Skocz do zawartości
nfq

domena .pl - gdzie najtaniej przedłużenie.

Polecane posty

cześć,

 

gdzie jest najtańsze przedłużenie .pl :> ?

 

na ovh.co.uk jest za 49 złotych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jest różnica między 50, a 80 :P

 

Najlepiej znaleźć osobę, co mieszka na wyspach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ovh 66 zł czy to jakiś majątek to jest kurde 0.22zł dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że patrzysz na cene netto ;] a takto 80,52 złotych, dla mnie to drogo jak na domene. można mieć za 12zł .com, ale to nie jest to samo co .pl

 

ma ktoś może domenę .pl w OVH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zwroce uwage, ze na OVH.co.uk domena nie kosztuje 49 zl z VAT, tylko troszke wiecej. Prawdopodobnie nie doliczyles VATu. Tam jest 12 GBP + VAT 17.5% = 14.09 GBP. Razy cena funta.

 

I tak wychodza ponizej kosztow. Prawdopodobnie ten cennik ustalali gdy funt byl silniejszy.

Dlatego bralbym pod uwage, ze przed kolejnym przedluzeniem za rok moga ten cennik poprawic, ew. funt zdrozeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60zł, hmm, 20zl to nie jest tak duzo.

 

Masz ktoś może domene w ovh.pl i może podać adres do niej : >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze adres nie jest Ci potrzebny.

Domena bedzie dzialac tak samo, niezaleznie od tego gdzie jest zarejestrowana :-). Tak wiec pod wzgledem "technicznym" nie ma czego sprawdzac. Roznice pomiedzy rejestratorami moga sie pojawiac tylko w obsludze klienta, panelu administracyjnym, no i w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chciałbym zobaczyc whois ;]

 

Oczywiscie mozna zarządzac DNSami, bo czytalem, ze w niektorych promocjach, nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam w az.pl i dosyć sprawnie wszystko się tam odbywa, wiem jedno nie polecam domeny.pl totalne dno, krętactwo i naciąganie które stosują do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod względem ceny, OVH pozostawia daleko w tyle te serwisy co podaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja mam domenytanio.pl i ..poleciłbym, ale podobno ta afera jest z jakimiś okresami trzyletnimi..

jak dla mnie to szybki i sprawny rejestrator, no ale ja nie przenoszę domen co pół roku ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://domenytanio.pl/ nie polecam - zwłaszcza pod globalne, trzeba u nich za 3 lata trzymać domeny aby transfer był bezpłatny, inaczej należy opłacić brakujące lata :/

BOSS niemożna bezpłatnie przetransferować domeny globalnej.

Trzeba opłacić przedłużenie lub tak jak tam jest umowa na 3lata i nic nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że transfer nie jest bezpłatny.

 

Transferuje z A do B.

 

W normalnej firmie, za transfer płacę B, co automatycznie przedłuża o rok.

 

W przypadku domenytanio.pl płacę również A, jeśli domena nie została już dwukrotnie przedłużona u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Standardowo wygląda to tak jak opisał BOSS - przy transferze domen globalnych płacimy kwotę przedłużenia nowemu rejestratorowi.

Być może w tym przypadku problem polega na tym, iż domena została zarejestrowana w promocji (poniżej kosztów) i stąd ta dodatkowa opłata. Pytać najlepiej u źródła

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam ostatnie pytanie, przed rejestracją. gdy teraz zarejestruje domenę w promocji - 12zł za rok to będę miał dostęp do zmian DNSów? normalny dostęp?

 

przedlużenie 80,54.

 

wiecie jak można np ustawić rejestrację domeny zaplanowaną, np. na 12.00? domena fpp.pl była zarejestrowana o 12.00 i to raczej nie był przypadek.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

 

mam ostatnie pytanie, przed rejestracją. gdy teraz zarejestruje domenę w promocji - 12zł za rok to będę miał dostęp do zmian DNSów? normalny dostęp?

 

przedlużenie 80,54.

12zł to cena promocyjna rejestracji domeny .pl ? To jest raczej standardowa cena.

Dostęp do zmiany serwerów DNS domeny powinień być non-stop, chyba że w regulaminie wstawka na ten temat.

PS. a tak w ogóle to do kogo jest to pytanie? :)

wiecie jak można np ustawić rejestrację domeny zaplanowaną, np. na 12.00? domena fpp.pl była zarejestrowana o 12.00 i to raczej nie był przypadek.

 

pozdrawiam

To jest taki sam przypadek jak napisanie postu na forum o godzinie 00:00

Wszystko zależne jest od rejestratora domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak można np ustawić rejestrację domeny zaplanowaną, np. na 12.00? domena fpp.pl była zarejestrowana o 12.00 i to raczej nie był przypadek.

 

8 lat temu domeny byly rejestrowane nieco inaczej, prawdopodobnie wlasnie raz na dobe (rejestracja o g. 12:00 jest charakterystyczna dla wszystkich domen z tamtego okresu). Obecnie rejestracja jest calodobowa i na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem że w przypadku transferu domeny .pl (była już przedłużana raz u rejestratora) do innej firmy , można bez problemu za rok znów dokonać transferu do jeszcze innej?

Chodzi mi konkretnie oto czy będzie się to wiązało z jakimiś dodatkowymi kosztami jak np. za AuthInfo (nie licząc samej opłaty za odnowienie), tak jak to jest często w przypadku rejestracji nowych domen w promocji. Bo niby naprzykład w 2be.pl opłaty za przedłużenia też są promocyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×