Skocz do zawartości
jarek

Dywagacje o sprzedazy Firehost

Polecane posty

Gość Mruczek

A może jakieś info dla osób postronnych? :)

(W sensie: "Czy ktoś go/ich wykupuje?", ale już niekoniecznie "Kto go/ich kupuje?" jeśli to tajnie, a zapewne takie jest :) )

 

ADD: Pytam z czystej ciekawości, bo nawet kiedyś zastanawiałem się nad wykupieniem tam hostingu, bo serwer chodził genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie informacje jakie posiadam są od nvu [nie koniecznie bezpośrednio], czyli jak wiadomo zaawansowanego kłamcy (bez urazy ale thats the true) więc nie ma co się zbytnio nimi sugerować.

 

Jarek i hekko już napisali - jor był tym hostingiem zainteresowany, jedyne co mogę według moich źródeł informacji (;f) to potwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gadacie tutaj kopletne bzudry, rozmawiałem z duu.pl w sprawie wyceny, chciałem się dowiedzieć ile coś takiego jest wartego na tym się zakończyło. Dalszego offtopu proszę nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część o sprzedaży firehostu trafiła do kosza, ale ja się ustosunkuje do jednego kłamstwa:

 

Ale gadacie tutaj kopletne bzudry, rozmawiałem z duu.pl w sprawie wyceny, chciałem się dowiedzieć ile coś takiego jest wartego na tym się zakończyło. Dalszego offtopu proszę nie robić.

 

Mi osobiście proponowałeś sprzedaż firehosta za 25k, podczas gdy w tym samym czasie inna osoba z wht rozmawiał z Tobą i jej mówiłeś 15k. Wspominałeś różnież że jor.pl i duu.pl są również zainteresowani kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gadacie tutaj kopletne bzudry, rozmawiałem z duu.pl w sprawie wyceny, chciałem się dowiedzieć ile coś takiego jest wartego na tym się zakończyło. Dalszego offtopu proszę nie robić.

 

Naświetle to trochę inaczej:

 

Nvu: jest Pan zainteresowany ?

Ja: Wstępnie tak :)

Nvu: powiem tak

Ja: a dużo jest innych osób zainteresowanych?

Nvu: tak

Nvu: jest taka jedna osoba również

Nvu: jak Pan

Nvu: muszę to sprzedać ponieważ teraz idę na studia

 

----

Nvu: Będzie Pan brał na to fakture ?

 

 

Podziękowania dla Maćka za pozwolenie na udostępnienie wycinków rozmowy :)

 

Oczywiście nvu kłamcą nie jest, a my gadamy bzdury.

P.S Nvu wcześniej wmawiał @Sebakowi że to on do niego pisał, teraz uważa że to ja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sprobuj teraz sprzedac to wtedy nikt chyba nic nie kupi jak cię obsmaruja na forach i blogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będe sprzedawał, do żadnej tranzakcji nie doszło i nie dojdzie. Prosiłem o wycenie jora jak i szybki-serwer a nie o oferte sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nvu w niezwykle profesjonalny sposób prezentujesz publicznie swój hosting.

U poważnych przedsiębiorców oraz Klientów z takim zachowaniem jesteś po prostu przegrany - ale to już czas pokaże.

 

Sam nie potrafisz wycenić własnego dobytku?

Zwróć się z tym do profesjonalnej firmy która świadczy się w tym zakresie a nie do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian,

Człowiek jaki jest taki jest, zmieniać się nie mam zamiaru. Wycenić może każdy sam, ale ile ktoś inny zaoferuje sam nie wycenisz.

Nie masz zamiaru czytac moich postów to nie czytaj, nikt ci nie każe.

 

 

//edit

 

Z tym że jor to mój kumpel, zakupywał on wiele hostingów i chciałem się dowiedzieć ile jest w stanie zapłacić np. za firehost

 

Wiem, że nie wypowiadam się w sposób bardzo oficjalny, każdy kiedyś stawiał swoje kroki, człowiek uczy się na swoich błędach, nie wiedziałem że "dobry" kolega dla powstrzymania konkurencji może zrobić coś takiego .... (nie wiem kto przesyłał tą plotke, tylko 2 osoby o tym wiedziały tzn. o wycenie.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ile jest w stanie zapłacić np. za firehost

 

 

możliwości finansowe to jedno

a wartość twojej "firmy" to drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvu jak tam Twoje ciśnienie? Wytrzymasz tą presję ?:)

 

 

Do mnie też już nie pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nvu w niezwykle profesjonalny sposób prezentujesz publicznie swój hosting. Sam nie potrafisz wycenić własnego dobytku? Zwróć się z tym do profesjonalnej firmy która świadczy się w tym zakresie a nie do konkurencji.

Skoro Adrian zaczął się tu wypowiadać to i ja dorzucę swoje "3 grosze". Przecież to już jest standardem (o czym pisałem całkiem niedawno w jednym z tematów poświeconych FireHost), że NVU o wszystko co związane z "jego" firmą pyta się publicznie. Nie rozumiem więc zdziwienia dotyczącego tego tematu.

 

Po tym co właściciel tegoż hostingu prezentuje tu na tym forum, chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim użytkownikom FireHost (głównie tym polecającym usługi dalej wśród których znalazł się swego czasu także BOSS) mocnych nerwów i spokoju ducha. Pewnego dnia NVU zada publicznie na WHT pytanie "ciągnąć to dalej, czy nie? bo mi się już trochę znudziło... sądzicie, że warto?". Proponuję jeszcze zrobić takową ankietę na głównej stronie firmy, aby potencjalni klienci (nie znający WHT) również mogli się w niej wypowiedzieć. "Rzal i bul".

 

Gdyby ktoś chciał zarzucić nam (lub Adrianowi) iż jako firma wypowiadamy się w temacie "konkurencji", odpowiem już teraz- najzupełniej szczerze i wprost: "FireHost nie jest dla nas żadną konkurencją" My przynajmniej (ani też nasi klienci) nie traktujemy tejże firmy w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marekxbx miałem do ciebie nie pisać a sam do mnie piszesz, zdecyduj się.

 

 

Kaczy

Tak, zgadza się pytam userów o zdanie ponieważ hosting robie dla Nich a nie dla siebie. Konkurencją dla mnie też nie jesteś. Temat proszę zamknąć, nie ma o czym dalej dyskutować i tworzyć mega offtopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni mnie raptem nie było, a tu taki ubaw na forum...

dlaczego nikt mi nie wysłał SMSa? :)

 

Bo cały czas przez niego gadasz ;P (avatar :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×