Skocz do zawartości
DamNian

VPS pod serwer CSa

Polecane posty

Witam. Szukam VPS'a pod serwer CS'a. Piszcie o swoich doswiadczeniach w tej dziedzinie. Prosze, o pisanie tylko sprawdzonych opcji np. sam postawiles tam serwer, ile slotów udalo Ci sie postawic etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dział owy sprawdzilem, ale napisze jeszcze raz. CHODZI MI O KONKRETY I WASZE DOSWIADCZENIA ODNOSCINIE SERWERÓW CS NA VPS'ie. Czyli: jaki VPS/gdzie, ile slotów etc.

 

Dzieki z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Dział owy sprawdzilem, ale napisze jeszcze raz. CHODZI MI O KONKRETY I WASZE DOSWIADCZENIA ODNOSCINIE SERWERÓW CS NA VPS'ie. Czyli: jaki VPS/gdzie, ile slotów etc.

 

Dzieki z góry...

 

że co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

RuFiK no wiesz:

 

hosteurope, VPS opcja XL, 30 slotów CS, bla bla, bla bla - no chyba o to chodzi? : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
RPS w ovh i spokojnie cs bedzie hulał

 

potwierdzam, pingi w granicach 45 - 60 ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS + CS to jedno z najgorszych rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?? Mam VPS'a w HE i CS działa bardzo dobrze. Do tego jest na nim dość duża strona i przy normalnej liczbie slotów nie ma problemu.

 

VPS XL 2.0 - duża, średnio odwiedzana strona [500 uu dziennie] z dużymi transferami + cs 1.6 NS na 16 slotów(pełno modyfikacji) i cs 1.6 na 8 slotów]

 

Wszystko działa i ma jeszcze zapas mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam VPSy od użytkownika wht: scz .Serwery bardzo ładnie sie trzymają, teraz stoją na nim serwery: 16 slotów i 10 slotów i wszystko spoko. Polecam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam RPS-a. Ja na nim mam postawionego CS:S na 20 slotów i CS 1.6 na 12 slotów i mi wszystko ładnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mareczek że tak zapytam Ty oba serwery postawiłeś na tym RPS-ie z ovh.pl za 48,68zł brutto? ten serwer cs:s 20slot oraz cs 1.6 12 slot? z góry dziekuję za odp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak :P + jeszcze jest odpalony TS, ale na nim nikt nie siedzi. Na RPS-ie znajduje się goły system. pingi ~60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×