Skocz do zawartości

Polecane posty

Wszystkiego nie przeczytałem ,bo większośc wypowiedzi jest tak żenująca że nie ma co komentować.

Wytłumaczcie mi jak można kupowac hosting bez przeczytania regulaminu ? Group5.pl jest to najuczciwsza firma polska . Group5 jest to firma która we własnym regulaminie pisze przejrzyście o tym co wolno a czego nie . Nawet podaje max. obciążenie procesora co jest ewenementem na skale polską .Każdy kto posiada odrobine wiedzy oraz oleju w głowie powinien wiedzieć co z takim parametrem można zrobić oraz jaka stronę mozna postawić.

Hasło hosting bez limitów to jest hasło reklamowe dla "buraków " .Dla ludzi którzy sie znają i wiedza czego szukaja to jest (max. 5% CPU ) podstawowe ograniczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że krzyszdusz jest jednopostowcem i prawie na pewno to ktoś z group5.pl to ma on sporo racji.

"Group5.pl jest to najuczciwsza firma polska" - to brzmi jedynie śmiesznie, nie wiem jak można mówić, że firma oferująca hosting bez limitów jest najuczciwszą polską firmą, skoro sam brak limitów, jest mniej lub bardziej naciąganą tezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już było przerabiane, co z tego że podaje ile CPU jest dozwolone skoro nie podaje jakie procesory mają wrzucone w "serwery" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

I ten brak limitu... przyrost danych nie może być większy niż 1GB/dzień ;)

O ile pamiętam to też właściciele firm hostingowych nie mogą z tego korzystać czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z group5.pl :) . Przeszedłem z tego forum http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=59260 bo ktoś podał linka do tego tematu .

"Najuczciwsza " dlatego że jako jedyna firma podaje max obciażenie. Troche w tej mojej wypowiedzi jest sarkazmu , bo wystarczy zainstalować forum "by przemo " wpuścić 500 unikalnych osób dziennie i obciążenie serwera bedzie w granicach( 6% CPU ) . Dlatego napisałem ,że to jest firma dla tych którzy się znają i wiedzą co można zrobic z obciażeniem 5%CPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
"Najuczciwsza " dlatego że jako jedyna firma podaje max obciażenie.

 

Dziwne, bo ja znam kilka innych firm które działają sporo dłużej i tez podają max obciażenie i nie mydlą oczu brakiem limitu transfery itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem z group5.pl :) . Przeszedłem z tego forum http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=59260 bo ktoś podał linka do tego tematu .

"Najuczciwsza " dlatego że jako jedyna firma podaje max obciażenie. Troche w tej mojej wypowiedzi jest sarkazmu , bo wystarczy zainstalować forum "by przemo " wpuścić 500 unikalnych osób dziennie i obciążenie serwera bedzie w granicach( 6% CPU ) . Dlatego napisałem ,że to jest firma dla tych którzy się znają i wiedzą co można zrobic z obciażeniem 5%CPU.

 

Z tym się nie zgodzę - przemo nie zeżre tyle procka przy tylu uu - wiem bo sam mam forum na tym. Hekko w największym pakiecie daje 7% więc 5% to nie jest tak mało.

 

PS. pomijam tu beer mody czy inne badziewia to przy tym to moze i 100% procesora połknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj to sobie poczytałem post po poście jedno wiem jestem klientem zadowolonym z group5.pl nawet promuje ich i ludzie którym poleciłem ten hosting są z niego zadowoleni powiem więcej za aktywny udział w ich pp otrzymałem kody rabatowe mam ich na chwile obecną 10 jakby ktoś chciał zakupić serwery u nich ze zniżką 20% zapraszam na moje gg 7000951 ;-) . I jeszcze jedno nie jestem pracownikiem group5.pl tylko ich zadowolonym klientem - to tak żeby nie było spekulacji na ten temat

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie jako zadowolony klient zarejestrowałeś się specjalnie by napisać swoją opinię. Bo pewnie nie masz nic innego lepszego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji allegro group5 jest link ze screenem (http://i43.tinypic.com/b507z9.png - dla tych co nie widzieli) i sądzę, że tego typu opinie jak powyżej napisał "x-ziom" mogą się powtarzać - każdy był kiedyś jednopostowcem (jak to już ktoś na tym forum napisał). A wracając do linka ze screenem - to jednak wrażenie robi transferek generowany przez klientów - podtrzymuje zdanie z poprzedniej strony - cały ten temat to CZARNY PR ze strony konkurencji i nic więcej.

 

PS. Zaraz Sebak napisze to co napisał powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na aukcji allegro group5 jest link ze screenem (http://i43.tinypic.com/b507z9.png - dla tych co nie widzieli)

 

Mam pytanie, ale czy w ogóle sie przyjrzałeś temu screenowi?

 

1. Sortujemy po transferze.

2. Największy transfer ma użytkownik admin, który wygenerował około 330GB

3. Oprócz admina jest tylko 1 osoba która przekroczyła 100GB i tez nie wiadomo czy to klient, czy tez ktoś z administracji.

4. 8 i każda kolejna osoba robią już poniżej 50GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dane są na 22 stycznia więc są to "wyniki" z około 3/4 miesiąca więc myślę, ze jak za taką kwotę jak na aukcji więcej nie oferuje nikt (mogę się mylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no-limit.pl oferował za 5 zł konta bez limitu transferu, a każdy chyba pamięta jak skończył. Więc raczej nie jest to żaden argument że oferują na aukcji dużo transferu.

 

Ja tylko stwierdziłem, iż wartości na screenie wcale nie są oszałamiające, a do tego nie wiadomo ilu z tych userów to klienci. Bo np. nr.1 z tej listy to administracja...

 

Z drugiej strony patrząc na to, ze firma istnieje dość długo, a jest tylko jedno konto przekraczające 100GB, można odnieść dziwne wrażenie że inni bardziej wykorzystujący swoją nielimitowość zostali zablokowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ten temat to dywagacje - bo można polać trochę wody ;))

 

Ja pisałem o ofercie na tę chwilę - no-limit.pl to był krzak jak dobrze kojarzę, a w przypadku group5.pl mamy do czynienia z firmą. I o ofertę firmy, a nie krzaka zapytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no-limit.pl również posiadało dane firmowe, co nie zmienia faktu że było krzakiem. Widać historia lubi się powtarzać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam czasy tego "krzaka"(no-limit.pl)... najpierw wszystko ok, a potem same problemy.

Jak będzie z group5.pl, nie wiadomo.

Jednak za te 200zł/rok można obecnie mieć vps'a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś o 14:18 prosiłem admina o zrobienie kopi konta mojego które zostało zawieszone z tytułu nie opłacenia faktury

 

Domenkę sobie przekierowałem na serwer dedykowany

 

A admin do mnie odpowiada:

Wysłano: 31/01/2009 14:25

Witam,

ze względu na to, iż jest weekend nie ma takiej możliwości gdyż na chwilę obecna administrator pełni tylko i wyłącznie dyżur i obsługuje wyłącznie awarie.

 

Jeżeli support 24/h to taka sprawa powinna być zrobiona

 

tak samo jak z moim włamaniem na forum

 

Odpowiedź po 18 godzinach

 

Jednym słowem przykro mi się zrobiło

 

Teraz mam czekać 2 dni i trace na tym 300 uników dziennie

 

boże co za ludzie tam są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże... co ty jesteś właśnie za ludź.

O przedłużeniu/przeniesieniu konta to się pamięta przed zawieszeniem/końcem terminu ważności...

 

 

 

A nie biadoli, że jeszcze firma nie pomaga się natychmiastowo od siebie wynieść  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie jako zadowolony klient zarejestrowałeś się specjalnie by napisać swoją opinię. Bo pewnie nie masz nic innego lepszego do roboty.

 

nie no spoko nie mogłem nigdzie doczytać że nie można się rejestrować na tym forum na dzień dobry poczułem się Sebak

jakoś nie swojo widzę że to forum jest chyba dla jakiejś określonej (tylko nie wiem gdzie) garstki osób wiec usuńcie moje konto gdyż zawiniłem pisząc mój pierwszy post akurat w tym wątku >>>> Sebak Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam czekać 2 dni i trace na tym 300 uników dziennie
A milionów nie tracisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna założyc strone typu "Warez" na waszym serwerze group5.pl?

pozdrawiam

 

Stawiam, że nie, a czy to forum wygląda jak BOK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×