Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
baciarek

Prawie już wybrałem VPS ale

Polecane posty

Jestem zielony z administrowania serwerem, co prawda widziałem UNIXa i coś tam mu nawet klepałem w czoło ale nie można nazwać tego admnistrowaniem. Moge się nauczyć podstaw ale muszę mieć jakieś opisy najlepiej po Polsku.

Dostane czysty serwer i co dalej ?

 

Czeka mnie przeniesienie baz i stron

 

Narazie najbardziej mi odpowiada VPS premium z webh

 

Chyba, że znacie coś innego. Najgorsze jest to, że w nazwie.pl mam panel i nic mnie nie interesi. Tak naprawdę poza początkowym skonfigurowaniu nic mi więcej nie potrzeba bo nic nie kombinuje na codzień - poprostu strony mają śmigać.

 

Jakieś sugestie, pdfy , opisy cokolwiek.

 

Jak wszystko zlece zrobić za mnie to mnie ogolą jakbym zapłacił za 5 miechów odrazu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem po co to napisałeś ;) Albo zrobisz sobie sam albo zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z webh na temat ich ewentualnej administracji VPS'a. Z tego co słyszałem mają mieć VPSy z opieką administracyjną w dość dobrej cenie. Wtedy w razie czego będziesz miał pomoc, oraz możliwość nauki i szkolenia się w zakresie systemu Linux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem po co to napisałeś ;) Albo zrobisz sobie sam albo zapłacisz.

 

To akurat wiem.

 

Bardziej chodziło mi o jakieś pdfy, może ktoś gdzieś opracował jakiś wątek na temat stawiania, konfiguracji itp. serwera. Ale widzę, że marne szanse. Szkoda ale rozumiem, że za brak wiedzy się płaci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszam na gg:7874795 :D naprowadzę gdzie co można szukać :)

 

 

Z tego co słyszałem mają mieć VPSy z opieką administracyjną w dość dobrej cenie

 

 

Niestety to jeszcze trochę potrwa :/

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już VPS'a kilka dni i moge pochwalić na full kolegę - admina , który poświęcił dobrych kilka darmowych chwil na moje idiotyczne pytania. Mam okazuje się zerowe pojęcie na temat VPS'ów ale z pomocą postawiłem sobie serwer nawet może coś niedługo wrzucę na niego ;) . Zdaję sobie sprawę, że jeśli więcej takich jak ja będzie to ta pomoc mocno się ograniczy ale mam podpowiedź dla właścicieli, aby po wykupieniu udostępniali małego PDF'a z krokami i krótką łopatologiczną instrukcją postępowania oraz linkami. Napewno pomoże to nowym i ciemnym takim jak np. ja.

 

Co do netart to już po części podpisali na siebie wyrok i zmienili na stałe wersje php na 5 i dzięki temu ludzie, którzy potrafili tylko zainstalować skrypt mają problem bo pojawiły się im bagi i krzaki. Ja rozumiem, że ostrzegali itp. ale nie każdy jest programistą i potrafi sobie z tym poradzić od ręki.

 

Dzieki i życzcie mi powodzenia - bo pozostało mi jeszcze pokonać przenoszenie stron z bazami - a to dla mnie też niezły łomot, ale pocieszające jest to, że czegoś się nauczę.

 

Pozdrawiam

i polecam webh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×