Skocz do zawartości
irvinek

2:0 dla polaków!

Polecane posty

Wynik mnie nie dziwi. Nawet w sondzie Play którą dostałem zagłosowałem że PL przegra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podolski po prostu jest klasowym napastnikiem, przy pierwszej bramce pokazał dodatkowo serce.. przy drugiej pokazał wirtuozerię, nawet nasz makdonaldzik nie dał rady tego wyciągnąć... bawią mnie teksty na Onecie i WP teraz jak ludzie szydzą z Podolskiego.. gnojki jedne...

 

A co do naszych, to podobał mi się jeden tekst właśnie z Onetu czy tam WP.. "najlepszym u Niemców był Podolski, u Polaków - Roger".. no niestety, nasi to szmaciarze..

 

a dodatkowo śmiać mi się chce z tego całego szumu, nabijania bańki - i ta menda Tusk (którego tak zupełnie na marginesie nienawidzę po "pierwszych 100 dniach", choć w wyborach go poparłem) jeszcze tak słabo się wysławiający.. może zabrakło przygotowania "przez profesjonalną firmę" - a TV aż ociekała reklamami grającymi na naszej naiwności.. kup czipsy, samochód, wafelki, gumę do żucia, piwo (które nasze polskie w stylu Żywiec, Tyskie, Harnaś smakuje co najwyżej jak szczochy w porównaniu z byle jakim choćby niemieckim piwem), zamów liveboksa, a wszystko ku chwale naszej reprezentacji.. to taki nowy wymiar hasła "bóg, honor, ojczyzna", tylko 'trochę' bardziej komercyjny

MediaMarkt pociągnął druta już w ogóle ze swoją kolejną promocją dla nieidiotów...

 

parę dni temu śniło mi się 3:0 i brama Podolskiego, prawie się ziściło.. ale szczerze, to wolałbym, aby nam dokopali ze 4:0, to dopiero by był dobry kop w d.. a tak to pozostaje ta chora nadzieja.. i od nowa pompujemy bańkę...

 

mam nadzieję, że jutro Super Express i FAKT w swoim stylu napiszą o naszych, tak jak kiedyś ("nie wracajcie", "wstyd" itd.)..

ufff

ogólnie ten mecz to piękny komentarz naszego całego kraju - polaków (celowo z małej litery), których da się zwodzić, okłamywać, a na końcu i tak w d... kopnąć

 

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podolski po prostu jest klasowym napastnikiem, przy pierwszej bramce pokazał dodatkowo serce.. przy drugiej pokazał wirtuozerię, nawet nasz makdonaldzik nie dał rady tego wyciągnąć... bawią mnie teksty na Onecie i WP teraz jak ludzie szydzą z Podolskiego.. gnojki jedne...

Przecież właśnie po to gra, aby strzelać gole... proste :)

 

kup czipsy, samochód, wafelki, gumę do żucia, piwo (które nasze polskie w stylu Żywiec, Tyskie, Harnaś smakuje co najwyżej jak szczochy w porównaniu z byle jakim choćby niemieckim piwem)

W pełni się z Tobą zgadzam... ja właśnie popijam sobie niemieckiego Paulaner'a ;) Media wmawiają nam, że Żywiec to piwo... albo, że mleko jest zdrowe dla kości (za to hasło reklamowe to powinni już dawno "posadzić" parę osób, ale u nas robi się wszystko, aby tylko coś sprzedać )

 

ogólnie ten mecz to piękny komentarz naszego całego kraju - polaków (celowo z małej litery), których da się zwodzić, okłamywać, a na końcu i tak w d... kopnąć

Wierzyć w sukces polskiej reprezentacji to jak wierzyć w obietnice polskiego rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni się z Tobą zgadzam... ja właśnie popijam sobie niemieckiego Paulaner'a ;) Media wmawiają nam, że Żywiec to piwo... albo, że mleko jest zdrowe dla kości (za to hasło reklamowe to powinni już dawno "posadzić" parę osób, ale u nas robi się wszystko, aby tylko coś sprzedać )

 

to nie mleko tylko danonki sa dobre dla kosci

rotfl

 

Wierzyć w sukces polskiej reprezentacji to jak wierzyć w obietnice polskiego rządu.

 

i tu sie zgadzam

 

kazda reprezentacja robi nam wielkie nadzieje

i kazda kolejna ekipa rzadzaca takze

... powinismy juz byc przyzwyczajeni do efektow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynikiem meczu się nie zdziwiłem ale Kubica mnie zaskoczył. Hamilton mu trochę pomógł ale takie są wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że liczyłem na 3:0, oczywiście dla Niemców ;) Trochę mnie zawiedli. Zbytnio mi się też nie podoba ten smutek Podolskiego. Nie chcieli go w Polsce, teraz gra dla Niemiec, grał naprawdę doskonale, szczególnie druga bramka - gdy wziąć pod uwagę jak w większości meczów gracze wywalają takie piłki w kosmos, ten strzał był idealny. Zrobił doskonałą robotę na boisku więc czego się tu smucić? Szczęście by mu dało gdyby przestrzelił czy jak?

 

A nie wiem dlaczego całe to euro niespecjalnie na mnie robi wrażenie. Wręcz nie mogę się nawet zmusić do oglądania spotkań - poziom meczów jest po prostu tak żenującą niski (i to nie tylko moja opinia) że wyglądają raczej na mecze towarzyskie niż dużą imprezę. Nałogowo oglądam bundesligę i odnoszę wrażenie że pierwsze lepsze drużyny z 2 bundesligi grają lepiej niż większość reprezentacji narodowych. Jeszcze to sztuczne podniecanie się całą sytuacją w mediach, znowu ta cała szopka tylko odstrasza.

 

Za to wczoraj cały dzień jakoś mnie roznosiło na myśl o GP Kanady. Przed 19 przeżyłem najdłuższe 15 minut, nie mogłem się doczekać na początek wyścigu. Chyba jakieś przeczucie :) A dla tych co nie oglądali przypomnę że Kubica był pierwszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych wypowiedziach widzę takie typowe polskie myślenie. Coś się nie uda "bo to Polska". Naprawdę z takim myśleniem wiele się nie zdziała i widać że Polak umie tylko narzekać. Ja liczyłem na to że Polakom uda się zagrać dobry mecz i jakoś się nie rozczarowałem. Dobrze grali, ale zabrakło 2 zawodników którzy potrafiliby wziąć na siebie odpowiedzialność i to właśnie, po obronie, jest najsłabsza strona Polski.

 

Mam nadzieję że z Chorwacją obejrzę lepszy mecz, bo z Austrią za wiele nie pokazali i Chorwaci zachłysną się wygraną :)

 

Co do Kubicy przez ostatnie 10 okrążeń zrobiliśmy z kumplami taki syf przez jedzenie pestek że dywanu nie widziałem :)

Ale też jest jeden mankament tego wyścigu, polak w bolidzie niemieckim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Ale też jest jeden mankament tego wyścigu, polak w bolidzie niemieckim :)

Fakt, powinien jechać Polonezem (caro ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A mnie totalnie cholera zjadła... Pomijam że nasi poruszali się jak krowy po lodzie... Wyjatkiem był Roger na którego liczyłem i sie nie zawiodłem. Sędzia był kaloszem. Podobał mi się gest radości Podolskiego a raczej jego brak. Mimo że gra dla naszch odwiecznych wrogów to podoba mi sie jego postawa... Nie to co ten (...) Kloze... Najbardziej rozsierdziło mnie jako Polaka o Narodowych przekonaniach zachowanie tych zza Odry... To wrzeszczenie ,,Auf widezyn" to będziemy my im mówić jak będą na sybir jechać... No totalnie mnie szlag trafił i myslałem ze wezme czołg i na zachód pojade... Potem jeszcze ci w tym klopenfurt nazsych sprowokowali. Coś czuje że będziemy jeszcze śpiewać,,U nas w Berlinie"... Sama gra może i była w miare ok, wkurzyło mnie zachowanie Zaodrzańskich kiboli... Na EURO2012 to będzie na otwarcie Husaria i dywizja czołgów na stadionie... GLORIA POLONIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Podolski po prostu jest klasowym napastnikiem, przy pierwszej bramce pokazał dodatkowo serce..

ale że jak ? przecież on uważał się jeszcze do niedawna za Polaka !

"Tylko szmata bije brata!"

 

@Sponsi do wszystkiego się już czepiasz, ale odwal sie od Polskiego piwa !

 

ja właśnie popijam sobie niemieckiego Paulaner'a

Może i o gustach się nie dyskutuję ale my na to mówimy "niemiecki szczoch".

 

 

ps. Roger nigdy nie będziesz Polakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do naszych, to podobał mi się jeden tekst właśnie z Onetu czy tam WP.. "najlepszym u Niemców był Podolski, u Polaków - Roger".. no niestety, nasi to szmaciarze..

 

ogólnie ten mecz to piękny komentarz naszego całego kraju - polaków (celowo z małej litery), których da się zwodzić, okłamywać, a na końcu i tak w d... kopnąć

 

A czy ty jestes lepszy ? skompleksiony malolat, ktory we wszystkim widzi zlo, zapytaj sie twoich rodzicow co to patriotyzm, skocz do jakiegos psychologa moze wyleczy ciebie z tych komleksow i popytaj sie o zdania Polakow mieszkajacych w Niemczech, ktorzy cos osiagneli bez podlizywania sie do niemieckich d.. , to moze zmienisz swoje "prostackie" poglady.

 

Polska druzyna pokazala, ze wcale nie jest tak slaba jak niemieckie media twierza, pokazala, ze niemcom duzo brakuje do mistrza europy. Ja chociaz mieszkam prawie 20 lat w niemczech mam polska flage w domu i w aucie a polskie piwo smakuje mi najlepiej do polskiego bigosu!

 

Ktos powiedzial "cudze chwalicie, swojego nie znacie" ... nie trzeba byc patriota aby kochac Polske!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ty jestes lepszy ? skompleksiony malolat, ktory we wszystkim widzi zlo

 

Użyj funkcje "Ignoruj użytkownika" sponsi... naprawdę czyni cuda. Nie trzeba czytać postów składających się w 99% z treści "heh"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Miłoby było jakby Roger nie skończył jak ten Olisadebe... Nasi grali na tyle ile umieli... gdyby nie umieli grać to by było 1939 do 0... Mnie nie tyle co ta przegrana wkurzyła co komentarze i zachowania co niektórych... Ale o Polsce będzie jeszcze nie raz głośno ! Będziemy jeszcze wielcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że jutro Super Express i FAKT w swoim stylu napiszą o naszych, tak jak kiedyś ("nie wracajcie", "wstyd" itd.)..

 

Złudne nadzieje pseudo-patrioty...

 

1212988395412.jpg

01_0906.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych wypowiedziach widzę takie typowe polskie myślenie. Coś się nie uda "bo to Polska". Naprawdę z takim myśleniem wiele się nie zdziała i widać że Polak umie tylko narzekać.

Ja bym bardzo chciał, aby Polacy odnosili sukcesy w piłce nożnej (chociaż sportem prawie wcale się nie interesuję). Nie będę jednak tak jak media, które chcą z ludzi zrobić idiotów krzyczeć, że mamy szanse wygrać mecz, a może i w ogóle Euro. Mamy taką drużynę jaką mamy- nie oszukujmy się, że jest to drużyna cieniasów i nie szykuje nam się w tym temacie żadna rewolucja. Polacy nie mają w sobie ani kropli patriotyzmu, są tylko zaślepionymi rasistami i to właśnie u nas nazywa się "patriotyzmem". Ja wolę być po prostu realistą.

 

To wrzeszczenie ,,Auf widezyn" to będziemy my im mówić jak będą na sybir jechać... No totalnie mnie szlag trafił i myslałem ze wezme czołg i na zachód pojade (...) Na EURO2012 to będzie na otwarcie Husaria i dywizja czołgów na stadionie... GLORIA POLONIA !!!

Przecież II Wojna Światowa to NIE Niemcy! To Hitler (a on nie był Niemcem!) ;) Oni twierdzą, że są niewinni, a wręcz poszkodowani, bo po przegranej wojnie byli z naszego kraju wypędzani... biedni. Strasznie im współczuje tej niedoli :) Ja nie mam nic do Niemców za II Wojnę Światową- zawsze z nimi walczyliśmy, trzeba umieć wybaczać, ale... fałszowania prawdy historycznej wybaczyć nie można.

 

@Sponsi do wszystkiego się już czepiasz, ale odwal sie od Polskiego piwa !

Może i o gustach się nie dyskutuję ale my na to mówimy "niemiecki szczoch".

O jakim polskim piwie w ogóle piszesz? To co media nazywają w naszym kraju piwem... nawet nie stało obok piwa. Propos samego Paulaner'a... piłeś tego oryginalnego niemieckiego, czy tylko tego którego kupić można w Polsce (grupa Żywiec)? Bo to ogromna różnica... z polskich piw to ja docenić dawniej mogłem Heban'a (ale tego polskiego faktycznie, bo teraz jest tylko czeski i nie polecam go nawet wrogowi). Jeszcze może browary Jurand i Amber (np. Żywe, albo Koźlak) robią jakieś piwo w Polsce... reszta to niestety syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
O jakim polskim piwie w ogóle piszesz?

Głównie ?

Żywiec, Lech, Tyskie.

Propos samego Paulaner'a... piłeś tego oryginalnego niemieckiego, czy tylko tego którego kupić można w Polsce (grupa Żywiec)?

Tego i tego.

Naprawdę to jest niedobre! Ale już nie dyskutujemy o gustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie ? Żywiec, Lech, Tyskie.

Z całym szacunkiem, ale... w takim razie nie masz pojęcia jak smakuje piwo ;)

 

Tego i tego.Naprawdę to jest niedobre! Ale już nie dyskutujemy o gustach.

Ja rozumiem, że piwo pszeniczne ma specyficzną konsystencję i smak i może Ci nie smakować, ale nie nazywaj Paulaner'a "niemieckim szczochem" bo nie wiesz co czynisz. Nie dorównuje on co prawda Frankowi (Franziskaner- również niemieckie piwo pszeniczne) ale nie zmienia faktu, że jest bardzo dobrym piwem.

 

Kończąc dyskusję o gustach... polecam Ci spróbować kiedyś piwa trapistów- Chimay'a (mój ulubiony to ten niebieski, ale polecam spróbować również pozostałych: białego i czerwonego- chodzi o kolor etykietek), oraz La' Trappe (mnie smakuje tylko Blonde, rzucając się na głęboką wodę, tj. Dubbel, Tripel, czy Quadrupel możesz się zniesmaczyć). Ceny mogą Cię nieco zwalić z nóg... drogo, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

patrick no to pojechałeś gościu.. jak "komentarze na onecie"

 

tomasz.b - rozejrzyj się jak w tym kraju jest i przestań wchłaniać noskiem ścierwo z mediów, zacznij myśleć samodzielnie

a patriotyzm? tani chwyt reklamowy od zarania dziejów pozwalający władcom przelewać krew poddanych.. sorry, ja wysiadam

nie można komentować miernoty piłkarzy, bo to nie jest patriotyzm? luuudzie..

 

to chyba tym, którzy chrzanią o kompleksach najbardziej one doskwierają - za wszelką cenę nie przyznać się do tego, że ten kraj jest w ruinie, rządy do dupy, a piłkarze nie potrafią grać.. prawda boli?

 

is wm - no niestety.. a myślałem, że napiszą coś dobitnego

 

kaczy ..niektórzy żyją jeszcze historią, złudnymi marzeniami o tym, że Polska to nie wiadomo jaka potęga itd.. a właśnie TO trzeba sobie powiedzieć wprost - nie, nie mamy kompleksów - my po prostu jesteśmy do kitu w pewnych obszarach.. jak osiągamy sukces, chwalę.. ale sorry, "bo patriotyzm", to mam nie komentować szmaciarzy piłkarzy?

 

o gustach się nie dyskutuje.. ale przecież takie disco polo to nie jest "dobra muzyka", no nie? bez przesady, jakieś pojęcia smaku (i estetyki) w tym świecie muszą funkcjonować.. ktoś, kto całe życie jadł gówno nie będzie się tłumaczył tym, że mu szarlotka nie smakuje tekstem "bo o gustach się nie dyskutuje".. dlatego m.in. cenimy wielkich malarzy, pisarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×