Skocz do zawartości
xyz_pl

Hosting dla celów prywatych (USA lub zagranica)

Polecane posty

Witam wszystkich,

szukam hostingu pod stronę prywatną minimum 2 gb miejsca i 20 gb transferu miesięcznie, cpanel, php + mysql. Zależy mi aby była to firma pewna, działająca już od jakiegoś czasu na rynku, oferująca dobry uptime 97-8% i w górę. Do tej pory szukałem ofert w USA (do tej pory znalazłem: www.cirtexhosting.com i www.stronghub.com), ale nie wykluczam kupna gdzieś indziej (byle były spełnione wymienione już warunki). Intersuje mnie przedział cenowy 100 - 150 PLN (napiszcie czy to możliwe :P ). Proszę o poradę i opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez "hosting do celów prywatnych"? I czemu akurat USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że są tam niezłe ceny w stosunku do ilośći oferowanych usług (ale nie jestem przekonany - czekam na propozycje). Hosting do celów prywatnych czli: strona, poczta, miejsce na ważne pliiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą !!!!!!!!!!!!

 

Możemy Panu sprzedać konto na rok

 

2 Gb pojemności 35 Gb transferu m-c

 

Baz mysql, email, ftp, alias, itp itd b/o

 

Za cenę 150 zł ROK z VAT

 

Panel DirectAdmin PL

 

www.Active-Hosting.pl !!!!!!!

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą !!!!!!!!!!!!

Przeczytaj uważnie czego potrzebuje xyz_pl .. Już po raz kolejny składasz ofertę niezgodną z wymaganiami.

 

Chyba, że nie musi być koniecznie cpanel ale do tej pory nie napisał tego założyciel tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą !!!!!!!!!!!!

 

Możemy Panu sprzedać konto na rok

 

2 Gb pojemności 35 Gb transferu m-c

 

Baz mysql, email, ftp, alias, itp itd b/o

 

Za cenę 150 zł ROK z VAT

 

Panel DirectAdmin PL

 

www.Active-Hosting.pl !!!!!!!

Pozdrawiam Damian Miodek

 

Z czym ty w ogóle do ludzi wychodzisz? Widziałeś oferty wyżej proponowanych firm? Z tego widzę hostingu szuka głównie w usa, a ty raczej tam serwerów nie masz. I najważniejsze "Zależy mi aby była to firma pewna, działająca już od jakiegoś czasu na rynku" ile twoja istnieje? Z tego co się doczytałem to nawet mniej niż rok.

 

btw nie za mało tych wykrzykników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być DirectAdmin. W tym problem że nie interesują mnie oferty z tutejszego rynku, także oferta Active-Hosting.pl nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://hosting.hitme.pl cPanel 11 PL + fantastico.

Płatności dotpay, sms.

Lokalizacja Francja, na pewno sobie coś wybierzesz.

Chętny do testów? Zapraszam na PM lub marek@hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://hosting.hitme.pl cPanel 11 PL + fantastico.

Płatności dotpay, sms.

Lokalizacja Francja, na pewno sobie coś wybierzesz.

Chętny do testów? Zapraszam na PM lub marek@hitme.pl

1 post wyżej:

nie interesują mnie oferty z tutejszego rynku

 

Czyli twórca tematu nie szuka polskiej firmy.

 

@xyz_pl: może zainteresuje Ciebie hostnine.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xyz_pl: może zainteresuje Ciebie hostnine.com?

 

Mają ciekawą ofertę. Widzę też że przy zamawianiu można wybrać dc gdzie konto będzie położone (USA, UK, Singapur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Z czym ty w ogóle do ludzi wychodzisz? Widziałeś oferty wyżej proponowanych firm? Z tego widzę hostingu szuka głównie w usa, a ty raczej tam serwerów nie masz. I najważniejsze "Zależy mi aby była to firma pewna, działająca już od jakiegoś czasu na rynku" ile twoja istnieje? Z tego co się doczytałem to nawet mniej niż rok.

 

btw nie za mało tych wykrzykników?

 

Jak coś to z czym Pan a nie ty... Bo się nie znamy. Istniejemy ponad rok.

Proszę sprawdzić rejestracje domeny ActivHost.pl i dopiero tak pisać.

 

 

 

Może być DirectAdmin. W tym problem że nie interesują mnie oferty z tutejszego rynku, także oferta Active-Hosting.pl nie wchodzi w grę.

 

Szkoda ale tylko się zaoferowaliśmy.

Pozdrawiam Damian Miodek. active-hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś to z czym Pan a nie ty... Bo się nie znamy. Istniejemy ponad rok.

Proszę sprawdzić rejestracje domeny ActivHost.pl i dopiero tak pisać.

 

To jest forum dyskusyjne, gdybyśmy się wszyscy zwracali per Pan to byłoby to żałośne, ale jak "Pan" sobie życzy.

 

Data rejestracji domeny nie ma najmniejszego znaczenia co do daty założenie firmy, która zresztą przejął "Pan" w styczniu tego roku. Btw dziwny zbieg okoliczności przejmować firmę od kogoś o tym samym nazwisku ;)

 

xyz_pl sorry za ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tematu który otwarłem chciałbym zadać jeszcze dwa pytania:

 

1. Jakiego polecacie rejestratora domen (chodzi o domenę .pl którą później będę delegował na zagraniczny serwer)?

2. Co oznacza "50 jednoczesnych połączeń z bazą" i czy to dużo czy mało w przypadku uruchomienia na serwerze skryptu Wordpress?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę sprawdzić rejestracje domeny ActivHost.pl i dopiero tak pisać.

Jakby patrzeć na to właśnie w ten sposób to:

DOMAIN: dust.pl

registrant's handle: nta142985 (CORPORATE)

created: 2004.10.21 16:24:45

ale firma nasza istnieje i oferuje swoje usługi hostingowe od 16 października 2006 roku. Jak więc widzisz... data rejestracji domeny internetowej nie ma często nic do rzeczy.

 

1. Jakiego polecacie rejestratora domen (chodzi o domenę .pl którą później będę delegował na zagraniczny serwer)?

Pewnie trochę dziwne, że polecę konkurencję, ale... rejestrację domen traktujemy jedynie jako dodatek i nie jest to naszym głównym źródłem dochodu (a w dodatku oferujemy tę usługę jedynie klientom, którzy mają już wykupione u nas konto hostingowe), toteż polecić mogę taką firmę jak np. nazwa.pl. Sami mamy u nich kilkanaście zarejestrowanych domen, a prywatnie trzymam tam swoje domenki już od 2002 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A który z rejestratorów domen w Polsce umożliwia włączenie ukrycia/anonimowości właściciela domeny w bazie whois?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa.pl oferuje standardowo ukrycie danych whois dla domen .pl - nie wiem jak jest z domenami globalnymi - w home.pl na przykład za ukrycie danych dla domen globalnych pobierana jest opłata w wysokości ok. 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako rejestratora domen mogę polecić : vbiz.pl

Spełnia wszystkie postawione wymagania.

Trzymam tam swoje 4 domenki i jestem w pełni zadowolony :- ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który z rejestratorów domen w Polsce umożliwia włączenie ukrycia/anonimowości właściciela domeny w bazie whois?

 

Zależy na kogo się rejestruje, dla osób prywatnych w polskich domenach dane są zawsze ukryte standardowo. Dla domen globalnych np. u nas na życzenie ukrywamy dane we whois gdyż standardowo są widoczne. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rejestrację oraz utrzymanie domeny to zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy MasterNET.pl z czteroletnim doświadczeniem na rynku uslugi hostingowym gdzie za rejestrację domeny .pl zapłacisz 12zł netto, natomiast odnowienie tylko 65zł netto.

Bezproblemowa i szybka zmiana serwerów DNS, żadnych ukrytych opłat czy wieloletnich umów.

 

W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem Obługi Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×