Skocz do zawartości
Yagadoor

Hosting pod serwis informacyjny plus forum

Polecane posty

To o cenę czy transfer?

No i o to i o to.

 

czy o to, że od pewnego czasu nie znosisz tej firmy? ;)

Nie znoszę to źle powiedziane, bo rozstaliśmy się bardzo sympatycznie. Po prostu moja wiara w tę firmę podupadła po ostatnich przejściach.

 

Podałem jeden z możliwych wariantów dla Yagadoor'a, za mały transfer?

Przecież napisał ile potrzebuje transferu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisał ile potrzebuje transferu :D

Moim błędem było nie napisanie w pierwszym poście o dogadaniu się z panami odnośnie nieco większego transferu... wybacz ;)

 

Tylko i wyłącznie HE ;_)

Może nie tylko ;), ale fakt... nie ma wad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuj się na VPSa z takim serwisem już powinieneś coś zacząć szukać.

- Co do sisco-blink (po przeprowadzce do PL) wyskakują mi Error 500 na mikro wordpresie SEO więc zapomnij o nich bo to nie jest konto pod twoje obciążenie.

- Co do Nazwa.pl to mają bardzo duże limity na bazei danych i jeśli je naprawdę przekraczasz to znaczy że jest już źle i nic w podobnej cenie tego nie uciągnie dlatego sugeruje VPS

- pojęcie "Wielkość bazy danych bez limitu" nie istnieje. Nawet w Nazwa.pl jest limit 500MB

- przytoczona oferta hosteurope.de jest bardzo dobra dla ciebie ale nie wiem czy dasz rade finansowo

- Szukaj czegoś co jest mocniej odseparowane od reszty klientów bo na zwykłym hostingu długo nie posiedzisz.

- może jakiś większy pakiet KEI.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ipb by zapewne dał radę - to nie jest wielkie forum.

 

Limit na query do bazy u nas jest taki sam jak na nazwa tylko bez limitów innych. Jeśli na query czkawki dostaje to proponowałbym optymalizację cmsa. Ipb przy 200 online nie przekracza limitu query bazy (oczywiście przekracza limit cpu).

 

Na shared długo nie pociągnie - trzeba się szykować na vpsa albo cmsa ulepszyć.

 

Do tego ipb nie jest najlepsze dla cpu. Podobne fora smf i ipb z różnicą w ilości online 1:3 i taką samą liczbą postów - a ipb zjadał dużo więcej zasobów (ponad 6 razy więcej). Vb jest też o jakieś 50% lepszy od ipb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ;) To ja lece do wyrka, przespac sie z kilkoma pomyslami. Dzieki za pomoc, sugestie i rekomendacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×