Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gacus^

[szukam] Serwer Dedykowany Pod Gre Mu Online

Polecane posty

Witam.

Szukam dobrego serwera dedykowanego pod gre mu online. Serwer musi działać na windowsie z dobrym łączem. Serwer musi również posiadać w miare dobre parametry 1-2gb ramu. Najlepiej cos zza granicy z pośrednikiem w polsce ale pośrednik nie musi być konieczny i oczywiście za rozsądną cene do 300zł. Z góry dziekuje za pomoc. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Szukam dobrego serwera dedykowanego pod gre mu online. Serwer musi działać na windowsie z dobrym łączem. Serwer musi również posiadać w miare dobre parametry 1-2gb ramu. Najlepiej cos zza granicy z pośrednikiem w polsce ale pośrednik nie musi być konieczny i oczywiście za rozsądną cene do 300zł. Z góry dziekuje za pomoc. ;) Pozdrawiam

 

 

Raczej tylko OVH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hetzner.de będzie dobrym rozwiązaniem, tak samo jak i strato.de (posrednik: xxl-web.pl - pierwsza maszynka sr-4 ma już 2 GB ramu nie 1 ;) )

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hetzner nie ma windowsa. Musisz sprawdzic, czy wine da rade lub znalezc wersje pod linuxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moge Panu zaoferowac:

 

Intel P4 3GHz

1GB RAM

40GB HDD

2TB transferu

Windows 2003STD

 

Miesiecznie 260PLN netto

 

Centrum danych Avaya Databurg (Netdirekt) - Frankfurt, Niemcy.

 

Pozdrawiam.

Dino Strzeminski

info@exportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem oferte od reprezentanta firmy ISN sp z o o.

 

Procesor Intel CORE 2 DUO E6420 4MB

Pamięć RAM: 2 GB DDR2

Dyski: 2 x 320 GB SATA II RAID 0,1

System operacyjny: Windows 2003 Server / Windows 2000

Panel administracyjny: DirectAdmin

DNS: Zapasowy serwer DNS

Port: 100 mbps

Traffic: 5TB, cena za kolejne 10GB - 10zł brutto

Niezależne łącza: GTS ATMAN Crowley

Gwarancja SLA: 99.7%

Backup: 50 GB

Pomoc techniczna: Całą dobę

Zdalny nadzór: System monitoringu usług

Zasilanie awaryjne: UPS / Agregat

 

Czy warto?;) czy polecacie tą firme? i dedyk oczywiście. Z góry dziekuję za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem oferte od reprezentanta firmy ISN sp z o o.

Czy to jakieś nowe wcielenie/pośrednik ncgroup? Jeśli tak, to nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze fajniej, pewnie mają jakieś tajne źródła bo CPanel pod Windows będzie dostępny jako beta najwcześniej w przyszłym roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja sciaglem z emule niby cpanel "cpanel windows" i kotre wazylo 10mb poczym okazalo sie ze sa to stery do ati ;]

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o dedyku dla muonline na windows 2k3

 

invalid socket... niestety

 

mam dedyka na HE i OVH dla muonline (x-world.pl), niestety z 2k3 sa spore problemy i trzeba sie niezle nagimnastykowac.

 

polecam HE. podserwery mam na VPSach.

 

 

zastanów sie nad kolokacją z XP. 1,5mbps starczy ci na 330playerow, wiecej i tak nie bedziesz mial.

 

 

pozdrawiam

flatplanet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nazywam się Bogdan Ryz i reprezentuje firmę ISN sp z o o.Czytając Twój temat pomyślałem że mam coś sensownego do zaproponowania, mianowicie:Procesor Intel CORE 2 DUO E6420 4MBPamięć RAM: 2 GB DDR2Dyski: 2 x 320 GB SATA II RAID 0,1System operacyjny: Windows 2003 Server / Windows 2000Panel administracyjny: DirectAdminDNS: Zapasowy serwer DNSPort: 100 mbpsTraffic: 5TB, cena za kolejne 10GB - 10zł bruttoNiezależne łącza: GTS ATMAN CrowleyGwarancja SLA: 99.7%Backup: 50 GBPomoc techniczna: Całą dobęZdalny nadzór: System monitoringu usługZasilanie awaryjne: UPS / AgregatCena za ten serwer wynosi 249zł miesięcznie + 99zł opłata instalacyjna.W cenę wchodzi system operacyjny Windows.Serwer dostępny do 2 godzin od zaksięgowania wpłaty.W razie jakich kolwiek pytań proszę pisać - bogdan@isn.pl.Pozdrawiam, Bogdan Ryz.
Dostalem taką oferte od tego Pana który niby jest reprezentantem firmy isn.pl. JEDNAK TO OSZUST! Dzwoniłem do firmy isn.pl i poinformowali mnie że nie mają w ofercie serwerów dedykowanych. Pan który ze mną rozmawiał mówił że ktoś się podszywa pod ich firme a maile do osób firmy isn.pl wyglądają tak: osoba@cisn.pl UWAŻAJCIE ABY SIĘ NIE NADZIAĆ. Pozdrawiam Gacus^flatplanet prosiłbym o kontakt ze mną na gg : 6076841. Jeśli znazdziesz chwilkę czasu.Pozdrawiam Gacus^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Szukam dobrego serwera dedykowanego pod gre mu online. Serwer musi działać na windowsie z dobrym łączem. Serwer musi również posiadać w miare dobre parametry 1-2gb ramu. Najlepiej cos zza granicy z pośrednikiem w polsce ale pośrednik nie musi być konieczny i oczywiście za rozsądną cene do 300zł. Z góry dziekuje za pomoc. ;) Pozdrawiam

 

Mogę zaoferować serwer o parametrach:

 

- 1 x Athlon 64 3500+

- pamięć 1GB

- dysk twardy 250GB SATA

- 500GB transferu

- Windows 2003 Web - 1CPU

 

Opłata abonamentowa: 350 zł netto

Instalacja GRATIS

 

Jednocześnie zapraszam do naszego portalu: http://dedykowane.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×