Skocz do zawartości
Paul

Rejestrowanie domen w USA a brak karty płatniczej

Polecane posty

Chciałbym zarejestrować taniej domeny np. com, net czy info niż u nas a to chyba jest możliwe np. w USA

problem się zaczyna od płatności - niestety nie posiadam karty umożliwiającej płatności w internecie (posiadam bankomatową, a do kilku transakcji nie chcę brać np. eKarty w mBanku) - Czy jest możliwe zarejestrowanie domeny w goddady.com badź theplanet.com nie posiadając karty płatniczej ??

 

Dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo wyrobisz taką kartę albo zdobędziesz konto PayPal z kaską (spora ilość firm z zagranicy je uznaje). :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdobędziesz konto PayPal z kaską

A sam przy pomocy zwykłego przelewu (np. mTransferu) będę mógł doładować paypal'a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym teraz wrócić do tematu...

- Co do PayPal'a to nie za bardzo lubię korzystać z pośredników, a mBank od jakiegoś czasu

umożliwił płacenie w internecie zwykłą kartą Visa Electron.

Czy ktoś korzystał z tej opcji - http://www.mbank.pl/blog/artykul.html?id=81 - jak się ona sprawuje np. przy rejestracji domen w goddady.com ? Jak z bezpieczeństwem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś korzystał z tej opcji - http://www.mbank.pl/blog/artykul.html?id=81 - jak się ona sprawuje np. przy rejestracji domen w goddady.com ? Jak z bezpieczeństwem ?

Korzystałem z niej wielokrotnie i wszędzie działała. Poprzez stronę mBanku możesz doładować/rozładować kartę w dowolnym momencie, więc jest to w miarę bezpieczne.

albo zdobędziesz konto PayPal z kaską

Takie konto nie wszędzie działa - np. na godaddy to nie przejdzie, ale już np. w namecheap działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałem z niej wielokrotnie i wszędzie działała. Poprzez stronę mBanku możesz doładować/rozładować kartę w dowolnym momencie, więc jest to w miarę bezpieczne.

Ty piszesz chyba o płatnej eKarcie a mi chodzi o zwykłą kartę Visa Electron z możliwością płacenia w necie...

 

Ja znowu polecam rozszerzenie w mBanku - Visę Virtual...

Podobnie jak wyżej..

 

Jako, że mało bym wykonywał operacji to trochę bezsensowne jest bawienie się w eKartę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie w eKartę, bo ta jest za darmo.. w VV, która kosztuje bodaj 25zł rocznie.. naprawdę to tak dużo? 2zł miesięcznie za "święty spokój" z przelewami i zakupami internetowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie przeczytałem, pisałem na pamięć.

Z tamtą visą electron nie powinno być problemów.

 

Możesz także rozważyć płatność przez money bookers - doładować konto można przez zwykły przelew bankowy, na stronie podany jest spis sklepów które to akceptują (zobacz np. http://www.estdomains.com/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×