Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wielki Ktoś

Ovh.pl Start 100m Large + Oceny!

Polecane posty

Informacje techniczneProcesorIntel Pentium 4 HyperThreading

3.00

Architektura 32 bit Pamięć RAM1 GB DDRDysk twardy250 GB

750 GBRodzaj dyskuIDE / SATA2Łącze 100 Mbps Przepustowość 5 Mbps SLA lub

100 Mbps bez SLA Stałe IP1 adres IP Fail-over +1 adres Gwarancja jakości (SLA) Przepustowość 99.9% <h1 qtlid="38776">Usługi zawarte</h1>Duży wybór systemów operacyjnychyes.gif Darmowa zdalna reinstalacja serwera yes.gifMonitoring 24h/7 dniyes.gifWykresy przepustowościyes.gifZdalny reboot serwera 24/7yes.gifNetbootyes.gifNowość - vKVMyes.gifGwarancja OVH na instalowane komponentyyes.gif Pomoc techniczna Poziom 1, 2 yes.gifInterwencje techników 24/7yes.gifRTM (Real Time Monitoring)yes.gifSecondary DNSyes.gifTryb "rescue"yes.gifRewers spersonalizowanyyes.gifIPV6yes.gif wpisy MX secondary yes.gif

 

 

Zastanawiam się nad tym serwerem. Co lepiej wybrać 5MB SLA czy 100MB NO SLA. Jaki system? Myślę, że Debian 4... Czy tam będzie wszystko (PHP5, MYSQL5)? Możliwość aktualizacji PHP, MYSQL, PMA?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki system?

To raczej twój indywidualny wybór. Wybierz taki którym umiesz administrować.

Tak na marginesie to mam mieszane uczucia co do RTM, jakoś mi się kojarzy to z trojanem i możliwością inwigilacji przez ovh mojego systemu, ale to taka moja refleksja :P

Czy tam będzie wszystko (PHP5, MYSQL5)?

Na stronie ovh.pl przecież jest napisane:

"Żadna usługa (poza ssh) nie jest uruchomiona, co daje możliwość skonfigurowania serwera pod własnym kątem

Wymaga bardzo dobrej znajomości administrowania serwerem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×