Skocz do zawartości

Polecane posty

Tak, cały prociv leży, od rana mają problemy z prądem i się zaczęło sypać po upsach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianie rozwazales zmiane serverowni? Bo przyznasz ze to sa jakies jaja co prociv odstawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższej chwili działa stabilnie wszystko. Tak jak mówiłem, powodem była awaria prądu w części miasta - na onecie coś tam nawet o tym jest napisane..

Tak, myślałem nad zmianą jednak to nie jest takie proste .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście uważam, iż serwerownia jest adekwatna do cen jakie oferuje Hekko.

Chcecie mieć bardzo tanio ?

Musicie się liczyć z tym, że serwerownia raz na kilka miesięcy odstawi jakiś numer.

Przypomnę, że to był drugi taki wypadek w ostatnim czasie, a wcześniej wszystko ładnie śmigało przez dłuższy okres.

Te puzzle do siebie pasują.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tu nawet nie chodzi o sam fakt utraty "grubej bańki" ;) lecz samo sprawdzenie glupiej poczty... (przez co rzecz jasna trace kolejna banke :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie widziałem już większe tragedie i milionowe straty, jednak podobnie jak Sonin, uważam że nie ma się czym przejmować. Za takie ceny - z tymi parametrami w Polsce raczej nic lepszego się nie znajdzie (no, może proste.pl jest w miarę konkurencyjne: cena / jakość). To że raz na jakiś czas wyłączą prąd (w samym mieście, a nie DC) czy padnie łącze, to nie jest żadna tragedia. Gorzej by było, gdyby faktycznie codziennie byłaby 1-godzinna przerwa w samym szczycie. A czasami taki pech się stanie, że 10 rzeczy pod rząd przyczyni się do downtimeów. Bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbys ktos teraz wejsc na http://s3.hekko.net.pl:2222/ lub http://www.forum.cserwer.pl i sprawdzic czy mu dziala? Bardzo prosze o szybka odpowiedz. To wazne.

Kontaktowalem sie dzisiaj z Hekko bo apache na s3 co chwile nie odpowiada, ale dowiedzialem sie, ze w logach nic nie ma i wszystko gra, a nie gra. Chcialbym miec dowod, ze wam tez nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekroczono limit czasu połączenia

 

Serwer s3.hekko.net.pl zbyt długo nie odpowiada.

 

Przekroczono limit czasu połączenia

 

Serwer www.forum.cserwer.pl zbyt długo nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O juz jest ok. Ale okresowa przerwa odnotowana. Wlasnie takie przerwy kilkuminutowe zdarzaja sie dzisiaj od rana. Cos jest nie tak.

 

// edit

znowu nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lezy leży ... i nie wstaje a kiedys zastanawialem się by jakies serwer czy coś u nich umieścić , lub kupić ....

A tak w ogole, czy przypadkiem serwerownie nie powiny mieć awaryjego zasilania , gdyz prądu "zabraknie" w mieście ?

 

Bo taki "bajer" to nawet ja mam w domu , fakt ze na około 20 - 30 minut tostarcza, ale dobra rzecz jeśli nam "miga" prąd to przynajmiej PC cały czas działa, a jeśli zapowiada się dłużej że nie będzie prądu ( raz tylko nie było około 10 godzin - powód , gdzies drzewo rozwaliło coś na stacji przekaźnikowej i całe miasto i okolice OFF ) to zawsze mamy czas by zamknąc pcta spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ze nie znacie się zbytnio na tematyce. Agregat to tylko część kosztów (nawet nie połowa) ;) Do tego trzeba jeszcze UPSy i automatykę załączeniową plus przebudowa dotychczasowej sieci elektrycznej, pozwolenia z energetyki, badania techniczne. Cuda na kiju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że oni mówią o problemach z zasilaniem (prądem) nie znaczy, że tak jest naprawdę.. to jest najprostsza wymówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że leży. Niestety. Znów problem z zasilaniem mmo iż zapewniono mnie, ze po ostatniej konserwacji w ostatni weekend wszystko będzie ok.

Dostałem informację, że w ciągu 15-20 minut wszystko ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku minut działa.

Kolejnym krokiem będzie zmiana serwerowni, zmianę planuję już od miesiąca jednak jest przy tym trochę pracy także papierkowej i nie wiem kiedy dojdzie to do skutku.

 

edit: i potwierdzam, że był to poblem z zasilaniem - widzę po logach upsów do których mam dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku minut działa.

Kolejnym krokiem będzie zmiana serwerowni, zmianę planuję już od miesiąca jednak jest przy tym trochę pracy także papierkowej i nie wiem kiedy dojdzie to do skutku.

 

edit: i potwierdzam, że był to poblem z zasilaniem - widzę po logach upsów do których mam dostęp.

 

A gdzie się przenosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×