Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam !

 

Szukam VPS a dokładniej:

 

łacze 100 Mbps

 

Ram 256

 

Dysk okolo 10GB

 

500GB transferu

 

Linux

 

Reszta to obojetnie hmm dobrze by było zeby cena nie była zbyt wysoka ;) dobrze by bylo zeby zamykala sie w 60-70zl :)

 

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łacze 100 Mbps

Jest

 

Ram 256

Jest 512 MB

 

Dysk okolo 10GB

Jest 30 GB

 

500GB transferu

Jest 1500 GB

 

Linux

Jest

 

Reszta to obojetnie hmm dobrze by było zeby cena nie była zbyt wysoka ;) dobrze by bylo zeby zamykala sie w 60-70zl :)

19.99€ * ~ 3.57 zł = ~ 71 zł brutto.

 

http://www.hosteurope.de/produkt/Virtual-Server-Linux-XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe thx za szybka odp. troche sie boje tej niemieckiej firmy bo cienko u mnie z językiem ^^ ale z tego co tam zauwazyłem to za instalacje płaci sie chyba 19.99 +13 za serwer czy to poprostu wliczone w cene i wychodzi z instalacja 19,99 ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za instalację płaci się jednorazowo, tylko jeśli bierzesz umowę miesięczną, jak na 12m to bez opłaty.

 

HE to obecnie jedna z najlepszych firm w Europie od VPS-ów i dedyków. Bierz w ciemno.

 

Z niemieckim trzeba sobie poradzić podczas zamawiania i w panelu (ale raptem to ile, może z 200 wyrazów, można sobie mapkę zrobić albo wręcz nauczyć) bo support sprechen również po angielsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ale powiec mi czy to sie płaci 19,99? czy 19,99? + 12,99? bo to dla mnie najwazniejsze ;)

 

PS z umową na 1 miech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn że 1 miesiąc to 12 ojro + 19 ojro a następne to już tylko 19 ojro.

 

Tak btw. "hehe ale powiec mi czy to sie płaci" pisze się powiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie ma zadnych fajnych serverów VPS z Polską www ;) bo ja NIEMIEKI "0" i zbytnio nie chce mi sie bawic z tym wszystkim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.provps.pl - ale raczej nie dla Twoich wymagań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma zadnych fajnych serverów VPS z Polską www

Są, ale za cenę o wiele wyższą a to i tak z przyciętym łączem. Niestety Polska póki co jest droga, nawet bardzo.

 

Możesz skorzystać ewentualnie z pomocy pośrednika przy zakupie, namiary podesłałem na PW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja NIEMIEKI "0" i zbytnio nie chce mi sie bawic z tym wszystkim :/

Nie bój się aż tak tego niemieckiego ;) - na WHT w temacie dotyczącym opinii o HE szczegółowo został opisany sposób rejestracji, oraz późniejszej aktywacji VPS'a. Poza tym praktycznie nie będziesz musiał zaglądać do niemiecko-języcznego panelu KIS, komunikować się z nimi można również po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są, ale za cenę o wiele wyższą a to i tak z przyciętym łączem. Niestety Polska póki co jest droga, nawet bardzo.

 

Sa takze takie ze przycietego lacza ale budzet o jedno zero przed przecinkiem z prawej strony jest za krotki ;-)

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×