Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam!

 

-Obsługa jest tak jakby jej nie było (nie odpowiadają)

-domena po tygodniu czasu jeszcze nie aktywna

 

wiec opinia negatywna, nic się nie da załatwić a domeny nie chcą aktywować.

 

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem

hitme nie odpowiada

domenę przez tydzień jeszcze nie aktywowali

nie wiem wogóle o co chodzi

i czuje sie oszukany

Pozdrawiam! licze że pan szanowny Marek raczy odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też odradzam. Czekam już 2 tydzień na ustawienie jednej rzeczy. Na początku kontakt z tą firmą jest wręcz wzorowy, ale później nie odpowiadają na zgłoszenia, mówią że coś zrobią po czym tego nie robią,umawiają się na odpowiedź za 2 godziny po czym nie odpowiadają. Jeżeli chcecie odpalić u nich jakąś tanią domenę na counter strike'a itp. to proszę bardzo. Ale do jakichkolwiek poważnych zadań nie polegam. Stawianie na tym hostingu strony firmy czy nawet strony do testów to marnowanie czasu i pieniędzy.

 

Mnie niestety nikt nie uprzedził kiedy zakładałem u nich konto. Teraz mam skonfigurowanego VPS-a, niedługo deadline oddania projektu i ogromne problemy żeby przejść szybko gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, chodzi o kontakt, to tak, jak wybierzemy departament techniczny, to trochę trzeba poczekać, ja przeważnie czekałem ok. 3 dni, ale raz w święta czekałem tydzień, a jak wybierzemy departament handlowy, to jest trochę szybciej. Chociaż ja od wczoraj, czekam na odpowiedź, dotyczącą zapłaty za vpsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zadzwoniłem do nich żeby naprawili rzeczy Pan z obsługi powiedział "Szpital kliniczny, słucham" po czym rozłączył się. Kiedy zadzwoniłem zaraz znowu nawet nie potrafił przeprosić za swoje dziecinne zachowanie. Oprócz tego mam termin płatności do 15 każdego miesiąca. W tym miesiącu rachunek został wystawiony 13-stego. Dzisiaj (15) dostałem mejla pt. "Twoje konto zostało zablokowane" mimo, że mam jeszcze czas do 24.00 żeby zapłacić rachunek. Bardzo aroganccy ludzie pracują w tej firmie. Tak jak miałem nadzieję, że po reorganizacji staną się solidniejsi tak widzę że teraz jest gorzej i gorzej. Jestem wysoce rozczarowany obsługą, gorszego hostingu nie miałem w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zdziwiła zakładka kontakt na podziale http://www.choiceit.pl/kontakt.php a dokładnie cena połączenia z infolinią Handlową koszt na (telefony stacjonarne, koszt połączenia 92zł. brutto / min) czy hitme wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów czy po prostu ich olewa ?

 

Kiedy zadzwoniłem do nich żeby naprawili rzeczy Pan z obsługi powiedział "Szpital kliniczny, słucham" po czym rozłączył się. Kiedy zadzwoniłem zaraz znowu nawet nie potrafił przeprosić za swoje dziecinne zachowanie. Oprócz tego mam termin płatności do 15 każdego miesiąca. W tym miesiącu rachunek został wystawiony 13-stego. Dzisiaj (15) dostałem mejla pt. "Twoje konto zostało zablokowane" mimo, że mam jeszcze czas do 24.00 żeby zapłacić rachunek. Bardzo aroganccy ludzie pracują w tej firmie. Tak jak miałem nadzieję, że po reorganizacji staną się solidniejsi tak widzę że teraz jest gorzej i gorzej. Jestem wysoce rozczarowany obsługą, gorszego hostingu nie miałem w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Płaciłem tam SMS-em, były problemy z płatnością, mówili, żebym zgłosił reklamację do dotpay, zgłosiłem. Dotpay dzisiaj odpowiedziało mi, że kod poprawny, czyli wina HitMe, a konto zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zadzwoniłem do nich żeby naprawili rzeczy Pan z obsługi powiedział "Szpital kliniczny, słucham" po czym rozłączył się.

 

Witam

Przepraszam za drobny spam ;) Ale niestety muszę powiedzieć że to najciekawszy admin jakiego spotkałem w życiu. Przy telefonie jego inteligencja jest na poziomie pralki automatycznej. Więc przestrzegamy wszystkich przed nimi ;)

 

Nie mam u nich konta tylko dzwoniłem do niego aby rozwiązać wasze problemy.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Olać ten krzak i iść dalej, jest wiele innych hostingów godnych uwagi jak np ten w mojej stopce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta firma jest wspaniała. Wysłałem już im parę zgłoszeń dotyczących problemów z płatnością, a oni nic nie zrobilii. Jeszcze raz nie polecam nawet największemu wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zadzwoniłem do nich żeby naprawili rzeczy Pan z obsługi powiedział "Szpital kliniczny, słucham" po czym rozłączył się. Kiedy zadzwoniłem zaraz znowu nawet nie potrafił przeprosić za swoje dziecinne zachowanie. Oprócz tego mam termin płatności do 15 każdego miesiąca. W tym miesiącu rachunek został wystawiony 13-stego. Dzisiaj (15) dostałem mejla pt. "Twoje konto zostało zablokowane" mimo, że mam jeszcze czas do 24.00 żeby zapłacić rachunek. Bardzo aroganccy ludzie pracują w tej firmie. Tak jak miałem nadzieję, że po reorganizacji staną się solidniejsi tak widzę że teraz jest gorzej i gorzej. Jestem wysoce rozczarowany obsługą, gorszego hostingu nie miałem w życiu.

 

Witam,

Jest Pan pewny, że dzwonił do nas ?

 

Proszę albo sprostować swoją wypowiedź, albo przedstawić:

 

1) Numer telefonu z którego Pan dzwonił,

2) Numer, na który Pan dzwonił.

3) Dzień,

4) Godzinę,

 

 

W przypadku takich chamskich, perfidnych oszczerstw oczywiście będziemy dochodzili swoich praw.

 

Też odradzam. Czekam już 2 tydzień na ustawienie jednej rzeczy. Na początku kontakt z tą firmą jest wręcz wzorowy, ale później nie odpowiadają na zgłoszenia, mówią że coś zrobią po czym tego nie robią,umawiają się na odpowiedź za 2 godziny po czym nie odpowiadają. Jeżeli chcecie odpalić u nich jakąś tanią domenę na counter strike'a itp. to proszę bardzo. Ale do jakichkolwiek poważnych zadań nie polegam. Stawianie na tym hostingu strony firmy czy nawet strony do testów to marnowanie czasu i pieniędzy.

 

Mnie niestety nikt nie uprzedził kiedy zakładałem u nich konto. Teraz mam skonfigurowanego VPS-a, niedługo deadline oddania projektu i ogromne problemy żeby przejść szybko gdzie indziej.

 

Przy okazji, jeśli prosił Pan o konfigurację czegokolwiek i twierdzi Pan, że nie wywiązaliśmy się z umowy na czas, proszę o pokazanie jakiegokolwiek punktu umowy pomiędzy nami, który zobowiązuje nas do świadczenia Panu innej pomocy niż ograniczone wsparcie wynikające z umowy.

 

Ciekawi mnie także opcja usługi, z której Pan korzysta, BudgetVPS.pl ? HitMe.net.pl ? Jeśli tak to Root VPS czy Managed VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Pan na to, że ja od 18 stycznia mam VPS zablokowanego, chciałem płacić SMSem, a do dzisiaj piszę tylko kod niepoprawny, dotpay potwierdził poprawność kodu. Problem oczywiście zgłaszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale nie mogę edyktować. Chciałem dodać jeszcze, że ich system bilingowy wystawił mi 3(słownie: trzy) rachunki za tego samego VPS i na tę samą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na to forum zaglądam dość długo , mimo że konto mam krótko to temat o hitme czytam i wciąż są problemy.

może po prostu omijajcie tą firmę i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój VPS na ten miesiąć ma uptime 82% i to wszystko przez te problemy z płatnością. Ja nie niewiem, gdzie te SLA 99%. Oczywiście problem nadal nie został rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitme jest jak ogromna dziura, która z roku na rok się powiększa i nie da jej się załatać:)

 

Nie wiem o której dziurze piszesz, nie wiem nawet czy idziemy tym samym tokiem rozumowania :)

 

Im wiecej klientów tym większa dziura, to czy oni płacą albo czy są zadowoleni nie wpływa na wielkość :)

 

Ale to tak w kategorii żartu ;)

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy wielu klientów zadowolonych, zawsze się znajdą problemy ale są po to by je rozwiązywać.

 

Jednak to wymaga pewnej dojrzałości od niektórych i umiejętnego podejścia.

 

Tak był pewien problem z systemem billingowym, jednak opłacenie jego z rachunków przedłużało usługę dalej.

Obecnie problem rozwiązany

 

Proszę nie pisać o SLA jeżeli Pan tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku,

miał mi pan zaktywować domenę. Wysłałem panu nr zgłoszenia na PW, a mimo to jeszcze jest nieaktywna...

 

 

Chciałbym się dowiedzieć, kiedy strona choiceit.pl wstanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie liczyłbym na to gdyż oszukano mnie na 250zł bodajże ... Ta firma to jeden wielki przekręt kupiłem najlepszego VPS'a za którego zapłaciłem niestety nie został uruchomiony.. po wysłaniu ticketa .. nawet dwóch przez 2 miesiące nie dostawałem odp. po czym zostały One zamknięte.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nanus, nawet jeśli tak było to czy support ticket jest jedyną dostępną formą kontaktu ?

 

Istotnie, był swego czasu problem ze zgłoszeniami, został on usunięty.

 

Proszę o podanie numeru rachunku na PW, zajmę się sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×