Skocz do zawartości

Polecane posty

Dobrze, że mnie przenieśli ;) ale po przenosinach żadna z moich stron nie działa :) np. www.swieze.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 2 miesięcy mam u nich konto reseller pod zaplecza, na razie nie miałem żadnych problemów i nie odnotowałem żadnych padów. Nazbierałem ponad unikalnych 20 IP i na razie mi wystarczy. Polecam.

 

 

Pytanie do Ciebie tomH ale i do reszty szczęsliwych ( i mniej szczęśliwych użytkowników hostnine):

 

Czy możecie podać kilka unikalnych IP z jednego konta?

Albo inaczej - czy np. na 1 resellerze mogę posiadać 11 różnych DC? Zakładam sobie konto X za ip yyy.yyy.yy a konto Z na zupełnie innym IP w innej serwerowni?

 

Chciałbym używać h9 pod SEO. Potrzebuje C-klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, można.

 

a CZY TO NAPRAWDĘ kosztuje 1USD/1iP?

 

Czyli kupuję resellera za 19,99$ miesięcznie + 10IP i razem za 29,99$ miesięcznie mam możliwość dysponowania 11 sererwowaniami ( w wielkiej przenośni rzecz jasna;) ) z UK, USA i ASIA?

 

Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o jedno a odpowiadasz co innego ;)

 

W ramach resellera możesz zakładać konta w 11DC, każde nowe konto ma przydzielane losowy shared IP w obrębie danego DC i w obrębie danych serwerów w tym jednym.

 

Dodatkowe IP, dedykowane, są na życzenie i są przydzielane ręcznie do danego subkonta jakie wskażesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz o jedno a odpowiadasz co innego :)

 

W ramach resellera możesz zakładać konta w 11DC, każde nowe konto ma przydzielane losowy shared IP w obrębie danego DC i w obrębie danych serwerów w tym jednym.

 

Dodatkowe IP, dedykowane, są na życzenie i są przydzielane ręcznie do danego subkonta jakie wskażesz.

 

 

Chyba dalej nie rozumiem....

Inaczej - czy jest opcja abym z 1 resellera używał naraz (w 1 koncie) wszystkich 11 DC?? I jak tak to ile to kosztuje??

czy w http://www.hostnine.com/reseller-hosting/ "Dedicated IP's" oznacza IP w obrebie tego samego DC ktore wybieram raz i kaplica?? Czy moze oznacza to dostep do nowego DC??

 

Przykład:

Zakładam dziś konto w DC UK, jutro zakladam nowe konto w jakimś DC np z usa. Pojutrze zakładam nowe i jak wybieram DC z UK to jest szansa ze dostane inne IP z obrebu DC UK??

 

Powiedz mi jeszcze proszę - przypisywania do 10DC mam sam z poziomu panelu admina? Wystarczy że zamówię opcje +10ip ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz na myśli shared IP a nie dedicated :)

 

Tak, możesz zakładać w jednym DC konta i są one losowo zakładane na X maszynach. Wg rachunku prawdopodobieństwa masz wtedy je rozlokowane. Przykładowo założysz 3 subkonta i masz je na tej samej maszynie, po południu znowu założysz 3 subkonta a uda Ci się trafić każde na innym serwerze.

 

I to masz w cenie podstawowej :) Nie musisz dokupywać 10IP aby mieć możliwość zakładania subkont we wszystkich DC. Dokupić możesz IP "na wyłączność" abyś tylko Ty i Twoja strona X miały ją podpiętą. Ale to są dwie odrębne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz na myśli shared IP a nie dedicated :)

 

Tak, możesz zakładać w jednym DC konta i są one losowo zakładane na X maszynach. Wg rachunku prawdopodobieństwa masz wtedy je rozlokowane. Przykładowo założysz 3 subkonta i masz je na tej samej maszynie, po południu znowu założysz 3 subkonta a uda Ci się trafić każde na innym serwerze.

 

I to masz w cenie podstawowej :) Nie musisz dokupywać 10IP aby mieć możliwość zakładania subkont we wszystkich DC. Dokupić możesz IP "na wyłączność" abyś tylko Ty i Twoja strona X miały ją podpiętą. Ale to są dwie odrębne rzeczy :)

 

Dziekuję przyjacielu za konkretną wypowiedź. Wiem że nie tylko ja na nią czekałem, więc z pewnością sie przyda.

 

Powiedz mi jeszcze proszę - czy można wykupić u nich opcje nie losowego albo z listy przypisywania IP? A dokładniej DC?

Do czego zmierzam - chce owe konto używac dla potrzeb seo, potrzebuje różne IP z różnych DC, ale nie mam czasu i chęcie na zabawy typu dodawania 10 subkont/domen i za chwile ich usuwanie bo IP się nie zgodziło... Albo że npa 50 subkont az 40 jest w UK. Chcialbym miec mozliwosc samemu decydowac o DC dla subkont. Czy jest taka opcja? Automatyczna lub reczna (zlecenie do supportu) ?

 

Pytanie dodatkowe (za 100 ptk): Albo jeszcze lepiej - czy mogę zamowic 10 dedicated IP ale z prosba aby kazde bylo z innego DC:>:)???

Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle, to w panelu administracyjnym sam wybierasz miejscowość - Texas, Chicago, Berkshire, Singapur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie myle, to w panelu administracyjnym sam wybierasz miejscowość - Texas, Chicago, Berkshire, Singapur :)

 

Ale podczas zakładania subkonta też? Czy tylko podczas zakładania głównego resellerskiego konta? Bo to jest klucz całej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reseller jest w USA, dopiero przy zakładaniu subkont wybierasz ich lokalizację. Lokalizacja jeśli chodzi o DC nie jest "losowa" jak w przypadku IP. Masz w menu opcję wyboru, w którym DC ma być konkretne subkonto.

 

Co do IP to niestety nie ma takiej opcji, ale wiesz wcale nie jest tak trudno uzbierać pulę takich unikalnych IP. Znajomi spokojnie w 2 dni uzbierali ponad 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa limity na reselera czy dostajesz na cale glowne konto sprzedającego limit czy kazdy mój klient dostanie swój limit taki jak na stronie czyli i jak to teraz bylo by w wypadku whcmsa bo nie ukrywam ze zkorzystał bym z takiego rozwiazania

 

25% cpu and or memory for 3 minutes.

Combined 5% CPU & RAM over 24 hours.

250 email limit per domain per hour.

50 concurrent database connections at one time.

Apache threads to be open no longer then 999 seconds.

Php upload limit of 15 megs.

Max php session time of 300 seconds or less.

Limits are subject to change at anytime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde założone konto w reseller ma osobne limity. Gadałem z nimi o tym ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czy wiesz może jak to jes jak używasz whcmsa i jakie sa to limity masz może jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powie czy to problem tylko u mnie czy wy też mieliście na H9 taki problem.

 

Sprawa jest następująca.

Mam usuniętą z poprzedniego serwera domenę. Dodałem Ją w cpanelu w Addon Domains na osobny katalog gdzie ma być. Wchodzę do panelu mojej domeny u dostawcy i zmieniam DNS-y na: ns7.hostnine.com i ns8.hostnine.com

I tu już zaczyna się problem:

Wystąpiły błędy:

Host "ns7.hostnine.com" nie jest skonfigurowany dla domeny "domena.pl"

Host "ns8.hostnine.com" nie jest skonfigurowany dla domeny "domena.pl"

Oczywiście zmieniłem nazwę mojej domeny ale jest to .pl

 

Miałem na początku taki problem w H9 i skończyło się pisaniem do supportu gdzie w końcu coś zrobili i główna domena na jaką zakładałem konto zaczęła w końcu działać. Bo był ten sam problem i nie mogłem zmienić DNS-ów.

Teraz znowu napisałem do supportu bo to chyba oni coś skopali przy zakładaniu mi konta?

Ja nim nie mogłem źle zrobić, domenę dodaję bankowo dobrze, dns-y też dobre więc już nie wiem.

Mam zwykły shared hosting z lokacją w UK.

Będę wdzięczny za jakąś pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie h9 - na resellerze rozumię tworzę sobie konta w różnych lokalizacjach. Zależy mi jednak na różnych dnsach dla różnych domen. Czy jest taka tam możliwość czy wszystkie domeny są na jednym dnsie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS: ktos gdzies w tym temacie mowil ze na zyczenie w h9 instaluja whmcs - czy to jest nadal aktualne? wiem ze mozna ich support spytac, jednakze domyslam sie ze Ty to wiesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety jesli chodzi o hostnine moja opinia jest negatywna.

 

Wczesniej korzystałem z i365, dreamhostu, teraz hostnine. Chodzi mi tu głównie nie o jakość usług, ale o podejście do klienta.

 

W dniu wczorajszym ktoś 'zauważył', że 24.03 chodził skrypt który zjadł trochę zasobów (dokładnie takie coś mam na załączonym przez nick wyniku komendy ps aufx). Mało tego - nie wiedziałem o tym, że zjada ich sporo i nie wiedziałem że został użyty tak często. Nikt nie raczył o tym nigdy wcześniej poinformować, że jest problem.

 

Dziś - This Account Has Been Suspended

Please contact the billing/support department as soon as possible.

 

Blokada została nałożona o 9:59 w nocy ich czasu. Od godziny 13 naszego czasu walę do nich drzwiami i oknami, z supportu dostaje info że powinni zaraz odpisać, a obecnie jest u nich prawie południe (gdzie pracują rzekomo od 8), a odpowiedzi nadal nie mam, wygląda nawet na to że nikt ich nie odczytał patrząc na niezmieniający się wskaźnik oczekujących ticketów w tym ich całym systemie ticketów.

 

A podobną sytuację przechodziłem w momencie gdy mój serwer 'padł', byłem traktowany w identyczny sposób, co jest w temacie ktory wskazałem pare postów wyżej.

 

 

 

Także od ich 9:59PM do 11:30AM (do teraz) mam bana za 'przewinienie' sprzed 6 dni, nie mam dostępu do poczty, do ftp, generalnie do niczego. I co więcej nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić.

 

Nadmienię, jeśli to kogoś zainteresuje, że mowa o hostingu Shared w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×