Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Layout - co zmienić?

Polecane posty

Cześć,

 

Co byście zmienili w tym layoucie:

 

?

Ogólnie to szukam grafika który mi to poprawi i potnie :) Może jakieś wskazówki co zmienić?

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak na mój gust za dużo niebieskiego/błękitnego, może chociaż górną listwę ciut skorektować? heh

no i nie wiem, czy nie jest bardziej naturalne pozycjonowanie menusów po lewej stronie, bo nasza kultura przesuwa wzrok od lewej do prawej...

 

EDIT żeby nie nabijać:

 

wzrok pójdzie i tak swoją drogą, co ma przeczytać, to przeczyta.. nie zmusisz ludzi do czytania najpierw tego czy tamtego.. poczytaj (heh) o zależnościach gdzie najpierw przenosi się wzrok (swego czasu chyba w Magazynie Internet lub Internet Makerze były takie wykresy)..

jak ja patrzę na ten lay to tak, jakbym jakoś krzywo, dziwnie patrzył na stronę.. mam takie odczucie, że lepiej po lewej (plus to, co wyżej pisałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wizja grafika.... ja kompletnie nie znam się na grafice. w ogóle w planach miało to inaczej wyglądać...

 

Co do kolumn po prawe, to właśnie zależy mi na tym zeby widz od razu czytał treść a nie zabierał sie za przeglądanie menu :)

 

Więc tak, stonować troche z niebieskiego, co jeszcze?

 

Dzięki w ogóle chłopaki za odpisanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo "Sentry.pl" jest IMO srednie. Moze troche wiecej zabaw czcionka?

 

Kolory tez bym zmienil. Moze zamiast w calosci niebieskawej strony zrob jakies urozmaicenie typu strona szaro-niebieska, albo bialo-niebieska. Np. zmien kolor tla i troche menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wszystko jest w tych samych, mdławych kolorach wzrok raczej biega po całości niż skupia się na treści. Zobacz jak będzie wyglądało gdy tło newsów będzie innym kolorem. Na logo w ogóle nie zwróciłem uwagi - marne szansę że po pierwszej wizycie pamiętałbym adres strony. Powiększ też trochę fonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszła trochę taka mydelniczka. Dużo zaokrąglenie i wszystko niebieskim Tej stronie brakuje przestrzeni. bo wszystko jest ograniczone i obramowane tym niebieskim kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił kolor - ostatnimi czasy niebieski to chyba ulubiony kolor grafikow...

Poza tym zastosowałbym większy kontrast pomiędzy poszczególnymi elementami (tło, nagłówki itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepsza niż ten pierwszy pomysł lecz według mnie za dużo niebieskiego. Ogólnie całkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, usuńcie link do za hasłowanego katalogu. Za każdym razem jak otwieram ten temat wyskakuje głupie okienko logowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze tak biale tlo strony, dodac zieleni w logu, menu w brazie lub cos pod srebrny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień może czcionkę na nie niebieski kolor ;) Może tak jak ktoś pisał brąz coś w tym stylu ..

A co do ogólnego zarysu to wydaje mi się, że strona jest całkiem całkiem.. Wymaga tylko pracy nad jednolitym kolorem :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×