Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad Z.

Rekordowa kumulacja w Lotto

Polecane posty

Gość

Mi się wydaje, że:

 

1. Ta cała loteria jest to coś jak w "Wyspie" (filmie) - ludzie marzą o wygranych i dają się omamić obiecankom.. jakieś kumulacje, bzdury itd..

 

2. "Idź za przykładem ostatniego zwycięzcy..." i weź udział w loterii, wytypuj trafnie kilka liczb itd. itp.. zauważyliście, że podane liczby są zapisywane w systemie - niby dla weryfikacji wygranej.. ale przecież w ten sam sposób może to być manipulowane.. po prostu zawsze "fuksem jednak nie" trafi się... no i kto mi zagwarantuje, że te losowania naprawdę są na żywo?

 

3. Lepiej znaleźć porządną pracę w normalnym kraju niż dać się skubać na te kilka złotych raz na tydzień

 

Podsumowując - loteria to syf.. już lepsze są zakłady bukmacherskie, choć i one są do d... bardzo często (vide nasza liga piłkarska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas napisac wam prawde o naszym doskonalym panstwie. Na tak wysoka wygrana nalozony jest podatek okolo 40 %. Powie wam to kazda, dobra ksiegowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tego podatek 20% to już tak dużo nie zostaje.  :P  

 

40%, o jasna ch... ! To się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdać kazemu polakowi w polsce co daje po okolo z jakies 60 groszy kazdy by akurat kupil sobie po lizaku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zabrać szybko kase, zadeklarować że sie samemu zapłaci podatek i uciec z kraju i pokazywać gest kozakiewicza skarbówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrać szybko kase, zadeklarować że sie samemu zapłaci podatek i uciec z kraju i pokazywać gest kozakiewicza skarbówce B)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania? :P

Natomiast od jednorazowych wartości wygranych powyżej 2.280 złotych pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty.

Podstawa prawna : Ustawa z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. Nr 14 z 2000 r. Nr 14, poz. 176 z późniejszymi zmianami, art. 30 ust 1 pkt 2).Podatek potrącany jest automatycznie przy wypłacie wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że wszystkich możliwych kombinacji było ~14 mln (kto pamięta wzór?)

Oczywiście Google pomoże. :) Zresztą, co załamujesz ludzi pisząc, że to 1 : 14 mln, skoro rzeczywistość jest dużo bardziej optymistyczna - 1:13 983 816. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział że nikt inny fartem nie wygra to wystarczy zainwestować 28 mln zł i mamy pewne pare milionów zysku z wygranej (licząc 3,5mln podatku)

 

14 mln możliwości x 2zł = 28mln z 32mln (po podatku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym super przypadkiem trafił i jeszcze większym fartem zgarnął całą pule...

Zgarnął bym kase i spierdalał jak najszybciej się da z kraju... jeżeli by mi się udało.

 

Mafia w takich sytuacjach jest szybsza niż ping do wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Krzychu105 mafia zabiera 10 procent na dzień dobry, ktoś tu wcześniej pisał.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sponsi, z mafia która zabiera przypominasz mi wypowiedz JKM :)

 

Zdecydowanie nie,

JKM tak by to policzył, że wyszłoby 75%

 

pamiętacie taką reklamówką z niby-banknotem i nożyczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To losowanie jest dziś nie?

A to szlag, a naprawdę chciałem zagrać :)

 

(:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Od JKM proszę się odczepić, mafia zabiera 10% co daje 3.5 Miliona czyli te 30 ma się dla siebie, wziąłbym paru zaufanych ludzi z WHT by sie założyło firme, kupiłoby się TVN i zlikwidowało i powiesiło Jacka K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałem co najlepsze obstawiłem numerki z lost'a 04 08 15 16 23 42 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie - chybil trafil, ale jakies mlode mile damy daly mi jeszcze dwa kupony.... wiec zobaczymy. Tak czy siak, na pewno zainwestuje w GTS badz Sisco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sebak ...a nie mafia? JKM dobrze gada..

 

Pawel_15 dobre! heh... ja bym zrobił reklamy "jak powinno być w Polsce" i urywki z Anglii, Francji, Norwegii.. tylko czy temu narodowi coś jeszcze potrafi mózgi zrestartować - tego nie wiem... heh

 

Dzisiaj przechodziłem obok takiej jednej długiej kolejki i celowo mówię "aa to ludzie naiwnie marzą o wygranej zamiast wziąć się do pracy".. to jest niezłe podsumowanie naszego narodu - rzucą hasełko i wszyscy się jarają zamiast rzeczywiście coś zmieniać w tym kraju, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×