Skocz do zawartości
Lexus16

[opinie] dhosting.pl

Polecane posty

Jakie znowu sztuczki i po co od razu "z ryjem" tak wyskakiwać ?

Jedne hostingi mają defaultową babraninę, inne własne strony błędów.

Ustaw po prostu własną stronę błędów i miej święty spokój, przecież to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego jest problemem dla innych nie. Zawsze jednak warto takie rzeczy jakoś załatwić, uprzedzić, zastrzec w regulaminie. Mnie tam Dhosting nie chce za darmo reklamować ;) Trochę to takie tanie sztuczki, które w komercyjnej usłudze nie powinny mieć miejsca!

Więc jak dla kogoś ładne strony błędów, co nieco polskiemu odbiorcy stron mówiące, a nie tylko standardowe 404/Not found, to jest wielki problem, to albo ustawi sobie swoje (dh nie ma kont reseller, więc subdomeny www tworzysz sam z dpanelu, więc aż takiej to sklerozy do wklejenia htaccessa to chyba nie masz?), albo też zmieni usługodawcę na innego, który będzie zwracał ci tylko HTTP-Response bez jakiegokolwiek komunikatu ;) Ciekawe, czy cieszył byś się ty/twoi odbiorcy widzieli białą plamę ]:->

 

A czy propozycja obsługi żebym sobie zamienił na serwer dedykowany jest według Ciebie poważnym potraktowaniem klienta?

Jeśli samochód osobowy ma pięć miejsc, to w przypadku widzimisię klienta że on chce wepchnąć (mimo braku tech. możliwości) tam osiem osób, to IMO bardzo poważnym potraktowaniem takiego klienta jest sugestia, że warto, żeby jednak wziął ośmioosobówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem co mi nie odpowiada (chyba po to jest ten wątek?) a komentarze w stylu " na chama" i " z ryjem" pozostawiam bez komentarza...

Zresztą, kto będzie chciał to wyciągnie sobie odpowiednie wnioski.

 

@Fierci ;) a jak ci nakleją na maskę samochodu reklamę to też będziesz szczęśliwy? Jasne, że można ustawić! ok. tak zrobię lub zrezygnuję z usług. Chodzi o podejście i tłumaczenie, że nie jest reklamą to co jest. Można chociaż zastrzec sobie taką możliwość w regulaminie. Ja akceptując regulamin po prostu nie widziałem takiego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajć... wobec tego gdzieś tak z 80% stron błędów to reklama serwera Apache?

 

@Fiercio a jak ci nakleją na maskę samochodu reklamę to też będziesz szczęśliwy?

Nie za bardzo rozumiem tej aluzji... Przecież do rzeczywistej strony ci chyba naklejek żadnych nie wlepiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to trochę inna para kaloszy, bo w przypadku Apacha korzystasz z licencji (zgodnie z którą Apache oznacza swój produkt) czyli z własności intelektualnej a tu mamy do czynienia z usługą, której warunki świadczenia są określone w regulaminie.

Ok, myślę, że nie ma się o co spierać. Ja po prostu wyraziłem swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Fierci ;) a jak ci nakleją na maskę samochodu reklamę to też będziesz szczęśliwy?

 

Czyli rozumiem, że jak kupujesz samochód bmw, to od razu pierwsze co robisz to odrywasz znaczek BMW na masce? Paranoja.

 

Muszę Cię rozczarować, że 80-90% komercyjnych hostingów w Polsce i na świecie ma własne strony błędów, które to reklamują ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh dobra koniec... Jak ktoś chce to może reklamować sobie co chce. Ja nie chcę i firma powinna to uszanować albo zawrzeć odpowiednie zapisy w regulaminie.

 

A jak obok znaczka bmw napiszą ci "kupuj nasze zajefajne samochody" albo "samochód z firmy tralala" najlepiej centralnie na drzwiach ?. Zastanów się nad przykładami, które podajesz.

Z mojej strony to koniec na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak obok znaczka bmw napiszą ci "kupuj nasze zajefajne samochody" albo "samochód z firmy tralala" najlepiej centralnie na drzwiach?

Póki da się to samemu zdjąć, to nie widzę nic przeciwko, nawet takim znaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh dobra koniec... Jak ktoś chce to może reklamować sobie co chce. Ja nie chcę i firma powinna to uszanować albo zawrzeć odpowiednie zapisy w regulaminie.

 

A jak obok znaczka bmw napiszą ci "kupuj nasze zajefajne samochody" albo "samochód z firmy tralala" najlepiej centralnie na drzwiach ?. Zastanów się nad przykładami, które podajesz.

Z mojej strony to koniec na ten temat.

 

To w takim razie ostatnie pytanie. Czy o to że jak zrobisz tracert do swojej domeny, a revdns ip na którym będzie się ona znajdowała(lub ip przed) będzie wskazywał np. s99.dhosting.pl to też uznasz za nachalną reklamę z strony dhostingu? Czy to, że jak ktoś zrobi sobie whois Twojej domeny, uzyska informację, iż zaparkowana jest ona na dns'ach ns1.dhosting.pl, ns2.dhosting.pl to też uznasz za przegięcie? Popadasz w paranoję.

 

Jeśli decydujesz się na hosting WSPÓŁDZIELONY to też musisz się liczyć z pewnymi zasadami które na nim panują. Zaś jeśli chcesz mieć wszystko dokładnie pod swoje życzenie, cóż, pozostaje Ci tylko serwer dedykowany wraz z adminem, który będzie spełniał za odpowiednią kwotę wszystkie Twoje kaprysy i wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Tylko, że to trochę inna para kaloszy, bo w przypadku Apacha korzystasz z licencji (zgodnie z którą Apache oznacza swój produkt) czyli z własności intelektualnej a tu mamy do czynienia z usługą, której warunki świadczenia są określone w regulaminie.

A w regulaminie którego hostingu jest "Reklamy Apache na stronach błędów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do pytania poprzednika. Chciałbym się także dowiedzieć co myślicie o przejściu z konta w W2GB w Linuxpl.com na Personal+ w Dhosting.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zależy na jaki serwer w dhosting się trafi. W moim przypadku był to AIR, konto Personal+. Jak dla mnie to całkowite nieporozumienie, działało tragicznie, zakończyło się na okresie testowym, nikomu tego hostingu nie polecę.

 

PS. Co do stron błędów - czym innym jest logo apache, a czym innym podlinkowane logo firmy hostingowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nowe opinie o firmie a szczególnie VPS z administracją

Pozdrawiam

Korzystamy na kilku serwisach od ładnych paru lat. Ostatnio sporo się ruszyło, około pół roku temu podnieśli parametry przy tej samej cenie, jakiś czas temu znieśli limity łącza, a teraz testujemy już lepszą wirtualizację (nie wiem kiedy produkcyjnie będzie w standardzie).

 

Masz teraz promocję na ich urodziny, gdzie za darmo masz do 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bądź tu człowieku mądry, aż naprawdę tak źle?

Czy w Polsce jest jakaś firma którą możecie polecić (patrząc na jakość do ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie jest źle, nie zwracaj uwagi na wpisy tego powyżej (użytkownik DataBase), to znany netowy troll-pieniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje - testowy VPS zamówiony - pozdrawiam

PS. Mają rozbieżności co do informacji o czasie uruchomienia usługi - w mailu 24 h od wpływu należności, info z bok do 72 h w dni robocze

wpłata zaksięgowana 09.09.2011 14.33,usługi brak więc chyba prawdziwe 72 h w sumie pierdoła ale wprowadza dezinformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy ruch na poziomie 200-300 GB na koncie wirtualnym bez limitu transferu sprawi problem ? :)

 

Rocznie czy miesięcznie?

Od dhostingu ktoś chyba pisał na facebooku o tych kontach bez limitu transferu, podobno nie jest jak f.e OVH gdzie po przekroczeniu jakiejś granicy transferu / msc jest f.e łącze 10mbs tylko męskie no-limit. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytałem i dostałem jasną deklarację, że nolimit to w ich mniemaniu nolimit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czekajcie, bo ja napisałem to w kontekście transferu nie przepustowości. Choć prawdziwym jest twierdzenie, że żeby wypracować X transferu potrzeba Y przepustowości łącza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Nie korzystam z ich usług, ale co do tego nolimit to jest pewien "szkopuł". Na stronie głównej info nolimit, a na stronie z pakietami już wypisane konkretne wartości limitu (nie są małe, ale jednak...)

http://dhosting.pl/oferta/serwery_www.html

Edytowano przez Tomasz Fiedoruk
Poniżej znajduje się druga tabela wskazująca na promocje, gdzie dla dKonto Business i Enterprise przewidziana jest promocja NO LIMIT dla transferu, który jest nielimitowany - przesyłasz ile chcesz w skali miesiąca, jak to ktoś zaznaczył w tym wątku, (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NoLimit to tam występuje jako promocja nakładkowa, a to, co pokazałeś, to wygląda na bazowe (czyt. niepromocyjne) pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×