Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie będę kontynuował tematu bo szkoda mojego czasu. Zamiast sobie samemu sprawdzić jakiej prędkości są te serwery wolicie się mądrować. Mi na jakości usług tej firmy zależy jak na zeszłorocznym śniegu.

Przestrzegam tylko, żeby nikt pochopnie nie zasugerował się kilkoma pozytywnymi opiniami na temat tej firmy. Jeśli już ktoś da się nabrać, niech najpierw skorzysta z dwutygodniowego okresu testowego zanim zapłaci za usługę- ma do tego pełne prawo i osobiście żałuję, że pospieszyłem się z zapłatą. Pozdrawiam całe kółko wzajemnej adoracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Refin to podaj adres swojej strony aby wszyscy mogli sprawdzić działanie strony.

 

Ciekawe dlaczego nikt z wyższej opisywanych autorów swoich negatywnych postów nie przedstawi adresu swojej strony która to chodzi mu jak żółw aby każdy mógł zweryfikować w 100% wiarygodność swojej negatywnej opinii, bo przecież na pewno autor nie ma nic do ukrycie i nie wyolbrzymia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Refin to podaj adres swojej strony aby wszyscy mogli sprawdzić działanie strony.

 

Ciekawe dlaczego nikt z wyższej opisywanych autorów swoich negatywnych postów nie przedstawi adresu swojej strony która to chodzi mu jak żółw aby każdy mógł zweryfikować w 100% wiarygodność swojej negatywnej opinii, bo przecież na pewno autor nie ma nic do ukrycie i nie wyolbrzymia ;-)

Dlatego chociazby, ze juz dawno wszystkie moje strony sa na innym serwerze, a jak pracuja teraz w tej samej niemieckiej serwerowni mozesz sobie sprawdzic po adresie e-mailowym w swojej bazie klientow. Wkrotce przedstawie firme z ktorej teraz korzystam, bo widze ze jeszcze nie ma o nim watku na forum a naprawde warto sie zapoznac z oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sobie sprawdzic po adresie e-mailowym w swojej bazie klientow.
A na forum wyświetlany jest tylko nick autora posta i przeszukiwać bazę kilku tysięcy Klientów pod kątem występowania tego nicku w adresach e-mail... cyrk :)

 

Proszę Was.. nie piszcie czegoś o czym nie macie większego pojęcia albo w ostateczności wymyślajcie coś bardziej inteligentniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Konkurencja nie śpi, nie trudno więc zarejestrować na forum i napisać złą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Refin to podaj adres swojej strony aby wszyscy mogli sprawdzić działanie strony.

 

Ciekawe dlaczego nikt z wyższej opisywanych autorów swoich negatywnych postów nie przedstawi adresu swojej strony która to chodzi mu jak żółw aby każdy mógł zweryfikować w 100% wiarygodność swojej negatywnej opinii, bo przecież na pewno autor nie ma nic do ukrycie i nie wyolbrzymia ;-)

 

Gdyby ktoś był zainteresowany konkretami założył by sobie na okres testowy serwer i porównał parametry. Ale jak widać osoby wypowiadające się tutaj najczęściej zainteresowane są pogawędką. Ja osobiście nie czuję potrzeby podawania adresu swojej strony :( Za kolejny przykład traktowania klienta niech posłużą wypowiedzi Pana Adriana, jak się domyślam właściciela firmy Masternet. Jednym słowem klienci robią cyrk, nie mają pojęcia o czym piszą i zmyślają głupoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To jak nie czujesz potrzeby podawania adresu strony, to nie czuj potrzeby pierdzielenia jak potłuczony, gdyż czytać się tego już nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na forum wyświetlany jest tylko nick autora posta i przeszukiwać bazę kilku tysięcy Klientów pod kątem występowania tego nicku w adresach e-mail... cyrk :(

 

Proszę Was.. nie piszcie czegoś o czym nie macie większego pojęcia albo w ostateczności wymyślajcie coś bardziej inteligentniejszego :(

Bardziej liczylem na Twoja inteligencje, skoro cytuje odpowiedzi z boku w calosci to sobie latwo mozesz to sprawdzic jakie mam konto u Ciebie.

 

 

Konkurencja nie śpi, nie trudno więc zarejestrować na forum i napisać złą opinię.

 

 

 

 

No naprawde, niezla konkurencja, ktora wykupuje hosting na rok i ocenia go dopiero po roku czasu.

 

N3T5kY zanim sie kolejny raz "madrze" wypowiesz napisz chociaz czy jestes klientem masternet.

 

Pawel_15 - podaj swoje strony, ktore hostujesz w masternet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciuciubabke możecie bawić się kolegami na podwórku.

Jak nie chcecie podać adresów stron żeby potwierdzić, że wolno działają, to po co ciągniecie tą paplanine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciuciubabke możecie bawić się kolegami na podwórku.

Jak nie chcecie podać adresów stron żeby potwierdzić, że wolno działają, to po co ciągniecie tą paplanine?

Ja tutaj nie pisze po to, zeby cokolwiek komus udowadniac, czy wierzysz czy nie to twoja sprawa, najwyzej bedziesz sobie pluł w brode.

 

Ja nie podam swoich stron bo to nie ma sensu, gdyz juz dawno wszystkie przenioslem na normalnie dzialajace serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta siedzę i czytam... aż mnie trafiło w końcu.

 

Jakbym widział swoje problemy - tak tak. Jak pisałem, że strony się powoli ładują - to zaraz riposta, że nie ma problemów z serwerem a inni użytkownicy też nie zgłaszają kłopotów.

 

Kiedyś zgłaszałem uwagi, że na niemieckiej serwerowni w statystykach, nie widać na jakie hasła wchodzą odwiedzający - to zaraz riposta, że widocznie nie wchodzą przez googla.. To sobie założyłem inne statystyki i stwierdziłem, ze jednak wchodzą na różne frazy.. czego nie odnotowują statystyki oferowane w Masternet (serwery w Niemczech) - nie wiem jak jest teraz - bo z niemieckich serwerowni zrezygnowałem.

 

Przy innych zgłaszanych problemach - oczywiście via mail - bo telefonicznie to można zapomnieć, również czułem się jakby robiono ze mnie głupka. Odpowiedzi nie na temat, wymijające etc. Przez telefon można przycisnąć - przez maila nie ... prawda??

 

A te obecne serwery usytuowane w PL, to też nie taki siódmy cud świata - błąd "Internal Server Error..." też się zdarza - mając go na tapecie, wysyłam maila do serwisu i co? wszystko ok...

 

Jak swojego czasu był atak na serwery - turecka flaga - to też ani przepraszam ani poc... w dpe. Wręcz text - żeby nie przeszkadzać, bo walczą... Ciekawe, co ja mam swojemu klientowi powiedzieć...

 

Inna sprawa, że ludzie udzielający odpowiedzi, to 3x powinni przeczytać swoje wypociny, zanim odeślą je klientowi. Bo przecież widzą jak na dłoni, że jak ktoś ma grubo ponad 100 domen, to nie jest jakiś Kaziu co sobie stronkę zrobił... Tak Tak - szanowny serwisie - po drugiej stronie siedzą często ludzie o większej wiedzy i umiejętnościach - jestem o tym mocno przekonany...

 

Wczorajsza awaria też przeszła bez echa - tylko mi systemy odmeldowały, że coś było źle, no i jeden klient zadzwonił - bo akurat coś komuś pokazywał - a Masternet gdzieś coś zapodał w tym temacie? Przecież przez dobrą chwilę nie można było wejść nawet na masternet.pl..

 

Zwracałem też uwagę, że coś jest "niebardzawo" z bazami danych, bo zauważyłem, że strony na bazach otwierają się po 20-30sekund - no to przecież wszystko ok, bo inni się nie skarżą - ot odpowiedź... Człowiek który w tym siedzi, powiedział coś w stylu, że się nie wyrabiają bazy - pingi chodzą a strona się nie otwiera należycie... Nie było komu przedstawić tego typu racji - wszystko jest ok...

 

I nie mam tu zamiaru słuchać żadnych pierdów - że coś źle robię etc. Wyniosłem sie na 4 inne hostingi - problemy zniknęły... jak gotówka po wypłacie - nagle i po cichu.. Ciekawe, dlaczego u pozostałych błąd "Internal Server Error...." praktycznie nie występuje... ?? A strony otwierają się przyzwoicie...

 

Reasumując - ani Premium ani Professional nie są warte swoich pieniędzy a ich nazwa nijak nie pasuje do poziomu oferowanej usługi.

 

 

PS

 

Opisywane powyżej problemy z otwieraniem się stron nie mają charakteru ciągłego, występują czasami, losowo - żeby ktoś nie pomyślał, że to jest BE i cały czas nie działa - ale mnie to na tyle wnerwiło, że wykupiłem hosting u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czy wśród wylewających pomyje na MasterNET znajdzie się ktoś o dłuższym stażu na forum niż 15 minut i jeden post, w tym temacie w dodatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wśród wylewających pomyje na MasterNET znajdzie się ktoś o dłuższym stażu na forum niż 15 minut i jeden post, w tym temacie w dodatku ?

 

 

To że zarejestrowałem się dzisiaj, nie oznacza, że nie czytałem wcześniej tego forum.

To nie są pomyje - tylko FAKTY.

 

END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rekin

Jakbym słuchał sprawozdania z moich kontaktów z tą firmą. Przerwa w działaniu serwera była wczoraj, co mnie pokusiło do napisania wczorajszego długiego posta, a strona masternet.pl faktycznie nie działała co mnie zdziwiło bo gdzieś tam kiedyś czytałem, że niby swoją stronę mają na innym, obcym hostingu.

 

Czy wśród wylewających pomyje na MasterNET znajdzie się ktoś o dłuższym stażu na forum niż 15 minut i jeden post, w tym temacie w dodatku ?

 

Co Ty o tych pomyjach? Zwykłe opinie. Jaka usługa, takie opinie. Proste.

Co do ilości postów i stażu na tym forum: wybacz, ale wszedłem na to forum przed zakupem usługi w tej dziwnej firmie, nie zakładając konta, później założyłem konto żeby złożyć kilka opinii o tej firmie. Później zgubiłem tamto konto i założyłem sobie wczoraj nowe. Nie jestem stałym bywalcem tego forum i nie mam starego konta z dziesiątkami postów bo nie jest mi potrzebne. Właściwie, czy korzystasz z usług masternetu? Bo jeśli nie, wydaje mi się, że nie powinieneś się wypowiadać w temacie jakości świadczonych przez nich usług.

 

Co do włamania hakerów na serwery: wchodzę na swoją stronę, a na niej turecka flaga z jakimiś tureckimi napisami. BOK na moje pytanie o dziwo pokrętnie bo pokrętnie ale odpisał, później na krótki czas pojawiła się informacja na stronie masternetu i zniknęła. Ani nie otrzymałem informacji co i jak się stało, ani czy to już koniec zagrożenia. O przeprosinach czy ewentualnej jakiejkolwiek rekompensacie też nie było mowy. 100% styl masternetu: zataić swój błąd i uznać, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wśród wylewających pomyje na MasterNET znajdzie się ktoś o dłuższym stażu na forum niż 15 minut i jeden post, w tym temacie w dodatku ?

Tak, jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się już komuś, kiedyś dodzwonić na ich numer komórkowy/firmowy?

Szczególnie w ostatnich dniach...

Nie chcę tego pisać - ale chyba pomoc techniczna MasterNETu się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shk: Nie wolno krytykowac masternet dopoki:

 

- nie masz 1000 postow na forum

 

- nie jestes zarejestrowany conajmniej 5 lat na forum

 

- nie opublikujesz nazw swoich domen

 

a wogole to pewnie jestes z konkurencji i masz jakis ukryty cel spiskowy piszac tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

i zapomniales o jednym najważniejszym - jak ucichnie ktoś usunie co trzeba jak to już było wiele razy w tym

i w innych wątkach o "polecanych" na tym forum firmach

Edytowano przez pink (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie no... starzy wyjadacze mają jakiś tam ładunek zaufania po prostu : )

nie gnoimy firm sprawdzonych, w odróżnieniu od krzaków, bo w sprawdzonych awaria to wyjątek, w krzakach - normalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... starzy wyjadacze mają jakiś tam ładunek zaufania po prostu : )

nie gnoimy firm sprawdzonych, w odróżnieniu od krzaków, bo w sprawdzonych awaria to wyjątek, w krzakach - normalka...

 

Wydaje mi się, że sporo osób dodaje swoją opinię po zakupie usługi i na tym kończy swoją przygodę z tym forum, przynajmniej na jakiś czas, więc moim zdaniem branie pod uwagę tylko ilości postów i daty zarejestrowania to złe podejście.

Nie chodzi tu o gnojenie, tylko o opinie. Chyba, że się mylę? Chyba, że to jakieś kółko wzajemnej adoracji kilku firm "sprawdzonych" i ich ziomków. Swoich bronią za wszelką cenę a innych nie pozwalają chwalić?

Każda firma kiedyś była "krzakiem", a firma "sprawdzona" szybko może spaść do poziomu poniżej "krzaka". Firma którą wychwalałem kilka postów wyżej jest nową firmą i jestem z jej usług 100x bardziej zadowolony niż z usług masternetu... I celowo nie podaję nazwy tej lepszej moim zdaniem firmy, żeby nie było znowu że z jakiejś konkurencji jestem. Fakt, mieli w ciągu kilku miesięcy usterkę, straciłem dane z jednego dnia, ale poinformowali, przeprosili, zrekompensowali mi to. W masternecie usterki(drobniejsze bo drobniejsze, ale są) to norma, a rekompensaty wyjaśnień czy przeprosin z ich strony trudno się doczekać. Ja osobiście z dwojga złego wolę raz na kilka miesięcy stracić dane z jednego dnia, niż mieć bez przerwy zamulony serwer, brak BOK, czy chwilowo odłączone serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Refin nieprawda , nie każda firma.

Jest ogrom firm na tym forum które nie zaczynały w ten sposób. Nasza również nie była tzw. Krzakiem nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Refin nieprawda , nie każda firma.

Jest ogrom firm na tym forum które nie zaczynały w ten sposób. Nasza również nie była tzw. Krzakiem nigdy.

 

nie chodziło o "formę prawną" krzak a działanie i jakość B)

 

Wasza na początku wyglądała gorzej jak krzak :)

Poszukaj w archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma nie świadczy supportu, wyłącza sobie kiedy chce serwery... wymyślajcie dalej :|

Coraz mniej mam ochotę odpisywania na takie posty ciągle jednych i tych samych użytkowników forum opisujących ciągle tą samą przygodę (oczywiście wszystko negatywnie)

Z drugiej strony nie ma się co dziwić, że w znacznej ilości to opinie negatywne bo przecież Klient pamięta wyłącznie tą złą stronę a dobrych w ogóle.

Normalni Klienci nie rejestrują się po forach tylko po tym aby napisać pozytywną opinię, Klient niezadowolony (przecież zawsze się taki znajdzie gdy firma świadczy usługi dla ładnych kilku tysięcy Klientów) rejestruje się na forach z prędkością światła by opisać wszystko to co złe B)

Wieczni narzekacze na wolne działanie serwerów (hmm, ciekawe skąd liczba mnoga? :) ) z pewnością nia zauważyli znacznej poprawy, a nawet jeżeli tak to po co będą pisać na forum, napiszą natychmiast gdy będzie jakiś problem :)

Takie sytuacje są już wliczone w prowadzenie tego biznesu.

 

To już tyle z mojej strony względem jednych i tych samych autorów powyższych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa właściciela firmy. Nie jestem klientem masternet.pl, ale to prawda co pisze użytkownik post powyżej. Ciężko jest napisać coś dobrego o firmie bo po co ? Łatwiej za to jechać po bandzie opisdując jak to mi źle tu albo jakie słabe usługi ma firma ot taki to już charakter Polaka B)

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×