Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

W sumie niby hetzner lepszy ale ostatnio pingi do hetznera z TP to porażka... więc chyba zamówię dedyka w OVH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh gdzie to napisałem ? rozszerzam lokalizacje, w superhoscie jestem i będę, szukam zagranicznej lokalizacji i wawie (etop albo ATM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh gdzie to napisałem ? rozszerzam lokalizacje, w superhoscie jestem i będę, szukam zagranicznej lokalizacji i wawie (etop albo ATM)

 

aha... szalejesz maleńki ;) a jak u Ciebie z fakturami VAT ? masz 15 lat i już posiadasz działalność G na siebie ? czy na mamę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@msciciel2009 poczytaj forum, temat był już nie raz poruszany. Robisz OFFtopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... szalejesz maleńki ;) a jak u Ciebie z fakturami VAT ? masz 15 lat i już posiadasz działalność G na siebie ? czy na mamę ?

 

NVU legalnie prowadził i prowadzi działalnosć hostingową (firehost teraz gierki), na mamę, tatę czy brata nieważne - ważne, że nikogo nie oszukał (przynajmniej ja nie słyszałem) i odprowadzają od tej działalności podatki.

 

Co do pingów HZ, tak prawda z tpnetu jest dramat z pozostałych lokalizacji jest jak było, tepsa coś ma chyba z opentranzit nie teges:

 

 <pre>Translating "rys.ionic.pl"...domain server (194.204.159.1) [OK]

 Type escape sequence to abort.
 Sending 5, 100-byte ICMP Echos to 88.198.55.130, timeout is 2 seconds:
 !!!.!
 Success rate is 80 percent (4/5), round-trip min/avg/max = 152/155/156 ms
 </pre>

 

 <pre>Pinging rys.ionic.pl:

 </pre><pre>PING rys.ionic.pl (88.198.55.130): 56 data bytes
 64 bytes from 88.198.55.130: icmp_seq=0 ttl=55 time=29.783 ms
 64 bytes from 88.198.55.130: icmp_seq=1 ttl=55 time=20.990 ms
 64 bytes from 88.198.55.130: icmp_seq=2 ttl=55 time=21.068 ms
 64 bytes from 88.198.55.130: icmp_seq=3 ttl=55 time=21.086 ms
 </pre>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ msciciel2009 Na babcię, jeżeli masz problem wejdź na kompleksy.pl firma jest w 100 % legalna każdy podatek jest odprowadzony więc ...

 

Ale nie offtopujmy już...

 

 

Oferta ovh nawet ciekawa .. szkoda tylko że taki czas reakcji i non stop jakieś zmiany.

 

Ale z hetznera rano było 30 ms, zgłosiłem im to i czekam na odp ponoć zgłosili już to do teleglobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z hetznera rano było 30 ms, zgłosiłem im to i czekam na odp ponoć zgłosili już to do teleglobe.

 

Ja im też to zgłaszałem już kilkukrotnie, ponieważ podobna sytuacja nie jest pierwszy raz ;)

[Ticket#2009080848002408] times from Poland

Hmm czyli wychodzi na problem hetznera :P

EOT

 

 

Wra cając do OVH, jedno mają git to spięcie z naszym krajem - ale stosunkowo często nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ msciciel2009 Na babcię, jeżeli masz problem wejdź na kompleksy.pl firma jest w 100 % legalna każdy podatek jest odprowadzony więc ...

 

Ale nie offtopujmy już...

 

 

Oferta ovh nawet ciekawa .. szkoda tylko że taki czas reakcji i non stop jakieś zmiany.

 

Ale z hetznera rano było 30 ms, zgłosiłem im to i czekam na odp ponoć zgłosili już to do teleglobe.

 

ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ovh denerwuje tylko to że Oleś non stop wymyśla co chwilę nowe opcje a stare usuwa ... i jak komuś coś przypasuje to potem usuwa.. żal jednym słowem ;). I jego podejście do klientów na forum to już w ogóle porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w ovh denerwuje tylko to że Oleś non stop wymyśla co chwilę nowe opcje a stare usuwa ... i jak komuś coś przypasuje to potem usuwa.. żal jednym słowem ;) . I jego podejście do klientów na forum to już w ogóle porażka.

 

Ostatnio to co przeczytałem na forum po wprowadzeniu nowej oferty a zwłaszcza wypowiedzi OLESA to aż niechęć bierze do tej firmy, bo po jego wypowiedziach można wywnioskować ze ma klientów daleko w d...

Jedyne co mnie trzyma w OVH to taniość oraz transfer b.o mam nadzieje że tak jak obiecał że w starych ofertach się nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

w dupie czy nie, ale wysluchal tego co pisali, i zmienili gtr na 4h itd.

przydal by sie jeszcze kvm za darmo np 4-12h/mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
No i mamy nowa oferte OVH:

http://www.ovh.pl/produkty/eg_best_of.xml

 

Znow sie pojawila oplata instalacyjna, w EG znika raid hard, uciety backup ftp do 100GB, za to 50 zl z ceny ucieli :P

 

Fajnie :P krzaki nie będą się tak szybko pojawiać, jeszcze livenet powinien wprowadzić opłaty instalacyjne.

Ovh ma coś nie tak wystają końcówki: http://img193.imageshack.us/i/ovhbug.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że oferta ovh traci Przez ten setup. Mam nadzieje, że go zniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
myślę, że oferta ovh traci Przez ten setup. Mam nadzieje, że go zniosą.

W przypadku kimsufi kopiowali z hetznera, wieć i setup tez dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to błąd w końcu oferta ma być konkurencyjna a bez setup to przyciągnięcie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie to błąd w końcu oferta ma być konkurencyjna a bez setup to przyciągnięcie klienta.

 

Jesli masz kupic serwer to i tak go kupisz i tak zapłacisz za jego instalacje. Zabezpieczaja sie zeby kupowac serwery z głową a nie na 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupie wtedy gdzie indziej serwer.

 

Tam gdzie setup nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×