Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karoldz

Ispcp Omega

Polecane posty

Niestety ja używam :) O ile od strony usera wszystko jest ok to od strony admina dno, dno i jeszcze raz dno... a ten skrypt do przeliczania tansferu n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na niego kiedyś, drugi raz niedawno i muszę przyznać że mnie zainteresował.

Czy może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenie z tym panelem ?

Uzasadnijcie swoje wypowiedzi.

Aktualnie pracuje nad spolszczeniem.

Chciałbym go bliżej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to chyba webh.pl gdzieś na jakieś maszynce u siebie ma IPSCp :) Jak się muchakk pojawi to może coś nam więcej powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tak na mnie liczyć jarek, to się wypowiem.

 

Panel od strony użytkownika jest miły i przyjemny. Wszystko można łatwo znaleść i nikt nie ma z niczym problemu. Najgorsze zło zaczyna się od strony administracyjnej :) a mianowicie:

 

Deamon ispcp działa fatalnie, ma nasłuchiwać a tego nie robi co powoduje różne błędy np. ktoś chce dodać domene/subdomene - nie zrobi tego gdyż Panel złapie zwis... jedynym wyjściem (mało optymalnym) jest odpalenie co 2-3 minuty ispcp-rqst-mngr :) wtedy sytuacja wygląda lepiej. Następny problem, Panel ma problemy z wpisywaniem wykorzystanego transferu i pokazywaniem go userom, przez co niektóre osoby mają dziwne wartości. Oczywiście prawidłowe wykorzystanie transferu można poznać pisząc do BOK-u. Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. W panelu boli brak dodatkowych funkcji dla admina (jak ustawienie max wielkości bazy mysql itd. ale nie ja tego nie oczekuje od darmowego Panelu). Ogólnie panel spełnia swoje założenia, czasem lepiej, czasem gorzej. Jak na free panel i problemy które występują to da się żyć...

 

 

Pozdrawiam, jak macie jakieś pytania to piszcie, postaram się na nie odpowiedzieć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh.pl, a jak rozwiazales problem subdomen w panelu? tam jest tak, ze subdomeny mozna tworzyc tylko dla glownej domeny, a dla pozostałych domen nie bylo mozliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×