność świadczonej usługi, Przecież twoi klienci będą dzwonić do ciebie jak coś będzie nie tak a nie do twojego usługodawcy. A jak serwer ma 5 min przerwy raz w miesiącu to nikt do ciebie nie zadzwoni i masz światy spokój. a Jak ma 30 min codziennie to będziesz robił z siebie głupa, bo sam nie wiesz przecież co jest nie tak. Ja to już kiedyś przerabiałem. NIe opłaca się oszczędzać na reselerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie - w resellerze, gdy głową odpowiadasz przed ludźmi i nie chcesz świecić oczyma - najlepiej szukać najwyższej jakości (a dopiero potem "za rozsądną cenę")... a podana wyżej kwota jest co najmniej o połowę za niska..

Jeśli zagranica, to może innohosting.com z serwerami w UK? testowałem i było nieźle.. jak coś lekko padło to nad ranem, gdy jeszcze ludzie w Polsce smacznie spali : ) dałbym linka z refem, ale nie chce mi się : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś ryzykantem to zainteresuj się H9 (hostnine.com), tylko pamiętam jeżeli dowiesz się że jesteś na tym samym serwerze co BOSS szybko poproś ich o przenosiny :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

malu BOSS zakłada konta na całym świecie w różnych DC, się kiedyś gdzieś tu chwalił o takiej możliwości w H9 - pewnie żeby jako tako rozbić to gigantyczne obciążenie, hehe... swoją drogą... pamiętacie ten pożar w theplanet? zastanawiające... ; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteś ryzykantem to zainteresuj się H9 ...

E tam, nie aż takim :D

 

Ich DC w UK daje radę.

 

Sponsi testuje też "inną" firmę ale to nasza tajemnica :D

 

pamiętacie ten pożar w theplanet? zastanawiające... ; )))

A tak się zastanawiałem co się stanie jak przycisnę ten czerwony przycisk :P A na serio to ten pożar trafił mnie akurat jak się już wynosiłem z theplanet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszelka pomoc:) W chwili obecnej rozpoczynam 14 dniowy okres testowy w Hekko :P zobaczymy jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BOSS, ale ja tu pisałem o tym, że można "zainteresować się" inno : )

btw. właśnie skończyłem 'testy' (nic nie potestowałem tak naprawdę przez wyjazdy wakacyjne hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×