Skocz do zawartości
xorg

Domeny.pl - brutto czy netto?

Polecane posty

A właśnie, że pisze:

Standardowe ceny odnowień domen na 1 rok: domeny narodowe .pl - 99.99zł netto, ...

A jeśli nie widzisz to chyba wszędzie widnieją na stronie ceny netto.

A po trzecie pytania takie kieruj do BOK firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po trzecie pytania takie kieruj do BOK firmy.
2 dni czekam już na odpowiedź ;)

 

W każdym razie dzięki, bezpośrednio w cenniku nie było a nie zagłębiałem się w lekturę ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak piszesz że na stronie nic nie znalazłeś po czym że w sumie to się nie zagłębiałeś w lekturę tej strony tylko zajrzałeś na jedną podstronę - ciekawe :blink: Ok, "problem" rozwiązany. BTW: Jak odpisują tyle czasu, albo i NIE odpisują to przemyśl zakup u nich. Chyba że ignorują pytania na które jest odpowiedź na stronie, przetestuj ich najlepiej jakimś innym pytaniem jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale ja mam już u nich domenę :<

 

Nie ja ją kupowałem, prawdę mówiąc nie jest nawet na mnie... za rok zamierzam zrobić transfer, bo kontakt z nimi to jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... za rok zamierzam zrobić transfer, bo kontakt z nimi to jest tragedia.

żebyś ie nie zdziwił jak lojalka będzie na 3 lata. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś ie nie zdziwił jak lojalka będzie na 3 lata. :blink:

 

To ja zadam mało inteligentne pytanie, jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zadam mało inteligentne pytanie, jak to sprawdzić?

http://panel.domeny.pl/twoje_domeny

 

Pod nazwą domeny powinieneś mieć link do regulaminu promocji w której brałeś udział.

 

I np. taki punkt regulaminu:

 

"6. Przeniesienie domen zarejestrowanych w ramach promocji “Urodzinowa superoferta” do innego usługodawcy lub rezygnacja z odnowienia tych domen przed upływem trzech lat od daty ich rejestracji, zobowiązuje Abonenta do uiszczenia z chwilą rezygnacji jednorazowej opłaty w wysokości proporcjonalnej do czasu, który pozostał do końca w/w okresu i ustalonej według aktualnie obowiązującego cennika. Abonent domeny zobowiązuje się nie podejmować żadnych działań, uniemożliwiających spełnienie powyższego warunku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe sprawdź jeszcze czy przy okazji nie musisz przedłużyć "darmowego konta www" za 600zł netto :blink:

Nie dobijaj go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście żadnego serwera nie mam :blink:

 

Kilku moich klientów zostało naciągniętych przez tą firmę więc patrząc na całą Polskę to musieli nieżle zarobić na naiwności klientów.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witam

Mam pytanie, lojalka jest na 3 lata, czy da sie zrobic tak zeby nie przedluzyc domen, wykupic opcje u innego rejestrtora i zarejestrowac w normalnej firmie jak na czlowieka przystało ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam pytanie, lojalka jest na 3 lata, czy da sie zrobic tak zeby nie przedluzyc domen, wykupic opcje u innego rejestrtora i zarejestrowac w normalnej firmie jak na czlowieka przystało ?

 

Pozdrawiam

 

Dobre pytanie. czy ktoś już tak próbował się uwolnić od tego rejestratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do fachowców. Zastanawiam się nad wykonaniem strony www, której celem byłoby ostrzeganie nieświadomych zagrożeń potencjalnych klientów naszej ukochanej firmy.

Moje pytanie brzmi czy jest możliwe wypozycjonowanie takiej strony tak aby po wpisaniu np "tanie domeny" moja strona była na pierwszym miejscu ( lub żeby chociaż potencjalny klient trafił najpierw na moja stronę a nie na domeny pl) ?

Ile by takie pozycjonowanie kosztowało? Niestety na tym znam się najmniej ;)

 

Sam mam z tą firmą zatargi, na szczęście tylko o niepotrzebną mi domenę regionalną.

Nie było by dla mnie problemem zapłacenie tych stukilkudziesieciu złotych dla swiętego spokoju, ale tego nie zrobię.

Wiem że jestem sobie winien bo nie czytałem regulaminu uważnie, ale postepowanie tej firmy uważam za najzwyklejsze sku....ństwo.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co to da jak około 50% wejść jest z reklam lub pisane w adres przeglądarki :)

 

 

Oczywiście można założyć że się mylę :)

 

PS Mój 700'ny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można się uwolnić od tego rejestratora miałem tak serwer i domenę serwer niby na 3 miechy :) a zrobiły się 3 lata po 600 zł i domenę (.net) za przedłużenie 199 zł ciekawe bardzo to było iż nie fakt że 3 lata temu w 2005 roku byłem jeszcze niepełnoletni miałem 17 lat. Uratowało mnie to przed chorymi wydatkami. Pismo które wysłałem do niech było napisane przez prawnika (szwagierkę) i podpisane przez rodziców ,a w regulaminie jest jasno napisane że osoby niepełnoletnie nie mogą brać udziału w zakupie usług przez nich oferowanych.

 

 

Pozdrawiam

 

Ps. może się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam pytanie, lojalka jest na 3 lata, czy da sie zrobic tak zeby nie przedluzyc domen, wykupic opcje u innego rejestrtora i zarejestrowac w normalnej firmie jak na czlowieka przystało ?

 

Pozdrawiam

 

 

Hmm ja zrezygnowalem z promocji, doplacilem roznice pomiedzy cena promocyjna, a normalna i w chwili obecnej nie obowiazuje mnie regulamin promocji, jak i te "kochane" 3 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×