Skocz do zawartości
djmcmarco

[awaria 17.12.2007, 18:36] Prohost.pl

Polecane posty

od rana nic sie nie zmieniło

raz działa na 5 min, i znowu przerwa , i tak cały czas do tej pory

 

prosiłbym o jakieś wyjaśnienie kiedy będzie normalnie ? a nie co powoduje problemy

 

edit:

nie ma sensu pisać na helpdesku skoro nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa. Cały czas przenosimy dane i jest coraz lepiej - od godziny można normalnie przeglądać. Cały czas pracujemy nad tym. A serwer dodatkowy w poniedziałek najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu mamy zonk na prohoście jeśli tak dalej pójdzie to firma straci kilku klientów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie pisać w wątku do poniedziałku jak przyjdzie nowy serwer. Postawmy się w miejscu prohosta, widząc że zaczęły się obciążenia od ręki zamówili nowy serwer a że dostawała się przeciągnęła to już nie ich wina.

 

Serwer nie jest z gumy, do czasu nowej maszyny nic nie mogą poradzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co to mogę komuś udostępnić zdalną bazę danych do poniedziałku (oczywiście za darmo) może to wam jakoś pomoże. Wiadomo że taka baza na odległość nie będzie działać tak jak na localu, ale zawsze to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.

A prohost jest bardzo mało restrykcyjny.

I pewnie jeszcze nawet teraz nie zablokował możliwości rejestracji nowych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co mamy czekac do kwietnia az cos bedzie działo ?

chyba pora sie pakować

 

Czytasz ze zrozumieniem ?

 

Działa. Cały czas przenosimy dane i jest coraz lepiej - od godziny można normalnie przeglądać. Cały czas pracujemy nad tym. A serwer dodatkowy w poniedziałek najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co mamy czekac do kwietnia az cos bedzie działo ?

chyba pora sie pakować

Nie piszę tego tylko i wyłącznie do Ciebie, ale do wszystkich ogólnie... Czy ostatnio "robienie wiochy" (bo jak inaczej to nazwać?) w niemalże wszystkich tematach różnych firm hostingowych to jakaś moda rodem z gimnazjum? Czy może w TV teraz tak uczą? (nie wiem, bo od 2 lat prawie w ogóle nie oglądam telewizji, więc pytam... skąd to się bierze).

 

Był publicznie zgłoszony problem, padła odpowiedź ze strony przedstawiciela firmy, iż dodatkowy serwer jest już zamówiony i niestety, ale trzeba poczekać... dodam jeszcze tylko od siebie, że idą święta (dostawy sprzętu w dni świąteczne raczej nie będą realizowane).

 

Problem został zgłoszony, padła rzeczowa odpowiedź iż jest w trakcie rozwiązywania, więc czego jeszcze oczekujecie? Niektórych rzeczy nie da się zrealizować na zasadzie "mówisz i masz". Jeśli ktoś nie potrafi tego zrozumieć to dziwie się w jaki sposób jeszcze w ogóle funkcjonuje na tym świecie. Napiszę jeszcze raz coś co już wczoraj napisałem w innym temacie... nie dziwie się, że niektórzy przedstawiciele firm przestali się wypowiadać w swoich tematach. Nie każdy ma ochotę na dyskusje na niskim poziomie... i myślę iż nie po to ktoś prowadzi swoją firmę i wkłada w to swój czas i pieniądze (a nie są to małe kwoty) aby czytać tego typu wypowiedzi ludzi których z zasady nie da się zadowolić (z zasady: "nie, bo nie").

 

Życzę wszystkim w te święta, aby spędzili je z dala od komputera i trochę ochłonęli, a w "lany poniedziałek" każdy mógłby wylać sobie sam na głowę kubeł zimnej wody- może to ostudzi trochę zupełnie niepotrzebne emocje niektórych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Widzę, że kaczy stara się wprowadzić trochę świeżości, proszę weźcie z niego przykład.

 

Prohost zachowuje się fair, starając się cierpliwie wszystko wyjaśniać. Osoby, które wypowiadają się dużo powinny świecić przykładem i zastanowić się chwilę czy aby na pewno potrzeba wywlekać wszystko na publiczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczy Twój tekst był trochę obraźliwy do osób mieszkających w małych miejscowościach.

Nie mam żadnych uprzedzeń dotyczących tego czy ktoś jest z jakiejś małej wsi, której na mapach nie zaznaczono, czy też z dużego miasta. Nie ochodzi mnie też jaki ktoś ma kolor skóry, kolor i długość włosów, czy mieszka w dużym domu, w bloku, w szałasie czy nawet w lepiance- jest mi to zupełnie obojętne. Nie dzileliłem, nie dzielę i nie zamierzam dzielić ludzi takimi kategoriami.

 

Na tym forum siedzi bardzo wielu przedstawicieli różnych firm tzw. świata polskiego webhostingu. Wielu z nich tylko czyta i nigdy się tu nie wypowiadało. Myślę, iż jakiś szacunek użytkownika do usługodawcy powinien być tu wymagany i uważam to za absolutne minimum w relacjach typu klient-firma. Szanujemy się tu wzajemnie jako firmy z tej samej branży i akceptujemy. Myślę więc, iż od swoich użytkowników również mamy prawo wymagać chociaż odrobinę kultury i zdrowego rozsądku. Właśnie ten brak kultury i logicznego myślenia nazywam "robieniem wiochy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juvenito nie przesadzaj, nikt nikogo nie chciał obrazić, po prostu tak się mówi. Nie czepiajmy się każdego słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj popołudniu, mamy nadzieję ostatecznie problem został rozwiązany. Po pustce w temacie rozumiem, że już nie ma nikt zamulania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie to aż tak nie denerwowało. Z wyjątkiem pomyłkowej blokady konta ale tu też napisałem spokojnego maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu padła baza :)

 

P.S Tylko mnie zaraz nie linczujcie :) piszę ze względu technicznego dla prohosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×