Skocz do zawartości
LiL SnooP

Problem Z Webtropia

Polecane posty

Witam, ostatnio wylaczono mi serwer z powodu iz nie zaplacilem im za uslugi... i moje pytanie dlaczego? Poniewaz kasa na karcie byla a oni jej nie sciagneli tutaj rozmowa z nimi:

 

Ticket 35271-34270-82 Betreff: Hello Geöffnet am: 29.10.2007 18:32:18 Priorität: Hoch Status: Wartet Text: hello That happens with my server? Reaktionen: Von: Support

Am: 29.10.2007

Um: 19:20:21 xxx,

your server has been disabled because of outstanding amounts.

 

Please settle the invoice

The data of our bank account:

 

Owner: fast IT GmbH

Bank: Stadtsparkasse Düsseldorf

Bank code : 300 501 10

Account number: 160 360 89

 

SWIFT-BIC: DUSS DE DD

IBAN: DE90 3005 0110 0016 0360 89

 

The server will be activated when the outstanding amounts are balanced.

 

 

 

 

 

 

Mit freundlichen Grüßen aus Düsseldorf

 

Juergen Foerster Von:xxxx

Am: 29.10.2007

Um: 21:33:45 i've add a new credit card, can You get money from it ? the card number is xxxx Von: Support

Am: 29.10.2007

Um: 21:56:16 Dear Mr. xxxx

 

im sorry but it is not possible to charge the money again. please settle the money to our bank account.

 

Mit freundlichen Grüßen aus Düsseldorf

 

Juergen Foerster Von: xxx

Am: 29.10.2007

Um: 22:01:35 Why I can't pay by credit card? Von: Support

Am: 29.10.2007

Um: 22:08:42 Dear Mr. xxxx

 

because we can not charge twice. If you want that we try it please discuss this question with our billing despartment reachable at billing@fastit.net.

 

Mit freundlichen Grüßen aus Düsseldorf

 

Juergen Foerster xxxx Hello, if i'll sent money to Your bank account, and i'll get to You proof of payment You will give me back my server ? Because money from poland to germany will go something about 7 work days, and I don't have enought time

 

 

 

 

 

I to by bylo na tyle. Zależy mi na czasie poniewaz mam duzy serwis... Czy miał ktoś podobny problem i mógłby mi cos poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisane masz przecież wszytko wyraźnie.

Jak chcesz dyskutować na temat tego czy Ci ściągną ponownie z karty czy nie to pisz na billing@fastit.net

Albo przelewaj normalnie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale nie wiecie moze czy webtropia przyjmuje e-karty? Takie jak e-karta eur visa onet.pl ?

Poniewaz wyslalem juz do bilingu info o kracie i czekam od rana i odpowiedzi nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaluz im topic z panelu podaj numer karty, daj im 2skany karty i popros o sciagniecie i poda im numer rachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ekarte z mBanku i sciagaja bez problemow kase.

jak moga ci zablokowac e-karty? przeciez e-karta to okrojona wersja normalnej karty visa ktora daje mozliwosc platnosci wszedzie a e-karta tylko online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moga ci zablokowac e-karty?

Wszystkie karty wydawane przez dany bank mają wspólny prefix (lub prefiksy) kart więc jest to możliwe. Możliwe iż obsługują obecne karty (skoro do tej pory Ci stali już klienci płacili bez problemu to czemu mieliby nie robić tego dalej?) ale nowych już nie przyjmują.

 

ekarta to raczej rozszerzenie, a nie okrojona wersja normalnego electrona.. heh

EKarta to karta VISA classic bez kredytu i bez paska magnetycznego umożliwiającego użycie jej jako karty płatniczej. To raczej okrojona VISA classic niż rozszerzona VISA electron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche zamentu z tym robia.... Bo mialem wklepana karte z pekao master card i nagle im cos nie spasowalo podalem e-karte i to samo....

Dziwne. Mogliby zainwestowac w paypal albo moneybookers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni te nasze e-cuda nazywaja prepaid i je poblokowali mbank , inteligo itp nie sa to karty kredytowe

wystarczylo ze pare razy chcieli sciagnac kase z tej smiesznej e-karty a nie byla naladowana

i zablokowali wszystkie jak leci tylko KK zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×