Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

@scz i będziesz płacił 2x tyle, tylko po to by ominąć setup rzędu 199 zł ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warning !! Dedibox service is only open for french residents (no international sales).

 

 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da się to łatwo ominąć.

 

Jakże polskie podejście, ehh. Nie możesz po prostu zaakceptować, że chcą tylko Francuzów? Że Ciebie (Polaka, obcokrajowca) tam nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w OVH wogóle jest jakieś dziwne podejście do Polaków.. można powiedzieć że nas olewają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Kimsufi.pl to żadna konkurencja dla dedibox.

Kimsufi.fr ma stanowić taką ofertę, dlatego mają bez setupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, że na Polski rynek ustawiają się na większe zyski.

 

Raczej na to, że wiele bachorów z Polski bierze na miesiąc maszyne i zostawia :) instalacja to w jakimś stopniu eliminuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie kupie serwera od firmy która ma setup takie mam zasady.

 

Poza tym są też sytuacje gdzie serwer jest na miesiąc potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

scz - można zawsze wziąć serwer w innej firmie niż ovh. Co do setupu to przy zamówieniu i opłaceniu serwera z góry na rok setup nie powinien być brany. W wielu firmach tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chodzi ci o RPS'y ?

 

Chodziło mu o oferte VPS'ów, która miała się pojawić w połowie miesiąca. RPS'y root miały zniknąć i pozostać jedynie w wersji managed :) jak widac, a raczej nie widac - oferty nie ma  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed zakupem RPS(testowego :)) pytałem się o VPS i dostałem odpowiedz "Na razie nie planujemy wprowadzać oferty VPS" no i obiecywali i naobiecywali tyle (jak to zwykle OVH) że nic nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znow pisze to samo... nie wazne

 

Chciałem zapytać czy ktoś już testował te serwery z ovh z nielimitowanym łączem 100mbit z niższym prio ? Jak to działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy problem z wąskim gardłem w RPS'ach będzie równie widoczny w sytuacji, gdy działam na plikach a nie na bazie danych?

 

Prosta stronka [spora ilość req/s] ,w której pobieram zmienną z GET i następnie na stronie ładuje się przypisany ów zmiennej odpowiedni plik z dysku.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tych danych nie będzie bardzo dużo to będziesz mógł je w ramie trzymać. Dyski w ovh mają także dodatkowego pendriva z którego można skorzystać np jako cache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tych danych nie będzie bardzo dużo to będziesz mógł je w ramie trzymać. Dyski w ovh mają także dodatkowego pendriva z którego można skorzystać np jako cache.

 

Nie będzie to zbyt wydajne, ale dla zastosowań statycznych będzie na pewno o wiele lepszym rozwiązaniem niż dysk via NFS. Należy pamiętać tylko, że pod żadnych pozorem nie można wykonywać operacji na tych plikach związanych z ich zapisywaniem. Pendrive jest dość wrażliwy na zapis i w zastosowaniach serwerowych dość szybko padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie, przeleciałem kilkanaście stron, ale konkretnej odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem, otóż czy RPS nadaje się do strony, która ma na sek. około 200 - 300 zapytań do bazy ? Na home.pl często 503 błąd wyskakiwał. Czy rps będzie dobrym rozwiązaniem ? Pliki mają po 10 do 30 kb.

 

Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie, przeleciałem kilkanaście stron, ale konkretnej odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem, otóż czy RPS nadaje się do strony, która ma na sek. około 200 - 300 zapytań do bazy ? Na home.pl często 503 błąd wyskakiwał. Czy rps będzie dobrym rozwiązaniem ? Pliki mają po 10 do 30 kb.

 

Proszę o odpowiedź :)

 

 

Nie bierz RPS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×